Arama sonuçlarınız

1. winstoncash

K: sürücüsünü görmüyor. [ÇOK ACİL]

Arkadaşlar,benim harddisk 3 bölümden oluşuyordu fakat windows 7'yi yeniden kurduktan sonra Bilgisayarım'da hard diskin en büyük kısmı olan K:/ sürücüsü görünmüyor. Ne yapmam gerek? İçinde önemli bilgilerim var, acil yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  2. winstoncash

Düğünde salona giriş müziği tavsiyeleri

Selamlar arkadaşlar, Haziran ayında nasipse düğünüm olacak ve salona giriş için bir müzik seçmem gerekiyor. Tabii düğündeki konsepte de uygun olması lazım seçeceğim müziğin. Kısaca özet geçeyim; düğünde semazen gösterisi, Kuran-ı Kerim dinletisi, ilahiler vs. olacak. Tahmin edeceğiniz gibi...
  3. winstoncash

Gundebirurun.com

www.gundebirurun.com sitesi üzerinden hizmet (!) veren Yürekli Ltd. Şti. hakkındaki izlenim ve deneyimlerimi paylaşmak isterim. Bu site ile 2 gün önce tanıştım ve ilk gördüğüm ürün 25 TL fiyatla Sony Cybershot S2000 Dijital Fotoğraf Makinesi idi. Ben de bu fırsatı kaçırmamak adına hemen sipariş...
  4. winstoncash

Outlook 2007 için acil yardım!

Outlook 2007'de bir defada en fazla kaç kişiye mail gönderebilirim? Yani "kime" kısmında en fazla kaç kişi bulunabilir? Çok acil yardımlarınızı rica ediyorum!
  5. winstoncash

LG 32LH4010 Alacağım, Görüşleriniz?

Arkadaşlar, LG 32LH4010 LCD televizyon almayı düşünüyorum. Bir elektronik mağazasında bugüne özel kampanya var ve LG garantili ürünün fiyatı 1.200 TL, İstanbul Bilişim'de bile daha pahalı. Sizce ürün nasıl? Kullanan veya araştıran varsa tavsiye eder mi? Bir de bunun yanına Western Digital TV...
  6. winstoncash

Taşınabilir Harddisk tavsiyesi

Arkadaşlar, 1 TB ve masamda sabit kullanmak üzere bir harddisk almayı düşünüyorum. Western Digital ve Seagate arasında kaldım. Ses ve hız yönünden kıyaslayabilir misiniz? Bir de bu cihazlarda açma/kapama düğmesi var mı yoksa PC ile birlikte çalışıp PC ile birlikte kapanıyor mu? Işığı gece açık...
  7. winstoncash

Msn sign out problemi

Msn'in bir önceki sürümünü kullanırken yeni sürüme yükseltmem gerektiği uyarısını verdi, ben de yeni sürümü kurdum ama kurduktan sonra sürekli kendi kendine sign out yapıyor. Aynı sorunu yaşayan ya da çözümü bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Şimdiden teşekkürler
  8. winstoncash

Tunceli'nin adı tekrar Dersim olarak değişmeli mi?

DTP bugünlerde Tunceli'nin eski adı olan Dersim isminin geri verilmesi için kanun teklifi hazırlıyor ve hükümet de buna yeşil ışık yakıyor. Sizde Dersim isminin verilmesinde bir sakınca var mı? Buyrun tartışalım, ama lütfen seviyeli bir şekilde.
  9. winstoncash

Gündem başlığının ayrılması hk.

