Arama sonuçlarınız

1. N

1000 - 1500 TL Arası Telefon Önerileri

Oyun oynamayacaksan veya 4k video çekmeyeceksen güzel temiz 2.el bi Z5C al, oyun hariç hiçbi konuda üzmez seni. Gerek batarya gerek kamera, ses, sdcard, 4g hepsi mükemmel. Ama malesef cihaz ağıroyunlarda veya 4k vidyoda aşırı ısınıyo kasıyo
  2. N

Bluestacks hatası

Genymotion yükle, böyle sorunlar yaşamazsın ;) Yaz google'a GenyMotion diye, kendi sitesi var, kişisel kullanım amacıyla ücretsiz yükleyebilirsin, ayrıca kuracağın sanal makinenin modelini, ekran çözünürlüğünü işlemcisini filan da seçebiliyorsun (GenyMotion yüklenirken Virtualbox da yükleniyor)...
  3. N

HTC Kullanıp memnun olmayan??

5-6 ay htc one-x(yekpare bir model, pili vs. kendiniz çıkartamıyorsunuz serviste çıkartıyorlar) kullandım, pil ömrü gerçekten rezaletti ve o zaman farkettim ki, eğer telefonunun pili zırt pırt bitecekse, sürekli beni kaygı içinde bırakacaksa ve yanımda ekstra enerji depolama vb. aksesuarlar...
  4. N

İlk Android Cihazınız Hangisi?

ilk cihazım galaxy gio idi. ardından 6-7 cihaz değiştirdim. bi resim koyayım diye resimlere bakarken, ilk aldığım günlerdeki heyecanı tekrar hissettim valla :D
  5. N

PFDK Derbi Cezalarını Açıkladı

Katılmıyorum.
  6. N

Note 2 mi Lg G2 mi ?

note 2 kullanıcısyım, note 2 al demiyorum ama biraz reklam yapayım :P -otg kablosu ile 2,5" hdd çalıştırabilir(ya hdd fat32 olcak ya da ek programla NTFS i tanıtacaksın telefona), USB disk zaten çalıştırabilir, usb FAN çalıştırabilir, S3 vb diğer bataryası daha küçük telefonlar şarz dahi...
  7. N

PFDK Derbi Cezalarını Açıkladı

Açık konuşayım, Türk futbolunu bu hale getiren Hakemler ve Futbol Ahlâkından yoksun birtakım futbolcuLARdır. -Fırat Aydınus ne zaman bir BJK maçını yönetse yine "Allah'ım gene mi bu adam" diyorum, yıllardır sadece hobi olarak takımımın maçlarını takip ederim,ne fanatiğim ne de ilgisiz, ama...
  8. N

Spot galaxy s3 aldım da bazı sorularım var

Saf insanlardan dert yanacağına, onları kandıranlardan dert yansaydın nispeten daha onurlu olurdu bence. Bu arada arkadaşlar pratik bi şekilde cihazın içi orjinalmi nasıl anlarsınız bilemem ama ekran orjinal mi anlamak kolay; Samsung s3 s2 note note2 s4 vb. modellerde AMOLED ekran kullanır. Bu...
  9. N

S2 yazılım güncellemesi sonrası sorun yığını!

Son durumu bilmiyordum gerçekten, teşekkürler
  10. N

Tavsiyeydi sadece, batarya için. Ekrana tek kısayol koyarak powersave'den ondemand'a ya da diğerlerine geçebilirsin adını hatırayamadığım bikaç uygulama yapıyodu bunu, telefon kilitliyken derin uykudan uyanmasın maksat. Tavsiyeyi kimse dinlemek zorunda değil, aklına yatan yapar. Ayrıca DS...
  11. N

Samsung Galaxy Note 2 Kullananlar Kulübü

Neden sitedeki Sosyal Gruplar sekmesinde bizim gurubumuz yok :cursing:
  12. N

Cpu performansa yönelik ayarlanmış olabilir,SetCPU vb programlarla Governor ayarını ondemand'a ya da powersave'e çekerseniz ciddi anlamda sakinleştiriyo makinayı :D
  13. N

Bence hazır elini bulaştırmışken CM AOKP ya da diğer custom romlara da bi göz at, ingilizcen iyiyse asıl kaynak olan XDA DEVELOPERS 'ten bakman tavsiyedir :thumbup1: Ama bu konulara uzaksan ve çekiniyosan hiç bulaşma çünkü riskli işler bunlar telefonun tuğlaya dönüşebilir:hammer:
  14. N

[APK] Yeni Xperia Media Uygulamaları (Honami)

Bende note II var bu konudaki romu kullanıyorum:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2336271 Ve bu konudaki uygulamadan xperia medya uygulamarını kurdum bal gibi de çalışıyor :clap: http://xda.codexc.com/?page_id=1149 Hakkaten harika yapmış sony bu uygulamaları tebrik etmek...
  15. N

Bu kriterlere uygun telefon önerir misiniz ?

Dostum Doğubank nedir bilmiyorum ama ankarada 2.elini 600-650'ye çok rahat bulabilirsin. S2 iphone4'e tepki olarak doğan hoş bi cihazdır, donanımı pek güncel değil (hızlı bi cihaz yinede) ama bunları göz önünde bulundurarak alırsan sorun yaşamazsın
  16. N

'Ölüm tarihi'nin peşindeler!

bence bu ne kadar yaşayacağından çok, insanın kendini ne kadar eskittiğini ölçen bi cihaz :)
  17. N

Bu kriterlere uygun telefon önerir misiniz ?

2.el galaxy s2 :thumbup1:
  18. N

Ekmekte bile alkol var!

ALKOL denilince aklınıza hemen içki bira gelmesin, alkol doğada var olan etkili bir ORGANİK BİLEŞİK'tir.... Yüzlerce alkol çeşidi mevcut doğada, ve bunların hepsi sarhoş eder diyemeyiz. Mesela içkilerdeki alkol Etanol (CH3CH2OH)'dır. ve formülde gördüğünüz o C'lerin sayıları birbirleriyle...
  19. N

Samsung Galaxy Note 2 Kullananlar Kulübü

Beni de ekleyin !