Arama sonuçlarınız

1. M

Köpeğim Pointer Mi?

Arkadaşlar selamünaleyküm benim bi erkek köpeğim var daha doğrusu dedemindi avcılığı bırakınca köpeği de bana verdi ben bakıyorum. Köpeğim iki yaşında ara sıra köyde ava çıkartıyorum güzel kosuyor kuşların peşinden ama benim sormak istediğim şey şu, köpeğimin cinsi galiba Paunter ama erkek...
  2. M

Fan Stop

Ekran Kartım Fan Stop yazısı yandıgında duruyor Ama ısınmıyor bu nasıl olabilir Bu konuyu açıklayabilir misiniz Ekran Kartı:Gigabyte RX570 4G
  3. M

İnternet 2Mbps

Arkadaşlar sorum şu Telefonumda Wifi Speedtest 11mbps Bilgisayarda 2mbps Sınırlandırma falan yok bilgisayarcıdan usb wirelles aldım, internetteki fiyatı 15-20 lira ucuz bi şey o yüzdendir diye düşünüyorum Napmam lazım iade mi etsem yoksa sıkıntı Qqs ayarları falan mı yapayım
  4. M

Ssd hdd

Arkadaşlar ben ssd almıştım bilgisayarcıya verdim taktı, 2 ay falan sonra yeni bir pc aldım ssdyi de yeni pc'ye geçirdim. Eski pc'de hdd kaldı açayım dedim açılmadı bios falan gelmedi kablolamada sıkıntı var galiba ekrana görüntü gelmedi ne yapmam lazım
  5. M

İnternet Gidiyor

Arkadaşlar interneti 2-3 yıldır yukarı kattakilerle ortak kullanıyoruz o yüzden bilgisayarda "pcı-e wirelles aparat"ı kullanıyordum. Bilgisayarı yeniledim bu aparat da yeni anakarta olmadı ben de "usb wirelles" Aldım internete bağlanıyorum ama hemen internet yok diyor ve de telefonlardan da...
  6. M

Pc yi toplarken ne yapmam gerekli yada neler yapmamam daha iyi olur.

Arkadaşlar yeni bir pc topladım su an takıyorum Yapmamam gereken hataları söyler misiniz Mesela elektrik kaçağı nasıl olur, olmaması için ne yapmam lazım bilgilendirebilir misiniz?
  7. M

Sistem Nasıl?

Eğer satılmazsa şu ürünleri almak istiyorum Ekran kartı:gigabyte rx570 4gb Anakart:Gigabyte B450s2h Güç Kaynağı:Zalman ZM550 Ram:Xpg gammix d30 8gb İşlemci:Ryzen 3 3100 Kasa: GameTech Colder Mesh Panel 4.120 Var mı öneriniz nasıkil sizce bu sistem? Ekran kartı alacağım güne kadar...
  8. M

Hdd tavsiyesi

Arkadaşlar hdd almak istiyorum 500gb da olsa yeter, yeter ki sağlam olsun çok da yavaş olmasın.
  9. M

Konu Açarken

Konu açarken yazacağım yeri aramak uzun sürüyor. O kısımda bi "ara" bölümü olsa iyi olur bence
  10. M

Amd RX 570 ekran kartım için güç kaynağı.

Fsp Hydro 500W 80plus güç kaybağı yeterli olur mu
  11. M

Palit ekran kartı

Palit nvidia gtx 1650 mı yoksa amd rx570 mi Palit alınır mı Rx570den ucuz oldugu için daha cazip geldi bana
  12. M

Ryzen3 3100

R5 3500x almak istiyordum ama onu alırsam rx560 almam gerekecek bütçe gereği Ben de bu yüzden r3 3100 almaya karar verdim gibi çünkü bunu alırsam rx570 alabilirim ve cok daha iyi olur gibime geliyor. Sizce?
  13. M

Darboğaz olur mu

R5 3500X ile rx560 darboğaz yapar mı
  14. M

B450S2h Kasaya olur mu

Merhaba b450 anakarta şu kasayı almak istiyorum...
  15. M

3500X vs 2600

Bazı arkadaşlar 2600 diyor bazıları 3500X yine aklım karıştı ama ben fikrimi 3500X'ten 2600'e çevirecek gibiyim Hem 2600 150 lira daha ucuz Hem oyunlarda daha az Cpu kullanıyor 3500X'e göre fps 5-10 daha az olsa da sıkıntı olmaz yani 2600 daha iyi gibi Sizce?
  16. M

Hangi Psu tercih etmeliyim

İşlemci: Ryzen5 3500X Ekran Kartı:Sapphire rx560 Aslında daha almadım cünkü taksit falan sıkıntı cıkıyor onu da sordum yardım edebilecek varsa profilimden baksınlar lütfen Asıl konu bu işlemci ve ekran kartına uygun bi psu önerir misiniz Taksit sorunu çözersem alabilirim Lütfen yardım edin yaw...
  17. M

Hepsi burada taksit

18 yaşından kücügüm bankkartım var kredi kartı değil, taksitli alışveriş yapmak istiyorum hepsiburada'dan nasıl yapabilirim burada gözüküyo acaba anlaşmalı nasıl bi şey yapılmazsa ziraatbank sitesinde taksit özelliği açma falan var çıkamadım şu durumdan biri olur diyor biri olmaz, lütfen...
  18. M

Bankkart taksit özelliği açma

18 yaşından kücügüm bankkartım var kredi kartı değil, taksitli alışveriş yapmak istiyorum hepsiburada'dan nasıl yapabilirim burada gözüküyo acaba olur mu
  19. M

Pc Toplama

Hepsiburadadan işlemci ve ekran kartı alacağım da ikisine de ziraat bankkartımdan 12 taksit yapıyor diye gözüküyor. Bankkarttan taksit ödenir mi? Sıkıntı olur mu?
  20. M

Vatandan işlemci alınır mı

Soru sormak istiyorum vatan hakkında 1- vatandan almak mı daha mantıklı hepsiburada'dan mı (garanti)vs 2-Hepsiburada'da ziraat bankkartıma 12 taksit yapıyor, her ay 130 lira yatırmam yeterli mi taksiti ödemek için?