Arama sonuçlarınız

1. U

Apple Pencil Ömrü Ne kadar ? Almalı mıyım?

Herkese Merhabalar. Ipad 2018 9.7 Tablete sahibim ve bilindigi uzere 2018 9.7 ipadde artik apple pencil desteği mevcut. Bana fiyatı biraz fazla geldiginden sıfır almak yerine 2 el almayi düşünüyorum fakat aklımı çelen bir kaç husus var. Bu Apple Pencil ın ömrü ne kadardır ? Garantisi bitmis bir...
  2. U

Kulaklıktan az ses geliyor

Merhaba arkadaşlar yeni bir kulaklık aldım fakat oyunlarda baya baya ses az geliyor ve videolarda da ses az geliyor bazı ayarlar yaptım(sanal surround, Gürültü dengeleme açtım) ama genede CS:GO gibi oyunlarda ses az ve videolarda da ses az sorun kulaklıkta değil eminim sizce ne yapmalıyım...
  3. U

50mm sürücülü kulaklık vs 40mm sürücülü.

Beyler herkese selamlar ben 40mm sürücülü kulaklık aldım aynı fiyata 50mm de vardı sizce aralarında çok fazla ses kalite farkı varmıdır??
  4. U

Aliexpress kargo sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar aldığım ürün geçen haftadan beri bu durumda elime bu hafta ulaşır mı? Ülkeye vardığını söylüyor ama hala yurtdışı sevkiyatından bahsediyor anlamadım tam birde yanlışlıkla ürünü onaylamıştım elime geçmeden satıcıya mesaj attım ama geri dönüş yapmıyor ürün 33 dolar..
  5. U

Aliexpress kargo sıkıntısı

Herkese iyi forumlar, aliexpressden Phenom II X4 945 işlemcisini aldım 22.11.2017'de bugünde aksi gibi onaylaya bastım daha ürün elime gelmeden. Ve şu an kargoyu takip ettiğimde şöyle bir yazı ile karşılaşıyorum. Buradan pek bir şey anlamadım, yani ürün bana mı geliyor yoksa satıcıya geri mi...
  6. U

Ekran Kartından Verim Alamama Sorunu

işlemcim: AMD Athlon x2 Dual Core 6000+ RAM: 5 gb ddr2 EKRAN KARTİ: GT 1030 Herkese iyi forumlar önceden 2gb RAM ve GT 440 ile takılıyordum ve cs:go da şuan ki sistemle hemen hemen ayni fps yi aliyorum ve GPU kullanimi %25-20-35 arasi gidiyor hatta GTA 5 de bile GPU %25 CPU %100 Burada bir...
  7. U

WİNDOWS 7 VE 10 DONMA SORUNU !

Merhabalar herkese iyi forumlar, ben Bilgisayarımı upgrade ettitken sonra bazı sorunlar baş gösterdi ilk önce mavi ekran hatasında NTFS.sys yazıyordu kayıt defterleriyle onu düzelttim ama donmaları hiç düzeltemedim bende tekrardan WINDOWS 7-64 bit e geçtim ama sorun burda da devam ediyor böyle...
  8. U

Mavi Ekran Hatası Windows 10

Aldigim hata budur genellikle pc guncellerken veya oyun oynarken oluyor. 2 gun once 4gb ram daha ekledim onda sıkinti varmi diye CMD den bir kac satir komutla tarattim gorunurde hata yok dedi ben genel tarama yaptim genede yaparken mavi hata verdi bugun formatladim pc yi guncellemeler yuklerken...
  9. U

Format Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben windows 10 kurmustum cs go da surekli donuyo kapaniyor diye tekrardan format atiyim dedim ama birden bire diskler silinmedi bende windowsu baslattigimda baslamadi hata verdi tekrar kurayim dedim bu sefer c ye kurdum üstüne. Kurarken oda dondu kaldı şuan öyle kaldim ben ne...
  10. U

2500-3000 TL Arası oyun bilgisayarı önerisi

Arkadaşlar bütçem 2500-3000 tl arasi oyun pcsi toplamak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.
  11. U

Masaüstü mü yoksa Laptop mu?

Herkese selamlar, oncelikle ben bir 5 ay sonra biriktirecegim para ile(yaklasik 3800 tl) ile bir bilgisayar almak istiyorum asıl kullanım amacim OYUN icin olucak RUST, GTA 5 gibi yuksek seviye oyunlari oynicam tabi bunlardan daha iyilerinide oynamak istiyorum her neyse ben once Monster Abra A5...