Arama sonuçlarınız

1. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Merhabalar arkadaşlar 3500 Tl civarı akıllı telefon almayı düşünüyorum. Mevcut olarak Mate 10 pro kullanmaktayım alacağım cihaz Mate 10 pro' dan daha iyi ve çift hatlı olmalı sizin tavsiyeleriniz nelerdir.
  2. [BARIŞ]

3000 TL Sistem Toplama

3000tl bütçem pc toplamak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  3. [BARIŞ]

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar en faz 3000 tl bütçem var bir bilgisayar toplamak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir. RGB falan olmasına gerek gerek yok CS GO-GTA V-PUBG-MOUNT BLADE BANNELORD gibi oyunları oynatsın
  4. [BARIŞ]

Disk Birleştirme

Merhaba arkadaşlar eski cihazıma S.S.D taktım windows'u S.S.D kurdum H.D.D taktım fakat 1T.B hafızayı tam olarak kullanamıyorum hata veriyor hata görsel olarak mevcut wizard denedim olmuyor
  5. [BARIŞ]

Kamera Performansı Güzel Bir Cihaz

Arkadaşlar 3500 TL kadar bir bütçem fotoğraf performansı güzel bir cihaz arıyorum(video çok önemli değil) aynı zamanda PUBG oynarken'de sıkıntı çıkarsın istemiyorum daha önce Samsung Galaxy S7 kullanıyordum. Huawei Mate 10 Pro (AMOZONDA 3570TL) modelini düşünüyorum,önereceğiniz cihazlar Türkiye...
  6. [BARIŞ]

3500 TL Telefon Önerisi

Arkadaşlar 3500Tl kadar önerebileceğiniz cihaz varmı Huawei mate 10 pro amozon.com 3500 Tl
  7. [BARIŞ]

Mate 10 PRO

Arkadailar mate10 pro alıcam sorunları nelerdir nasıldır
  8. [BARIŞ]

Karasız Kaldım Yardım Edin

Arkadaşlar s7 kullanıyordum cihazdaki sorunlardan hakem heyetine gittim para iadesi yaptılar 1950 tl almıştım kampanyadan bütçem 2500 tl bu aralıkta 2.el güçlü bir cihaz mı almalıyım yoksa 0 kapalı kutu GM 9 PRO gibi modeller mi bana tavsiye verirmisiniz s8 ve iphone 7 düşünüyordum 2.el olarak...
  9. [BARIŞ]

Samsung S8 Amoled Yanığı

Arkadaşlar S8 almayı düşünüyorum Amoled yanığı konusunda bilgi verir misiniz?
  10. [BARIŞ]

Samsung S8 VS İphone 7

Arkadaşlar 2.el bir cigaz alacacağım 2300 tl civarı iphone Samsung tarafında temiz cihazlar buldum sizce hangisini almalıyım
  11. [BARIŞ]

Rom yükleyeceğim

Arkadaşlar cihazım S7 cihazım Oreo 8.0 android 6.0.1 Marhmallowa dönmeyi planlıyorum sammobilden gerekli dosyaları indirdim ve odini kurdum bootleder olurmu orjinal rom atacağım için knox sayıcına bişey olurmu
  12. [BARIŞ]

Samsung S7 Hard Reset Sonrası Ürün Anahtarı Hatası

Cihazım s7 Package disabler pro yüklüydü cihaza hard reset attım tekrar aynı google hesabından bağlandım fakat uygulama yükledim ürün anahtarı hatası veriyor yardım edin
  13. [BARIŞ]

Galaxy S7 Hangi Cihaz İle Takas Edilmeli?

Arkadaşlar samsung galaxy s7 kullanıyorum 1 yıl daha garantisi var full kutulu garantili ve faturası vardır kılcal çizik bile yoktur sizce hangi cihazla takas etmeliyim
  14. [BARIŞ]

Knox Ve Güvenlik

Arkadaşlar knox güvenliği ne işe yarar Orjinal rom yükleyince bile ihlal oluyor Knox sıfırlama yapabilirmiyiz
  15. [BARIŞ]

Oreo'dan Marshmallow'a Geçiş

Samsung S7 kullanıyorum 8.0 oreo yüklü sammobileden android 6.0 indirdin isimle kurucan fakat cihazımın hafızası artar mı azalır mı
  16. [BARIŞ]

Rom atınca hafıza

Merhaba arkadaşlar Odin üzerinden S7 olan cihazıma marshmallow rom yüklüycem yukelikten sonra cihaz hafızası artar mı azalır mı
  17. [BARIŞ]

S7 Rom yükleme

Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy S7 kullanıyorum cihazımda 8.0 Oreo yüklü cihazımı 6.0.1 marhmallow Türkiye yazılımına dödürmek istiyorum gerekli dosyarı nereden indirebilrim teşekkür ederim
  18. [BARIŞ]

Samsung S7'de Mortal Kombat X yükleyecekken bu cihaz sürümüyle uygun değil hatası var

Merhaba arkadaşlar Samsung S7 kullanıyorum Mortal Kombat X yüklüycem fakat böyle bir sorun var ne yapmalıyım
  19. [BARIŞ]

Cihazınızın Sürümüyle Uyumlu Değil

Merhaba arkadaşlar s7 kulanıyorum Mortal Kombat X yüklüycem fakat cihazınızın sürümüyle değil diyor
  20. [BARIŞ]

Cihazınınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Arkadaşlar samsung s7 kullanıyorum mortal kombat x indirgen cihazınızı sürümüyle uyumlu değil diyor çözümü nedir