Arama sonuçlarınız

1. A

Sony Xperia Z1 Güncellendi

sazan.avi diyen arkadas banyoya telefon ile girmenin lüksünü anlayamazsin.. :D Güncellemenin numarasini merak edenler 14.3.A.0.757
  2. A

Avrupa Birliğinde Roaming Ücretleri Kalkıyor

Arkadaslar siz bunu güzel birsey gibi görüyorsunuz ama isin asli öyle degil. Ben Avrupada oldugum icin bu konuyu iyi arastirdim. Isin asli su. Roaming kaldiriliyor ve konusma ücretleri yükseltiliyor. Yani Yilin 6 ayi yurt disinda degilse bir insan onun icin bir zarar. Benim icin cök büyük bir...
  3. A

Kampanya: Türkiye Ligini FIFA 14'de geri istiyoruz!

10 gündür yaptigimiz bu mücadele basariya ulasti! Türkiye kulüpler birliginin pazarlama departmanından bugün söyle bir bildiri geldi: "EA Games ile anlaşma imzalama aşamasındayız. Birkac gün icinde anlasma tamamlanacak. Ligimiz kesinlikle oyuna eklenecek!" EA den henüz bir cevap gelmedi fakat...
  4. A

Kampanya: Türkiye Ligini FIFA 14'de geri istiyoruz!

Bu mücadele hepimizin, biz oynuyoruz biz ekletiriz! TFF hic birsey yapmadan elde edecegi geliri neden geri ceviriyor anlamis degilim. Biz istedigimizi dile getirmedikce onlara seslenmedikce yetkililerin harekete gececegi yok. Ben elimden geleni yapiyorum bu kampanyayi her yerde her platformda...
  5. A

Turkcell TV'deki Playboy kanalı yasak mı?

Burda Victoria's Secret +13 Playboy ise +16. Bir faliyet yoksa burda sorun yok :D Üye olmak icin 18den büyük olmak gerekmiyormu zaten. Daha ne yas siniri deniliyorki.
  6. A

Adobe'dan Flash Açıklaması Geldi

Tamam birseyden kurtulmak icin kökünü kurutmak gerek fakat daha cok erken. Her 10 siteden 1i flash alternatifi kullaniyor. Bu sayinin önce bir artmasi lazim simdilik html5 kullanan siteler cok az!
  7. A

Apple neyin peşinde?

Apple'in stratejisi ayni Amerikaninki gibi!
  8. A

SDN Teknosa Magazin'in 26. Sayısı Yayında

Android telefonlardada kullanilabilir tablet versiyonu aslinda. Android Telefonlar icin ne zaman cikacak?
  9. A

Windows 8 Tamamlandı

Bu 39 dolara Windows 8'e yükseltme olayini biraz daha arastirip bize aktarirmisiniz lütfen. Bence cok cazip bir teklif. Bu kampanyadan hep bahsediyorsunuz fakat nasil olacagini bilen pek yok. Nasil yararlanacagiz, neler gerekiyor, betadaki gibi internettenmi indiriyoruz vs..
  10. A

Görülmemiş iPhone Tasarımları

Bence bu resimlerdeki tasarimlarin hepsi berbat. Üstelik Sony'nin ve Nokia'nin tasarimlarina cok benziyor.
  11. A

Galaxy Nexus için 4.1 Jelly Bean Geldi

Ederim arkadadas. Yani o derecek sıktı. Cogu program root istiyor ama yapamiyorum.
  12. A

Outlook E-Posta Adresi Nasıl Alınır?

Sadece outlooka yükselede bilirsiniz. Yeni ada gerek yok. O isterseniz tükenmeden önce alamayi isteyenler icin. Üstelik yeni alan adi alsaniz bile ayni hesaptan eski mail adresinizi kullanabilirsiniz. Ben su an tek hesap üzerinden 3 tane hesabi kontrol ediyorum. Yani 1 hesabla istedigin kadar...
  13. A

Sony'den Android Severleri Üzecek Haber

Bende Sony Xperia S var ve Bootloader kilidini kaldirmak icin 150€ istiyorlar. Gider yeni telefon alirim o paraya. Kendim kaldirmam zaten yeni Xperialarda mümkün degil. Birdahaki sefere Google'in 1 numarali telefonunu alacagim. Su anki Nexus mesela.
  14. A

PES 2013 Demo Çıktı, Hemen İndirin!

Telefonum yanlislikla indirmeye baslamis bende ellemedim :D Su anda 400MBde
  15. A

Amazing Alex Liste Başı Oldu

15:20da yorum yapan SDN OKURU sanirim ayni oyundan bahsetmiyoruz. Senin bahsettigin bu olmali: http://itunes.apple.com/de/app/angry-turks/id538740154 Benim kast ettigim ise bu (AppStore'da bulamadim): http://www.dailymotion.com/video/xptlse_angry-turks-jetzt-fur-s-handy_fun
  16. A

Amazing Alex Liste Başı Oldu

Yaniliyorsunuz "Angry Turks" Türk yapimi degil! Oyun alman yapimi..
  17. A

Assassin's Creed 3'ün PC Sürümü Ertelendi

Biliyordum. Tarihin ilk aciklandigindada söylemistim ertelenir diye. Dedigimde oldu.
  18. A

Bende Sony Xperia S var. Güncellemeleri cabuk verseler ve Menüde klasör olusturabilsen bu cihazdan vazgecmem vazgecmezdim. Bootloader kapali acik olsa costum rom yüklerdim ama acamiyorum. Acmak icin 330 TL istiyorlar. O paraya gider yeni telefon alirim..
  19. A

Bir dahaki sefere kesinlike Nexus veya o esnada Google hangi telefonu destekliyorsa onu alacagim. Bu ne yaa bekle bekle...
  20. A

Assassin's Creed de Başrol Michael Fassbender

Bence suikastçiyi oynayacak cünkü kendisi önemli bir oyuncu ve böyle oyuncular Filmin ikincisi, ücüncüsünde pahaliya patlayabiliyor. Bkz. Örümcek Adam. Adami basta kimse tanimiyordu fakat Örümcek Adam 4'ü cekseler gelirin cok büyük bir kismini alir. Michael Fassbender zaten büyük ve önemli bir...