Arama sonuçlarınız

1. Alio6

Ryzen 5 1600 Düşük GHz Sorunu

Merhaba arkadaşlar, işlemci 3.40 GHz ayarlamıştım, AMD RYZEN Master programı sayesinde fakat şimdi hız 2.80 GHz düşmüş ayarı tekrar 3.40 çektiğim de aktif olması için bilgisayar yeniden başlatılmalı diyor, yeniden başlıyor fakat bir hata veriyor ve 2.80 GHz'de kalıyor, hiçbir şekilde değişmiyor...
  2. Alio6

Steel Series Arctis 3 CS-GO, BF1 Equalizer ayarları?

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar, daha iyi ses performansı, ince sesleri almak, ses kasmak için hangi ayarları yapmalıyım? 7.1 desteği açılmalı mı?
  3. Alio6

CS-GO Ekran Mavi, Kırmızı Noktacıklar Oluşuyor?

Arkadaşlar öncelikle merhaba, iyi forumlar. Sistemimin özellikleri bu şekilde; Ryzen 5 1600 GTX 1060 6GB 8GB3000 Mhz Ram Geçenlerde BIOS güncellemesi yaptım. Ethernet üzerinden sanırım ondan sonra oldu, önce de olabilir. Böyle bir hata alıyorum, oyun donuyor ve ekran böyle oluyor, sonra...
  4. Alio6

CS-GO, Battlefield için oyuncu faresi önerisi? (200-250TL)

Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar. Logitech g300s modelini kullanıyorum, hoş bir mouse benim ellerim de küçük fakat, rival gibi mouseleri internet kafede kullandığım zamanlarda daha rahat ettiğimi fark ettim. Mouse değiştirmek istiyorum 200-250TL fiyat bandına, sağlam, kaliteli, tutuş...
  5. Alio6

NVIDIA Denetim Masası Ayarları Kaydolmuyor?

Arkadaşlar merhaba, öncelikle iyi forumlar. NVIDIA Denetim Masası'nda 3D ayarlarının yönetilmesi kısmından ayarları değiştiriyorum, kaydolmuyor. Ayrıca özelleştirmek için program seçin kısmında CS-GO eklediğimde denetim masası kapanıyor ve CS-GO eklenmiyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyunda...
  6. Alio6

CS-GO HRTF Ses Seçeneği gözükmüyor?

Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi forumlar. SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum CS-GO'da HRTF ses seçeneği gözükmüyor, bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  7. Alio6

GTX 1060 6 GB Ryzen 5 1600 Dar boğaz sorunu

Öncelikle merhaba arkadaşlar iyi forumlar, CS-GO'da aldığım değerler bu şekilde. İnternet kafe de GTX 770 ekran kartı ile hemen hemen aynı FPS'leri alıyorum. Ayarları genel olarak düşükte, Nvidia Denetim masası Doku kalitesi ise performansta. Bu sonuçlar bana anormal geldi. Bir de siz bakar...
  8. Alio6

Win 10 Oyunlarda donma sorunu

Arkadaşlar merhaba, öncelikle iyi forumlar. GTX 1060 6 gb Ryzen 5 1600 8 gb 3000 mhz ram olan bir sistemim var. Önceden böyle bir şey yoktu fakat uzun zamandır bilgsayarda yoğun bir ses vardı, fan gücünü arttırıp iyice soğuttum fakat bugün fifa 18 oynarken (birkaç saat oynadım) oyun birden...
  9. Alio6

Annem için 900 - 1250 Tl arası telefon tavsiyesi?

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar, anneme uygun bir telefon almak istiyorum. Facebook, wp gibi uygulamaları kullanıyor, şarj süresi uzun gitsin, hemen donup kasmasın, uygulama geçişleri nispeten iyi olsun. Kamerası da orta şeker birşeyler olursa iyi olur. 3 GB altı ram olmasın. Önerileri...
  10. Alio6

100 - 150 Tl arası Gaming Klavye önerisi?

