Arama sonuçlarınız

1. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim illa 0 cihaz olmak zorunda değil 1596919242 Cevabınız için teşekkür ederim 1596919312 Çift hatlı bir cihaz almak istiyorum alırken yeni bir cihaz olsun istiyorum 1596919334 Cevabınız için teşekkür ederim
  2. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Merhabalar arkadaşlar 3500 Tl civarı akıllı telefon almayı düşünüyorum. Mevcut olarak Mate 10 pro kullanmaktayım alacağım cihaz Mate 10 pro' dan daha iyi ve çift hatlı olmalı sizin tavsiyeleriniz nelerdir.
  3. [BARIŞ]

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Dediğiniz ürün stokta yok ve oluşturalamıyor 1563732787 Ekran kartı olmaması eksi bir etken sanki
  4. [BARIŞ]

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için
  5. [BARIŞ]

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Mümkünse evet yoksa monitör için bütçe bulcam
  6. [BARIŞ]

3000 TL Sistem Toplama

3000tl bütçem pc toplamak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  7. [BARIŞ]

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar en faz 3000 tl bütçem var bir bilgisayar toplamak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir. RGB falan olmasına gerek gerek yok CS GO-GTA V-PUBG-MOUNT BLADE BANNELORD gibi oyunları oynatsın
  8. [BARIŞ]

Disk Birleştirme

nasıl format atarım dosyaların yedeği mevcut
  9. [BARIŞ]

Disk Birleştirme

Merhaba arkadaşlar eski cihazıma S.S.D taktım windows'u S.S.D kurdum H.D.D taktım fakat 1T.B hafızayı tam olarak kullanamıyorum hata veriyor hata görsel olarak mevcut wizard denedim olmuyor
  10. [BARIŞ]

Kamera Performansı Güzel Bir Cihaz

Size kesinlikle katılıyorum araştırlması gereken bir konu göz ardı edilmemi 4.000tl yakın fiyatıyla dikkat çeken NOTE 8 bile bu sorun var
  11. [BARIŞ]

Mİ 8 güzel alternatif olarak not aldım(Mİ 8 AMALOED EKRAN) mate 10 pro 'OLED' var
  12. [BARIŞ]

Samsung Cihazları genelde beğeniyorum ve severek kullanıyorum ama 'AMOLED' yanığı olacak diye çok korkuyorum ve garanti dışı kalıyor NOTE 8 korkutuyor beni bağlamda
  13. [BARIŞ]

Arkadaşlar 3500 TL kadar bir bütçem fotoğraf performansı güzel bir cihaz arıyorum(video çok önemli değil) aynı zamanda PUBG oynarken'de sıkıntı çıkarsın istemiyorum daha önce Samsung Galaxy S7 kullanıyordum. Huawei Mate 10 Pro (AMOZONDA 3570TL) modelini düşünüyorum,önereceğiniz cihazlar Türkiye...
  14. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Ama satarkende sorun yaşamak istemiyorum 2el piyasası olsun
  15. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Uzun süre kullanacağıö ve piyası olan bir cigaz arıyorum
  16. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
  17. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Arkadaşlar 3500Tl kadar önerebileceğiniz cihaz varmı Huawei mate 10 pro amozon.com 3500 Tl
  18. [BARIŞ]

Mate 10 PRO

Moto z ne dersiniz benim için kamera önemli sd 845 ile kirin 970 arasında ölğmcül bir fark oluşturmaz
  19. [BARIŞ]

Mate 10 PRO

Facebook sayfasında ve zda sorun var siye bir post a denk gelmiştim
  20. [BARIŞ]

Mate 10 PRO

Türkiye garantili cihaz tercihimdir LG ise sıkıntılı bir firma