Arama sonuçlarınız

1. S

Yatay geçiş mi, tekrar hazırlanmak mı? (2016-2017)

Teşekkürler hocam çok bilgilendirdiniz. Ancak gözüm yine düşük kontenjanlardan korkmuyor değil.
  2. S

Peki GNO ile %100 Türkçe bir bölümden %100 İngilizce ya da %30 İngilizce bir bölüme geçiş hakkında bir bilginiz var mı acaba? Birkaç üniversitenin koşullarını inceledim çoğu üniversite İngilizce bölümlere geçmek için İngilizce bir bölümde okuyor olmak gerektiğini yazıyordu. Ancak çoğu 2015 yılı...
  3. S

Güncel. Mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  4. S

Cevabınız için teşekkür ederim, Burs konusunu biraz daha açıklayabilir misiniz rica etsem? Ben de biraz araştırma yaptım ancak vakıf ünversitelerinin ancak ücretli bölümlerine yatay geçiş yapılır diye yazdığını hatırlıyorum, bir yerleri eksik okudum sanırım. Ayrıca ara dönemde yatay geçiş yap...
  5. S

Merhabalar dostlar, 2016 ösys sınavları ile Nişantaşı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (türkçe, tam burslu) bölümüne yerleştim. Nasıl düştün oraya demeyin, konu o kadar uzun ki anlatmaya kalksam SQL overflow hatası ile felan karşılaşırız. Kısacası insanların "lise 5" olarak tabir...
  6. S

Türk telekom tüm oparatörlerin önüne geçermi ?

3G demedim ben, 4,5G dedim ama, yanlış anlaşılma oldu sanırım ha? Belki de konuşmuş olmak için konuşan sensin, mesajı okumadan cevap yazıyorsun.
  7. S

22 mbps'a sevinir olmuşuz baksana. Fiber diyoruz, 4,5 g diyoruz, 22 mbps diyoruz. Aynı cümlede kullanınca anlatım bozukluğuna yol açar bunlar dostum.
  8. S

Fiber açısından superonline. Ama dediğim gibi, kaliteli demiyorum, kötünün iyisi.
  9. S

Bilgisayarım çalışıyor ama hiçbir belirti yok !

Kuzey köprüsünde bi temassızlık olabilir. Bizim eski bilgisayarda kuzey köprüsünün bi bacağı anakarta değmediği zaman buna benzer şeyler oluyordu.
  10. S

Turkcell'in iyi olduğunu sana kim söyledi ki arkadaşım? Türkiyedeki internet sağlayıcılarının hiçbiri işini bilmiyor, tek bildikleri reklam yapmak. En kalitesizi Türk Telekom diyoruz, diğerleri kaliteli demiyoruz.
  11. S

Ankara patlaması sonrası internetin yavaşlaması

Kurduğun cümlelere bi bak anlarsın lafı kimin çarpıttığını. Kimsenin kana susadığı felan yok. Kimsenin ceset ve yaralı görmek istediği yok. Burada bahsettiğimiz şey haber alma özgürlüğüdür. Hiçbir hükûmet bu hakkı baltalayamaz. Kasıtlı olarak ölü sayısının artırılmasından bahsetmişsin. Bu...
  12. S

Ankara patlaması sonrası internetin yavaşlaması

Vatandaşlarımız başkentin göbeğinde patlama ile ölüyor, ve sizin derdiniz haberlerin sansürsüz olması. Aman kimse duymasın başkentimizde, vatanın namusunun orta yerinde kanın gövdeyi götürdüğünü.
  13. S

YGS Sınavına Girenler Kulübü

Benim de ilk bu sene bakalım ne olacak.
  14. S

YGS giriş belgesi yazdırırken köşelere yazdırılan sayfanın bilgileri çıkıyor

Beyler ygs giriş belgesini yazdırırken çıkan kağıdın sol üstünde "Sınava Giriş Belgesi" sağ üstünde yazdırdığım sayfanın adresi sağ altta da tarih saat yazıyor. Bi sıkıntı olur mu?
  15. S

Bir kıza nasıl açılabilirim ?

Seviyorum ölüyorum aşığım havalarına girme. Tecrübe.
  16. S

SSD ve Diğer Hassas Ayarlar Windows 10'a Yükseltince Kaybolur mu?

Merhabalar, Laptop'um Windows 8.1. SSD ve HDD'si mevcut ve ben SSD'yi efektif kullanabilmek için sık kullanılan klasörleri (büyük bir kısmını diyelim) HDD'ye taşıdım (Sistemin ve programların temp klasörleri, kütüphane klasörleri, masaüstü vs.). Ve gerekli başka önemli ayarlar da var tabî...
  17. S

Söyle Rahatla

"Sleep less, live more."
  18. S

Estimate It! - Desteklerinizi Bekliyorum!

Teşekkürler :)
  19. S

Estimate It! - Desteklerinizi Bekliyorum!

Başarılar dilerim :)