Arama sonuçlarınız

1. ekinoks

Türban Cinayeti Yalanı

İşin garibi Likliği bilmeyen laik, Dini bilmeyen dindar, Cumhuriyeti bilmeyet cumhuriyetçi olmuş ve bunu savunuyor! Heyhat! Siz teknolojiyle ilgilenin toplumsal meselelerden uzak rurun, uzak durun ki uçurumu açmayın daha fazla birbirimize düşman etmeyin. Bu ülke Mustafa Kemalin Küllerinden...
  2. ekinoks

Türban Cinayeti Yalanı

Cinayetein sebebi elbetki önemli. Peki türbanlı veya türbansız olmak cinayeti haklımı çıkartmalı! Ölen kızın Türbanlı olması veya olmaması kimi ne kadar ilgilendirmesi gerekir? Asıl gerekçe türbanlı bir kızın töre alet edilerek öldürülmesi değilmi. Yine asıl mesele <Almanya'da dönerci...
  3. ekinoks

Facebook Adınızı Aldınız mı?

Beceremiyorum bir bana yardım etsin. Eski adresimle uğraşıp duruyorum ne yapıyorum karıştırdım... Lütfen yardım...
  4. ekinoks

14,7 Megapiksellik Canavar

Bu fiyata bu makineyi alana kadar üzerine yüzde 50 koyup 1200 tl ye canon EOS 450d alırım en azından adam gibi bir makine elimde olur.
  5. ekinoks

58 TL'ye 16 GB USB Bellek

Bendeki Sandisk Cruzer Micro 16 gb aynen buradakinden fakat ben 1.99 TL pahalı almışım :) 59.99 tl ye NT den aldım. U3 ilk çıktığından beri kullanıyorum 4 gb Toshiba U3 ve 8 gb werbatim kendine özel şifresi olan iki falsh daha kullanıyorum. U3 çok verimli, Öneririm.
  6. ekinoks

En Güvenli USB Bellekler İçin

Artık herkesin cebinde anahtar taşır gini USB bellekler var, elzem bir ihtiyaç oldu. kaybolursa veya başkalarıbnın eline geçerse tedirginliği hep olmuştur. Ben bir gazeteciyim bir çok yayımlamadığım güncel olmayan yazılarım sonra yayımlamak için belleğimde durur, Ayrıca ropörtajlarımız vs...
  7. ekinoks

SanDisk'ten Uuuu Dedirten Sürücü

U3 Müthiş bir şey, Yabancı bir pc ye girip çıktıktan sonra arkanda iz bırakmazsın, acaba şifremi bıraktımmı demezsin, Şifresiz Belli sayıda yanlış girişten sonra içindeki tüm bilgilerinizi yok eder. Daha ne istiyorsunuz, sanırım günün şartlarında "Portable'ı" solayarak zirveye çıkmış durumda.
  8. ekinoks

Ergenekoncular itiraf ediyor (video)

Hangi ergenekondan bahsediliyor? Bunlar sıradan tırıvırı konular bunları devletle özdeşleştirmek acizliktir, utançtır, beyhudedir. var olan bin yıllık müesses nizam denilen olan derin ve güçlü devlettenmi? yoksa kendi derinliklerini yaratmak isteyen iktidarın beyhude çabalarındanmı?
  9. ekinoks

USB Diskinizi Kablosuz Bağlayın

Artık kasalarda kırk tane USB portu var altı üstü bir deliğe yerleştirmekdenmi üşeneceğiz telefonu kablosuz bağlayıp 2 resmi pc ye 10 dk atıyor sanırım bu kağnı gibi yavaş olur
  10. ekinoks

CHP, o belgeseli depoya kaldırmış!

Kurtlar vadisi gibi kıytırık bir dizinin 1 bölümünün kaç paraya patladığını bilen varmı? Yada TRT nin yaptırdığı dizilerin her bölümü kaça çıkıyor, Veya Osman Yağmurdereli dizilerinin bir bölümü ne kadar? Lütfen arkadaşlar konuşmak kolay 13 Bölüm ve 5,5 milyon. hiçte büyük rakam değil.
  11. ekinoks

Fener'in web siteleri 'hacklendi'

Telaşa gerek yok herşey yoluna gimiştir...FB 3-CSK 1...
  12. ekinoks

Usb Belleğe İşletim Sistemi

Ben 4gb lık U3 toshiba kullanıyorum, U3 programlar olduğu gibi birde portabl programlar ile her yerde işime yarıyor, Geçenlerde bir arkadaşımın pc sinden gazeteye yazımı yollayacaktım Ofis yoktu açmadı hemen kendi portabl open ofisi açtım onda denedim olmuştu,Herkese tavsiye ederim daha iyisi...
  13. ekinoks

Ak Parti tüm anketlerde uzak ara birinci

Aziz Nesin Allaha inanmayabilir ama Allah onunda Allahıdır...
  14. ekinoks

Ak Parti tüm anketlerde uzak ara birinci

&#214;nce Radyomuzu TV ile de&#287;i&#351;tirdik, sonra bah&#231;eli evimizi Apartmanla daha sonra apartman&#305; g&#246;kdelenle de&#287;i&#351;tik. Eskiden kap&#305;m&#305;z&#305;n &#246;n&#252;n&#252; s&#252;p&#252;r&#252;rd&#252;k, hatta yan kom&#351;unun kap&#305;s&#305;n&#305;n...
  15. ekinoks

Samsung'dan 8 GB'lk MicroSD Kart

:)4 gb şuan piyasada ama samsung 2008 in ikinci yarısında demekki 4 gb ı çıkartanlar 2008 in ikinci yarısına kadar 16 gb i yaparlar bile.... :D
  16. ekinoks

Türkçe içerik orada toplanıyor!

Sanırım güzel bişey olacak.....
  17. ekinoks

TRafik Eğitimi Sitesi

Reklam kokmuyor 4x4 reklam zaten...
  18. ekinoks

Diğer Gezegenlerde Kac Yaşındasınız?

Yaf ben çok yaşlıymışım be.... ::)
  19. ekinoks

Eraser 5.82

Çoktandır bende var fakat yok edeceğim herneyse tek tek işaretleyip siliyordum.. bunu daha pratik nasıl kullanılacağına dair veya ekstrem bir şeyi varsa bilende yazarsa çok güzel olacak.... :)