Gündem kategorisindeki moderasyon olayının, yani her mesajın onaya tabi tutulmasının tartışmaya açılması taraftarıyım. Siyasi konularda hakaret, küfür, incitici mesajlar çok sayıda oluyor, ona kesinlikle katılıyorum ve mesajların onaydan geçirilmesini destekliyorum.Ama gündem başlığının...
  10. winstoncash

Windows XP'yi kaldırmak (acil yardım)

Bilgisayarımın C sürücüsünde XP kurulu iken D sürücüsüne Windows 7 kurdum ve şimdi C sürücüsünden XP'yi kaldırmak ya da C sürücüsüne format atmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim? Acil yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  11. winstoncash

Düşte

Bu da askerdeyken yazılan bir şiir... Düşte Yine akşam oldu, Güneş karardı, Ruhların coşkusu, yok oldu işte. Bunalmış zihinler, huzur arardı, Ümidin muştusu, canlandı düşte. Gecenin zulmeti, ayna kalplere, Muhabbet ağızda, menfaat başta. Bir teşevvüş, bir sıkıntı...
  12. winstoncash

Türkü

Yine o çok sevdiğim abimin türkülerle ilgili bir şiiri... Türkü Selamdır türküler, yare söylenen, Cephede can veren, şehide ağıt, Duadır, el açıp Hak'tan dilenen, Mızrap kalem olur, tel olur kağıt. Düğünde, bayramda, hüzünde, yasta, Sitemdir yollanan, vefasız dosta...
  13. winstoncash

Canım İstanbul

Çok sevdiğim bir abimin yazdığı şiiri paylaşmak istiyorum.Necip Fazıl'ın Canım İstanbul şiiriyle ismi aynı ama tamamen farklı bir tad.Buyurun... Canım İstanbul Ey saadet yurdu, şehr-i mübeşşer, Misafir bağrında, Mihmandar-ı Resul. Ne güzel kumandan, ne güzel asker, Fetheylemiş seni...
  14. winstoncash

Taziye

Daha önce verildiyse affola, son günlerde en çok güldüğüm fıkradır kendileri. Kayserili bir adamın karısı vefat eder.Adam gazeteyi arar ve ilan metnini söyler :"Ayşe'yi kaybettim, üzgünüm." İlanı alan görevli der ki "Beyefendi 6 kelimeye kadar fiyat aynı, 3 kelime daha ekleyebilirsiniz."...
  15. winstoncash

Işıksaçanlar hakkında şok suçlamalar!

Toplumda ışıkçılar adıyla bilinen ve zafercem isimli üyenin defalarca deşifre ettiği, gizli gizli ayinler yapan ve cia tarafından kullanılan ışık saçanlar hakkında şok fotoğraflar ortaya çıktı. Gerçekten de CIA tarafından düşmanlara karşı kullanılan bu ışık saçanlar laikliğin önünde büyük...
  16. winstoncash

Forzafener kullanıcısının şok görüntüleri!!!

http://video.google.com/videoplay?docid=4115742296695595209&ei=hCZ6SaHwHJaWiQKE35TsCg&q=mal+fenerli ŞOK ŞOK ŞOK :D:D:D:D
  17. winstoncash

Yılın Hazır Cevap Ödülleri

Yılın Hazır Cevap Ödülleri Mansiyon Ödülü Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu: - Yemek ister misiniz efendim? Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı: - Seçeneklerim neler? Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri...
  18. winstoncash

Korsan film indirene hapis cezası verilecek

Hiçbir şey olmaz bence, ortak kullanım alanlarından falan indiririm hiç olmazsa.Mesela bazı cafelerde wireless bağlantı var.Gider iki çay içer bir film indiririm :D
  19. winstoncash

Chrome-Facebook uyuşmazlığı.(yardım)

Firefox'ta ve IE7'de sorunsuz şekilde açılan facebook Chrome'da açılmıyor.Aynı sorunu yaşayan veya sebebini bilen var mı?Yardımlarınızı esirgemeyin abiler ablalar :D
  20. winstoncash

Destan

DESTAN Durun kalabalıklar, bu cadde çıkmaz sokak! Haykırsam, kollarımı makas gibi açarak: Durun, durun, bir dünya iniyor tepemizden, Çatırtılar geliyor karanlık kubbemizden, Çekiyor tebeşirle yekun hattını afet; Alevler içinde ev, üst katında ziyafet! Durum diye bir laf var, buyurun size...