Arama sonuçlarınız

1. 1bit

psu önerisi ve anakart mhz sınırı

sistem alttadır ryzen 3 2200g adata xpg 8gb ram gtx 1050 2gb asus prime a320 1.sorum bu sisteme kaç W psu önerirsiniz? ben 400 yeter diye düşünüyorum yeterse bu psu yu değerlendirir misiniz? https://www.hepsiburada.com/aerocool-vx-plus-400w-guc-kaynagi-ae-vxp400-pm-HB00000GU3RY 2.sorum...
  2. 1bit

Anakart, ssd ram uyumu

Anakart: gigabyte b450m s2h ram: GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Tek Modül Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ssd: Crucial 240GB BX500 Serisi Sata 6.0Gb/s 3D NAND SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB) fiyatı, teknik özellikleri...
  3. 1bit

Masaüstü Bilgisayar Upgrade

Ben eski kasamı upgrade etmek istiyorum içinde 400w psu var onu kullanmak istiyorum ama 12 yıllık olduğu için pek güvenemedim.İçinde bi de SATA2 hdd var onu kullanacağım 1 2 ay sonra ssd alacağım upgrade: ryzen 3 2200g b450 s2h 8gb ram şeyi soracağım psu yeterli mi eski olduğu için yerine psu...
  4. 1bit

9.Sınıfım öneri istiyorum.

9kasımda sınavlar başlıyor çok eksiğim var kimya biyoloji fizik matta fazla korkuyorum fen lisesindeyim koca uzaktan eğitimi memlekette geçirdim evimde olsam belki daha iyi olurdu benim için ama önerileriniz var mıdır
  5. 1bit

Apu Sistem

https://www.vatanbilgisayar.com/pc-toplama/amd-ryzen5-3400g-soket-am4-wraith-spire-3-7ghz-4-2ghz-6mb-65w-12nm-islemci.html https://www.vatanbilgisayar.com/pc-toplama/asus-prime-a320m-k-amd-a320-am4-ryzen-ddr4-3200-o-c-mhz-usb-3-0-anakart.html...
  6. 1bit

Valorant FPS Drop

valorantta çok drop yiyorum 2 gündür önceden mis gibi oynuyordum.silip yükledim maalesef aynı.gameusersettings ayarida yaptim fakat ayni ne yapabilirim?
  7. 1bit

Bluetoohtlu Mouse Önerileriniz

Önerileriniz nelerdir fiyat en fazla 250
  8. 1bit

Hub Bağlantı Noktası Sorunu

Bu sorunu alıyorum.Annem uyku sersemiyken şarj kablosunu usb yerine takmış bu olaydan sonra bu hatayı almaya başladım çözüm önerileriniz nelerdir teşekkürler.
  9. 1bit

Valorant 'Bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı.' hatası

Arkadaşlar daha 17.00 saatlerinde oyunu oynadım fakat tekrar girmeye çalıştığımda bu hatayı verdi yaklaşık 2 haftadır oyunu oynuyorum hiçbir sıkıntı yoktu.Biraz araştırma yaptım 64 bit bilgisayarlar açıyormuş benim leptopumda 64 bit neden açılmıyor?
  10. 1bit

Geliştirme önerileri

Ekran Kartı: GeForce 9500GT İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 2.70 GHz Ram :2 GB csgo da atölye haritalarına girebiliyorum ama ölüm maçına zor giriyor ve biraz kasıyor düşük ayarlarda oynanabilir 40 50 fps alacak kadar oynamak için bu sistemde neleri geliştriebilirim ddr3 galiba
  11. 1bit

steam cüzdan kodu

inialım yok.bim den steam cüzdan kodu alacağım telefonuma mesaj geliyormuş hat babama kayitli ona mesaj gider mi 😃
  12. 1bit

Yarın alıyorum nasıl?

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/EGR9NC3J vega 11 varmış içinde ileride ekran karti alacağım önerileriniz ve bu sistemi alınca kurunca vega da içinde kuruluyor dimi
  13. 1bit

Sistem hakkında tavsiyeleriniz?

ANAKART Biostar A320 2933MHz İŞLEMCİ AMD İŞLEMCİ SERİ Ryzen 5 İŞLEMCİ MODELİ 1600 3.2GHz 16mb EKRAN KARTI AMD Radeon EKRAN KARTI SERİ Radeon RX EKRAN KARTI MODEL PowerColol Red Dragon RX570 4GB 256Bit BELLEK Currical Ballistix 8GB 3200MHz CL16 DEPOLAMA NETAC535S 240GB SATA SSD...
  14. 1bit

teknobiyotik a2.5

ekran kartını 570 yapsam iyi bir ürün olur mu?
  15. 1bit

Mavi ekran hatası.

10 15 Haziran arası csgo lol oynayabiliyordum ondan sonra Lgs bitti bende oyuna sarcam böyle cs de rütbe kasıcaktım fakat tam oynucağım zaman iki oyunda oynanmaya başladı lol de daha yeniyim botlarla oynuyorum maça giriyor başta 4 5 saniye bekliyoruz ya biraz ilerliyorum mavi ekran veriyor veya...
  16. 1bit

teknobiyotiğin son topladığı pc sizce nasıldır?

başka birinin ismini vermek inş ban sebebi değidir
  17. 1bit

rx570 mi rx470mi

youtubeda ki testlerde ikisi benzer fpsler alıyordu yardım ederseniz sevinirim veya bu fiyatlarda başka ekran kartı önerirseniz sevinirim arkadaşlar :)
  18. 1bit

Kasa

Kasa Önenir Misiniz Not:Kasa önermek için gereken şeyleri bilmiyorum siz sorun ben söyliyeceğim Teşekkürler Biraz cahilim üzgünüm yardımcı olursanız sevinirim :/ 1590687400 Yardım edin lütfen
  19. 1bit

Toplamış olduğum sistem hakkında

Selamın Aleyküm Arkadaşlar Bayramınız Kutlu Olsun Öncelikle aşağıda verdiğim sistem nasıldır?Bir arkadaş önermişti bu siteden anakartın stoğu bitmiş galiba Bir de benim donanımdan anlayan bir arkadaşım şöyle bir iddiada bulundu.Kasanın güç kaynağı dandiktir ona da bir el atarsanız sevinirim...
  20. 1bit

Fiyat Perfonmans

Fiyat perfonmans + monitörle 4500 tl lik sınırım var(monitor 75hz olabilir diğerleri pahalı ama 60 olmasa sevinirim)şimdiden teşekkürler.