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben gaming bir klavye almak istiyorum fakat klavyede istediğim özellikler çok fazla makroya sahip olması, büyük olması, aşırı ışıklı olmasından ziyade oyuncu içinde ve normal kullanımda çok rahat yazı yazabilmek, malzeme kalitesi ve dayanıklılığı ayrıca erogonomik...
  11. Alio6

2400 Tl'lik sistem ile 3100 tl sistem farkı?

Arkadaşlar ben bilgisayar toplamak istiyorum, uzun süre beni götürsün fifa 18, Battlefield 1, Call of Duty®: WWII gibi oyunları orta ve yüksek grafik ayarlarda (multiplayer) olarak 60 fps üstü oynamak istiyorum böyle 4 adet sistem buldum birisi diğerinden çok fark eder mi? Aradaki fiyatı vermeye...
  12. Alio6

2200 3100 TL arası televizyon önerisi?

Bu fiyat aralığında bilindik büyük firmaların en iyi fiyat performans ürünü hangisi arkadaşlar LG markası düşünüyoruz kalitesiz bir marka olmasın televizyon hakkında pek bilgim yok nedenlerini açıklayarak model önerirseniz sevinirim
  13. Alio6

750 - 1200 tl arası annem için telefon önerisi?

Arkadaşlar gm4 g, casper via m2 lenovo k5 note, asus zenfone 3 laser vs. telefonlar veya bunlardan başka hangi telefonu önerirsiniz? Teknosa veya Turkcell'den alcam Annem facebook'dan oyun oynuyor kasıp, donmasın oyunları stabil şekilde çalıştırırsa sevinirim teşekkürler
  14. Alio6

1700-2000 TL F/P Laptop veya toplama masaüstü bilgisayar önerisi?

Arkadaşlar 1700 2000tl arası bütçem var hangi seçimi yapsam daha mantıklı olur, bunların dezavantaj avantajlarıyla birlikte toplama bilgisayar önerisi yapar mısınız ekranla birlikte 2100 tl aşmamam gerekiyor. Eğer laptop ile masaüstü bilgisayar arasında çok fark yoksa laptop alcam :) Oyuncu...
  15. Alio6

1500 2000 lira arası fiyat performans? Laptop?

Bu fiyata en uygun laptop hangisidir arkadaşlar? Orta seviye oyunları oynatacak internette gezinirken video izlerken donup kasmayacak bir laptop istiyorum
  16. Alio6

Ankara'da Kent English kursuna giden veya başka kurs önerebilecek birileri var mı?

Giriş seviyesinden başlayacağım English Time kursuna baktım fiyatlar biraz uçuk bir de Kent English ve Akın Dil kurslarını duydum bunları önerenler var mı? Ya da başka bir kurs önerisi olan?
  17. Alio6

Torent oyun kuramıyorum yardım?

Age of empires 3 kurcam fakat deamon tolsa oyunu atınca autron.exe çıkmıyor dosyayı görüntüle deyip kurmaya çalışınca 2. cd istiyor bu sefer de kuramıyorum ne yapmalıyım bi çözüm bulamadım sabahtan beri araştırıyorum lütfen yardım edin ? :(
  18. Alio6

1800 2600 lira arası televizyon önerisi?

Arkadaşlar ilk kez televizyon alacağız :) Tüplü televizyon kullanıyoruz hala... Bu fiyat aralığında bir televizyon önerir misiniz? Hata yapmak istemiyoruz ve babam biraz pimpiriklidir ne alsak laf ediyor ağzına laf veremeyelim :) :) :) Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
  19. Alio6

Ankara'da burs veren kurumlar, vakıflar vs?

İçinizde burs alan var mı arkadaşlar aldıysa ne şartlardan ve nerden aldı Ankara'da bulamadım ben...
  20. Alio6

Anne telefonu önerisi?

800 1200 lira arası anneme telefon almayı düşünüyorum facebook oyunlarını çok seviyor :) oyunlarda kasmayacak onu mutlu edecek sarjı da biraz iyi giden bir cihaz önerir misiniz?