Arama sonuçlarınız

1. B

Kaspersky Rescue Disk 10.0.21.5

Kaspersky Rescue Disk 10.0.21.5 Sürüm : 10.0.21.5 Boyut : 207 MB Kullanım İzni : Ücretsiz Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows(Tümü) Üretici Firma : Kaspersky Kaspersky Rescue Disk bilgisayarınızı tarayarak sisteminize bulaşmış virüsleri bulan ve dosyalara...
  2. B

Hacettepe 2-4 Karabükspor

Liderin acıması yok: 2-4 Bank Asya 1. Lig'de 32. hafta maçında ligde kalma mücadelesi veren Hacettepe ile lider Kardemir Karabükspor karşı karşıya geldi.Cebeci İnönü Stadı'ndan oynanan karşılaşmayı Kardemir Karabükspor 4-2 kazandı. Ev sahibi Hacettepe ise kendi sahasında...
  3. B

Karabük'te şampiyonluk sevinci!

Karabük'te şampiyonluk sevinci! Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Kardemir Karabükspor, sahasında Kocaelispor'u 1-0 yenerek, ligin tamamlanmasına 3 hafta kala şampiyonluğunu garantiledi.Maçın bitiş düdüğü ile birlikte büyük sevinç yaşayan Kardemir Karabüksporlu oyuncular...
  4. B

Bir bakışta KarabükSpor!

KarabükSpor Süper Ligde! 1993-1994 sezonunda Zeytinburspor'a 2-1 mağlup olarak küme düşen Kardemir Karabükspor tam 16 yıl aradan sonra Turkcell Süper Lig'e yükseldi. Dramatik bir şekilde küme düşen Karabükspor10 yıl arka arkaya TFF 2. Lig'de mücadele ettikten sonra 2008-2009 sezonunda...
  5. B

Windows 7 Galatasaray Teması

Ben kullanıyorum , gayet şık hazırlanmış. Buradan indirebilirsiniz.
  6. B

Kulaklarına Değer Ver

Çok sevdiğim bir arkadaşımın isteği üzerine açılmıştır. Rock müzik hakkında ne arıyorsunuz ? Mp3 ? Klip ? Konserler ? Biografiler ? Sohbet ?
  7. B

64 bit işletim sistemi ?

Merhaba arkadaşlar ; 32 bit ile 64 bit işletim sistemi arasındaki farkları henüz yeni öğrendim. Bilgisayarımın özellikleri ; Amd turion 64 X2 1.90 Ghz işlemci 2*1 gb Ddr2 533 Mhz SdRam Ati mobility radeon x1300 128 mb ekran kartı Hitachi Travelstar 5k160(5400 rpm) 160 gb hdd Bu...
  8. B

Kartalspor 0-1 Karabükspor

Yine Emenike yine Karabük! Bank Asya 1.Lig'de 25. hafta maçında lider Karabükspor deplasmanda Kartalspor'u 1-0 mağlup etti. Karabükspor'a galibiyeti getiren gol, karşılaşmanın 83. dakikasında Emenike'den geldi. Ligde son 16 haftada 14 galibiyet, 2 de beraberlik çıkartan Karabükspor, bu...
  9. B

Karabükspor Devleri Geride Bıraktı!

Karabükspor, Avrupa takımlarının son altı maçta elde ettiği skorlara göre oluşan puan cetvelinde dördüncü sıraya oturdu. Bank Asya 1. Ligi’nde Konyaspor’u dize getirerek liderlik yarışından yalnız kalan Karabükspor, özellikle son haftalarda sergilediği performansla...
  10. B

Toshiba Harici Hdd Sorunu

Merhaba arkadaşlar ; 1 ay önce kadar toshiba 1 tb external hdd almıştım. Hdd'nin içini 250 gb kadar doldurdum. Fakat bu sıralarda hdd çok kasıyordu , kilitleniyordu vs. Düzelir diye düşündüm , fakat hdd nin FAT dosya sistemini kullandığını farkettim.Nette bulduğum bir yöntemle hddyi NTFS'ye...
  11. B

Karabük doludizgin: 3-0

Karabük doludizgin: 3-0 Bank Asya 1. Lig'de 20. haftanın kapanış maçında lider Kardemir Karabükspor evinde, Altay'ı 3-0 mağlup etti ve zirvedeki yerini sürdürdü. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda oynanan ve ilk yarısı da ev sahibi takımın 2-0'lık üstünlüğü ile sona eren karşılaşmanın golleri 5...
  12. B

Beni aydınlatır mısınız?

Konu yeterince açıklığa kavuşmuştur. Aşırı ilgi için teşekkürler!
  13. B

Need For Speed Shift Patch 1.02

Need For Speed Shift Patch 1.02 Patch v.1.02 ile oyuna eklenen özellikler ; 5 Yeni Araç - Toyota Supra Mk IV - 1967 Shelby GT500 - 1967 Chevrolet Corvette Stingray - 1969 Dodge Charger R/T - 1971 Dodge Challenger R/T Yeni Yarış Modu Team Red ve Team Blue olarak 2 ayrı takımda...
  14. B

Paticikler.Com > Hayvan Severlerin Buluşma Noktası

Merhaba Arkadaşlar ; Sizinle paylaşmak istediğim yeni bir site var www.paticikler.com paticik sevenlerin buluşma noktasıda diyebiliriz aslında. Peki nedir bu sitenin içeriği? Tüm kedi ve köpek ırkları, Kedilerin ve köpeklerin sağlığı, eğitimi, bakımı, vb konularda bilgi alabileceğimiz bir...
  15. B

TorrentDestek.Net > Torrent Hakkında Herşey

Merhaba; Turkiyenin ilk ve tek TorrentDestek Platformu , yenilenen forumun yani sira yeni acilan Blog ve IRC ile siz torrentseverlere destek olmaya devam ediyor. Torrent hakkinda rehberlerden, site tanitimlarina, bonus puan paylasimlarindan davetiyelere kadar hizmet veren torrentdestek.net...
  16. B

DTP kapatıldı!

ANAYASA MAHKEMESİ KARARINI VERDİ Anayasa Mahkemesi, ''eylemleri yanında, terör örgütüyle olan bağlantıları da değerlendirildiğinde devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı nitelikteki fiillerin işlendiği bir odak haline geldiği gerekçesiyle, DTP'nin temelli kapatılmasına'' oy...
  17. B

Karabük'ten 5'i 1 yerde! 1-5

Bank Asya 1.Lig'in güçlü ekiplerinden Karabükspor, deplasmanda karşılaştığı Kocaelispor'u 5-1 yenerek puanını 30'a yükseltti ve lider Konyaspor'la arasındaki farkı 1 puana indirdi. Konuk ekibe farklı galibiyeti getiren goller 45.dakikada Engin, 52 ve 64'te Burak, 83 ve 90. dakikalarda...
  18. B

Harici hdd tavsiyesi ?

Merhaba arkadaşlar ; Arşivlerimi dvdye yazmaktan bıktım. Taşınabilir hdd almaya karar verdim. En az 1 tb lık olmasını ve fiyatın 200 tl'yi geçmemesini istiyorum. Varmı tavsiye ettikleriniz ?
  19. B

Acronis Kullanımı

Windows'un yedeğini almak için kullanılan bu başarılı programın kullanım videosu. http://rapidshare.com/files/303223013/Acronis_Kullanimi_Gorsel_Anlatim.rar
  20. B

Firefox'unuzu Hızlandırın!

Firefox'u ve interneti daha hızlı kullanabilmek için yapılması gereken ayarların videosu. http://rapidshare.com/files/303164284/Firefox_Hae_zlandae_r.rar