Arama sonuçlarınız

1. M

Note 4 Beni Yaktı ! Acil Yardım..

Sağolasın hocam, sorun çıkmasından çok soruna sahip çıkmamaları beni delirten! Bir heves alıyorsun aldığına bin pişman ediyorlar adamı.. inşallah başkaları da yaşamaz! Yarın tekrar gideceğim servise! İnşallah bu sefer bir çözüme ulaşırız. - - - Mesaj Güncellendi - - - Eyvallah hocam, yarın...
  2. M

Hocam şişlide bedava mal dağıtıyorlar sanki sıra alıyorsun 15 - 20 dk sıramı bekledim.. vezne de kıza anlattım öyle kalabalıktı ki! Avcılar bana ters ama Beşiktaş iyiyse büyükse oraya gidebilirim
  3. M

Yok hocam direk götürdüm sorunu anlattım hatta orada da kamerayı gösterdim onlarda gördü kız kayıt açtı.. kesinlikle değişim istiyorum dedim.. bir hafta sonra aradım ki telefonunuza güncelleme yapıldı dediler şoka girdim.. alındı telefon ama yine aynı sorun devam ediyor. Çalıştığım için...
  4. M

Hocam konuyu okumadın her halde telefon daha 1 ay, 1 haftalık.. ve ben ben 1 ay dolmadan götürdüm verdim adamlara ayrıntılı sorunları anlatıp değişim talep ettim! Haberim olmadan güncelleme yapmışlar elime aldım yine aynı sorunlar.. ben telefonu paso her ay garantiye mi vereceğim böyle.. daha...
  5. M

Örneğin yüzümü çekiyorum yakından çenem çok uzun gözüküyor veya yandan selfie yapıyorum geniş gözüküyor... yanlarda değil sanki ekranın alt tarafında sorun var gibi geliyor! Bu hakikaten normal bir durum mu şimdi .s
  6. M

Arkadaşlar merhaba, konuyu nereye nasıl açacağımı bilemedim.. Daha yeni note 4 aldım.. alır almaz şebeke sorunu ( arayanlar ulaşamıyordu o derece) yaşadım servise götürdüm. Şebeke ile birlikte ön kameramda sorun var orantısız çekimler yapıyor yüzü uzun veya geniş göstermeler falan. Servise...
  7. M

Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar sizinde telefonun ön kamerasında bir anormallik var mı? Yakından çekince suratı uzun veya geniş gösteriyor mu? Daha alalı yeni 1 ay 1 hafta oldu aldığım gün şebeke sorunum vardı servise verdim değişim için güncelleme yaptılar ama ön kamera sorunum hala devam ediyor arıyorum yine...
  8. M

Söyle Rahatla

Akşam oldu saat son 10 dk da takıldı resmen
  9. M

1000 ile 1500 tl oyun laptopu önerebilirmisiz

Gündelik notebook kullanımı için bütçene de uygun asus X550JK-Xo012d ideal bence asuslar içerisinde ama arkadaşın dediği gibi akakçe bilio gibi sitelerden fiyat karşılaştırması yaptır ben kendim online alışverişlerimi hep netsiparisten yapıyorum istanbul m.köyde çünkü yerleri gidip elden de...
  10. M

Söyle Rahatla

Bugünü cuma olsaydı ne olurdu :sneaky2:
  11. M

550 Tl Civarı Telefon Önerir misiniz?

Nokia kalmadı zaten piyasa :) Samsung S3 mini var o fiyata anladığım kadarıyla çok fazla tel kullanmıyorsun bu sana yeterli olacakır. http://www.netsiparis.com/samsung-i8200-galaxy-s3-mini-smart-phone
  12. M

Cool Takılmak?

Cool olunmaz doğulur :lol:
  13. M

Deniz Seki yakalandı!

Şuna bu kadar üzülüyorsunuz ya inanamıyorum size kadın ticaretini yapmaktan suçlu tabikide cezasını çekmeli ! O bu şu her kimse yaptığı hataların bedellerini ödemeli bugün o yakalanmasaydı kaç kişiye cesaret olacaktı farkında değilsiniz herhalde ! Uyuşturucudan ölen kişilerin haddi hesabı yok bu...
  14. M

Bugün veya Yarın Laptop Alacağım Sizce Hangisi

Attığın linklere bakma fırsatım olmadı ama günlük işler için kullanabileceğin bütçene uygun Asus X200CA-kX011D var linklerinde var mı yok mu bilmiyorum bir de bunun özelliklerine bakarsın http://www.netsiparis.com/asus-x200ca-kx011d-notebook_p11201020404
  15. M

iPhone 5 Şarj Sorunu

iPhone 5 serisinde mi bir sorun var anlamadım ki bu şarj konusunda arkadaşında şarj olmuyor
  16. M

Söyle Rahatla

Allah bundan daha kötü bir gün daha yaşatmasın.. tek kelimeyle b.. gibi.
  17. M

WhatsApp, Mavi Tik'ten Vazgeçebilir!

Diğer uygulamalar gizliliği kuvetlendirir whatsapp iyice ortaya döküyor.
  18. M

Yazıcı Önerisi

Canon Pixma MG64560 Yazıcı Tarayıcı Fotokopi var çözünürlüğü yüksek baskısı da kaliteli önerebilirm fikir olur özelliklerine bak istersen http://www.netsiparis.com/canon-pixma-mg6450-yazici-tarayici-fotokopi_p15031045131
  19. M

Nokia, Telefonlara Veda Ediyor

Üretemedikleri için üretmeyecekler.
  20. M

Hızlı ve Öfkeli 8 Kesinleşti

Paul Walker hakikaten öldümü ya bana karşımıza çıkacakmış gibi geliyor hala bu bir oyun gibi geliyor .s