Arama sonuçlarınız

1. K

TTnet kota sayfası çalışmıyor

TTnet kota sorgulama sayfasındaki güvenlik kodu yüklenmiyor son birkaç gündür, bazen binde bir yüklense de sonrasında donup kalıyor sayfa.. Bende mi böyle, yoksa genel bir sorun mu?
  2. K

Symantecin İnternet sitesi hacklendi

Etik hacker grubu HackersBlog, antivürüs ve İnternet güvenliği firması Symantec’in İnternet sitesinde bir açık bulduğunu duyurdu. HackersBlog topluluğu üyelerinden “unu” lakaplı Romanya’lı etik hacker (bilgisini sistemlerin açığını bulmak için kullanan, zarar vermeyen...
  3. K

Realtek High Definition Audio Driver R2.15 çıktı

Windows 2000, Windows XP/2003(32/64 bits) Driver only (Executable file) http://www.realtek.com.tw/downloads/RedirectFTPSite.aspx?SiteID=1&DownTypeID=3&DownID=12&PFid=24&Conn=3 http://www.realtek.com.tw/downloads/RedirectFTPSite.aspx?SiteID=2&DownTypeID=3&DownID=12&PFid=24&Conn=3...
  4. K

Nerde kaldı adalet?

Sitenin forum bölümünde henüz yeni sayılırım, yetkisi bulunan arkadaşları çok fazla da tanımıyorum, bu yüzden eleştirimi fazla abartmadan, 1 aylık süreçteki beni rahatsız eden bazı gözlemlerimi paylaşmak istedim. Belki de bu mesajımdan sonra bazı moderatörler yada yöneticiler gıcık olacaklar...
  5. K

Yahudi Lobisinden görülmemiş tehdit

Amerika'daki Yahudiler Türkiye aleyhinde propagandaya başladı. Akıl almaz iftiralarla Türkiye'yi karalamaya başladılar. Yahudi lobisi AIPAC ve NeoConlara yakınlığıyla bilinen Washington Enstitüsü Türkiye Masası Direktörü Soner Çagaptay, AK Parti ve Başbakan Erdoğan hakkında the Washington...
  6. K

Ahlaksız reklamlar!

Son zamanlarda insanların para için yapmayacağı şey malesef kalmadı. Online ticaret ve internet reklamcılığı da o kadar ilerledi ki, artık internet üzerinden çok afedersiniz p...venklik yapan şerefsizlerle doldu taştı ortalık. Bu durumla bugün sdn gibi belli bir ciddiyete ulaşmış bir sitede de...
  7. K

Windows 7 için ATI Catalyst Beta Driver Paketi

Windows 7 için ATI Catalyst™ Beta Driver Paketi Windows7'nin kullanımda olan sürümü ingilizce olduğu için, kullananların zaten az çok ingilizce bildiğini varsayarak, atinin açıklamasını doğrudan ekliyorum. The information in this article applies to the following configuration(s): *...
  8. K

Windows7 Sorunlarına Çözüm Arayalım...

Arkadaşlar konumuz başlıktan da anlaşılacağı üzere, henüz çiçeği burnunda yeni işletim sistemi windows7'de karşılaştığımız problemler. Seagate 250Gb 16MB önbellekli SATA2 NCQ harddiskime vista ultimate tam puan (5.9) verirken, Windows7 (3) Puan veriyor doğal olarak (6) olması gereken sistem...
  9. K

CPU-Z Windows 7'ye inanmadı :)

Arkadaşlar Win 7 yi incelerken bana tuhaf gelen bir şeyle karşılaştım. CPU-Z işletim sistemine vista (Windows 6.1) diyor. Henüz desteklemediğinden mi yoksa microsoft bu kez de vistayı boyayıp bizi keklendi mi? :) Büyük boyut için resme tıklayın.