Arama sonuçlarınız

1. A

Hepiniz Hoscakalın Ben Gidiyorum

bugun sdn deki son gunum bundan sonra aranızda olamayacagım kendi nedenlerimden oturu hepinise hoscakalın diyorum kendinize iyi bakın :)
  2. A

Sizde Yardım Edin Nolur

Birleşmiş Milletlerin (UN) Başlattığı Güzel Bir Uygulama Var! Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin Birleşmiş Milletlerin (UN) Başlattığı Güzel Bir Uygulama Var! Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin http://www.thehungersite.com Orada Göreceğiniz Sarı Düğmeye TIKLAYIN.Dünyanın...
  3. A

Dövme Yaptırmak Günah mıdır?

Dövmenin islam dinince haram - günah olduğunu ya da dövme yaptıran kişinin abdesti olmayacağını söylerler ve bir cok kisiyi gordumki neredeyse dovme yaptıran cehennem gider tarzı sacma sapan dusuncelerin icindeler ve kaslarını alan bayanlarada peygamberimizin lanet ettigini soylerler bana...
  4. A

Cnbce De İzlediginiz Diziler

cnbce kanalını pek izleyen olmadıgını biliyorum ;) eger izleyenlerde varsa hangi dizileri takip ediyorlar merak ettim benim favorim ghost whısperer without a trace las vegas one tree hill
  5. A

Askım İcin

Sabah kalktığımda ilk aklıma gelensin. Ağladığım, güldüğüm ve sevgilim sen benim tek sevdiğim aşık olduğum adamsın... Sen karanlıklar arasında kaldığımda tek ışığımsın. Ne ayrılıklar yaşadık seninle... Çok düşündüm neden diye(!) Her ayrılıkta dönmeyeceğim desem de, döndüm dayanamadım...
  6. A

Ne Kadarda Vicdansısız

Sokağa terk edilmiş bir terrier. Boynunda yaralanmış Büyük ihtimalle sokakta büyük köpeklerin saldırısına ugradı kısırlaştırıp alındıgı yere bıraktıgımız küpeli köpeğimiz boynuna naylon ip geçirilmiş ve sıkılmış vaziyette bir köşede bulundu. Derin ip kesigi var tedavi oluyor çok genç...
  7. A

Psikolojik Testler

Bu bilinen bir psikoloji testidir. Cevapların, değer verdiğimiz ideallerle ve kavramlarla bağlantılı olduğu ortaya konulmuştur. Aşağıdaki soruları okuyun ve manzarayı gözünüzde canlandırmaya çalışın. Sorunun cevabını uzun uzun düşünmeden, aklınıza ilk geldiği şekli ile bir kağıt üzerine yazın...
  8. A

Georges Seurat Resimleri

Kronoloji 1859, 2 Aralık Paris'te doğdu. 1876 Chevreul‘un bulduğu renklerin eş zamanlı karşıtlığı yasalarını inceledi. 1879 izlenimcilerin 4. sergisini gördü ve yeni sanat gelişmelerine olan ilgisi arttı. 1881 Işık ve gölge ile biçimlenen figür, nesne ve manzaraların oluşturduğu...
  9. A

Acele Etmeden Hayatın Tadını Cıkarmak

Bir zamanlar Afrika'da kayip bir sehri aramakta olan arkeologlar, beraberlerindeki esya ve yukleri, hayvanlarin ve yerlilerin yardimi ile tasiyarak uzun bir yolculuga cikmislar. Kafile zor doga kosullarinda, balta girmemis ormanlarin icinde ilerleyerek, nehirleri, caglayanlari gecerek...
  10. A

Gidenmi Yoksa Kalanmı Hangisi

hep gidenmidir terkeden kal demeye mahcup direnmeye gonulsuz yurek sucsuzmu sayılır sizcede boylemi gidenler suclu oldugu kadar kal demeye cesareti olmayan da suclumudur
  11. A

Gunahımı Alma

GÖRMEDİM Kİ YÜZÜNÜ KAÇ ZAMANDIR DÜŞÜNÜ BOZMADIM BÜYÜSÜNÜ BU NASIL AŞK BÖYLE İÇİMİ ACITIR DÖNMEDİM Kİ SÖZÜMDEN VAZGEÇMEDİM DAHA SENDEN VURUR YÜREĞİME NEDEN VURUR DA AH NASIL YAŞARIM BİLMEM BİR YANIM YARIM KALDI BAK BİR YANIM SANA ÇOĞALIR NEDEN ÜZERİMDE HÜZÜN GECE DÜŞER GÜNDÜZ AZALIR...
  12. A

Eva Mendes

13. A

Jennifer Walcott +16

14. A

Krystall Forscutt +16

15. A

Elisabetta Gregoraci +16

16. A

Mavi Gözlü Güzel +16

konu başlığına Türkçede bulunan ö ve ü'ler eklendi
  17. A

Ben Begendim Siz Begenecekmisiniz

18. A

Diyelimki Yagmura Tutuldun Bir Gun

Diyelim yağmura tutuldun bir gün Bardaktan boşanırcasına yağıyor mübarek Öbür yanda güneş kendi keyfinde Ne de olsa yaz yağmuru Pırıl pırıl düşüyor damlalar Eteklerin uça uça bir koşudur kopardın Dar attın kendini karşı evin sundurmasına İşte o evin kapısında bulacaksın beni Diyelim için çekti...
  19. A

Korkular

Ablütofobi: Yıkanmaktan korkma Agirofobi: Caddelerden ya da caddelerde karşıdan karşıya geçmekten korkma Agorafobi: Açık yer ya da kalabalık korkusu Ailurofobi: Kedilerden korkma Akluofobi: Karanlıktan korkma Akrofobi: Yüksek yerlerden korkma Akustikofobi: Belirli seslerden korkma Algofobi: Acı...