Arama sonuçlarınız

1. L

Saatte 150 km hızla giden koltuk

Rüzgarı da düşünmüş mü acaba 150 ile giderken nasıl nefes alacağız :D
  2. L

Geçen ay rahat oynadığım oyunlarda takılma yaşamaya başladım

Belki yedeklediğin dosyaların içinde virüs olabilir.Arkada çalışan programlara bakmanı öneririm.
  3. L

Bilgisayarıma Noldu ?

USB'den dene çalışıyorsa.
  4. L

Alternatif En iyi performans ve Fiyat Önerileriniz ?

800 TL'ye çok iyi ya mutlaka değerlendir onu :) Sistemi zorlarsın biraz reset atmazsa yada başka bişey olmazsa alırsın ekran kartın da varmış zaten takarsın al sana canavar :)
  5. L

Sorun Nerede?

Windows 7'den olabilir bir de işlemciden olabilir başka bi sorun gözükmüyor.
  6. L

3 aylık tatil içinde kesinlikle oynanması gereken oyunlar nelerr

Cod Black Ops da olabilir :) Call of Juarez Bound in Blood da güzeldi.Crysis 2 olabilir.
  7. L

Süper Bilgisayar Sistemi Topladım Alacağız Tavsiye ve Düşünceleriniz Lütfen ?

Hocam 2600K işlemci o anakartla kullanılamaz ki :) Hocam o kadar para veriyorsun 2 tane SSD'yi Raid yap o zaman doruğa ulaşırsın boşuna VelociRaptor serisine para verme :) Ekran kartını AMD seçersen 6900'den, Nvidia alırsan GTX560'tan aşağı seçme. İşlemcin triple channel desteklemediği için...
  8. L

Cooler Master Kasa Karar Veremedim !!!

Madem o parayı vereceksin Silverstone Raven serisine bakmanı öneririm.
  9. L

110 yıldır yanan ampulün sırrı ne?

İçindeki flaman olması lazımdı adı onu başka bi maddeden yapmış olabilir.
  10. L

Yurtdışı İnternet Çıkış Hızımız Artıyor

Kesin internete zam gelecek :D
  11. L

Bilgisayarım Isıdan Kapanıyo Cözüm Arıyorum!!!??

Kasa içindeki hava dolaşımı iyi olmalı.Coolermaster yerine Sunbeam Core Contact Freezer tavsiyemdir.
  12. L

2500-2800 TL Arası Sistem

İşlemci : http://www.teknobiyotik.com/donanim/islemci-cpu/intel-core-i7-2600k-lga-1155-8mb-3-4ghz-dort-cekirdekli-islemci.html Anakart : http://www.teknobiyotik.com/donanim/anakart-mainboard/msi-p67a-gd65-b3-revizyon-intel-lga-1155-ddr3-usb-3-0-sata-3-atx-anakart.html Ram ...
  13. L

1700-1900 tl arası, ekran boyutu 13,3 Notebook tavsiyeniz var mı?

http://www.hepsiburada.com/Liste/lenovo-ibm-z360-intel-core-i3-380m-253ghz-3gb-500gb-133-tasinabilir-bilgisayar-59-059615/ProductDetails.aspx?productId=bd760373&categoryId=98...
  14. L

Internetten alışverişlerinizde, hangi ödeme yöntemini tercih ediyorsunuz?

Kredi kartı.Habersiz aldığım zaman havale :)
  15. L

2500-3000 TL arası laptop tavsiyeniz?

Monster bilmeyen camdan atlasın :P Msi GT-680'i de incelemeni öneririm :) Amerika'da Alienware burada Monster :D
  16. L

Doktor, Başbakanı azarladı VİDEO[ingiltere]

Burada olsa doktoru Amerika'ya sürerlerdi.
  17. L

Hangisini alsam?

Athlon 2 x3 veya Phenom 2 x2 yanında Core Unlock teknolojili bi anakart seçerseniz 4 çekirdekli olabilir :) Msi anakartların çoğunda var.
  18. L

Sizce en güzel aşk şarkısı hangisidir?

İşte en güzeli bu ya :D:D