Arama sonuçlarınız

1. Brynquadel

Paneli kırık AOC C24G1 ile ne yapılabilirim?

Merhaba elimde paneli kırılmış bir monitör var. Modeli AOC C24G1. Panel sorunu dışında hiç bir problemi yok. Bu monitörü elimden çıkarmak istiyorum. Evet görüntü problemi var ancak hiç mi bir işe yaramaz? Yani şimdi bunu gidip işe yaramıyor diye çöpe atmak istemiyorum. Mutlaka bir şekilde...
  2. Brynquadel

RX 570'e 400 Watt Yeterli mi?

İşlemci: Ryzen 3 2200G Güç Kaynağı: 400 Watt - Everest EPS-1600SM Duruma göre ekran kartı takviyesi yapılacaktır. Aşağıdaki ekran kartı sisteme dar boğaz olur veya bir sorun çıkarır mı? Ekran Kartı: Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 4 GB 256 Bit
  3. Brynquadel

Ürünleri nereden satabilirim?

Elimde Rampage KB R88 Klavye Rampage R15 Shine Mouse var. Durumları yeni bir kaç gün kullanıldı. Acil satmam gerekiyor. Nasıl ve nerden satabilirim, yardımcı olabilir misiniz
  4. Brynquadel

Mybb tema ve script editörü arıyoruz

Merhaba geçenlerde tanıttığımız bir konumuz vardı; https://forum.shiftdelete.net/threads/turk-gelistiriciler.573478/ (Site içeriği şuan bozuk) Projemiz için bir foruma ihtiyacımız vardı, Mybb'de karar kıldık ve zar zor bir tema bulabildik. Bunun için editöre ihtiyacımız var. Tercihen php...
  5. Brynquadel

Türk Geliştiriciler

Merhabalar, projemizi tanıtmak istiyorum. Planlanma ve yapım süreci beraber yönetiliyor. Amacımız, teknoloji ve yazılıma ilgi duyan kişilerin ihtiyaç ve sorunlarını gidermek, bilgi edinmelerini sağlamak, yeni başlayan/proje geliştiren kişilere destek sağlamaktır. Türk yazılım ve teknoloji...
  6. Brynquadel

The Elder Scrolls VI DUYURULDU!

The Elder Scrolls VI, Bathesda tarafından duyuruldu!