Arama sonuçlarınız

1. okinkurt

Telefonu bozulunca mağazaya kamyonla girdi

Kocaeli'nde bir kamyon sürücüsü, arıza yapan telefonunu aldığı mağazaya gitti. Telefondaki sorunun giderilememesi üzerine sinirlenen kamyonuyla mağazaya dalan şahıs, polis tarafından gözaltına alındı. Bomba uzmanı ekipler de kamyonda inceleme yaptı. Edinilen bilgiye göre olay, saat 17.30...
  2. okinkurt

Program hakkında.

Arkadaşlar bugün steamgift sitesindeki çekilişten şu program çıktı : Clickteam Fusion 2.5 on Steam bunu satmak istiyorum ancak satılırmı emin değilim program ne kadar eder bilgisi olan varmı ? @Ben Kenobi , @Seyhoo , @scorpion
  3. okinkurt

Resident Evil 7 demo pc yolunda

Capcom un bugün yaptığı açıklamaya göre oyunun pc demosu 19 Aralıkta indirmeye sunulacak ayrıca optimizasyonun iyi olması için ellerinden geleni yaptıklarını belirttiler titiz bir çalışma varmış tabi bunları çok duyduk ama bakalım :) demo steam üzerinden indirilebilecek Oyunun pc platformunda...
  4. okinkurt

Rocket League - Starbase ARC geliyor

Oyuna yeni bir dlc daha ekleniyor starbase arc ismindeki update ile oyuna uzay temalı map eklenecek mapta şirketin eski yapımlarından olan ARC Squadron’dan esintiler olacak ayrıyeten yeni Premium arabalarda olacak update çıkış tarihi : 7 aralık 2016 Video
  5. okinkurt

The Last Guardian açılış sinematiği

Oyunun açılış sinematiği resmi olarak paylaşıldı iyi seyirler ..
  6. okinkurt

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands yeni fragman

Videoda yapımcılar oyundaki seçim özgürlüklerini anlatıyor iyi seyirler
  7. okinkurt

Last Guardian'dan 9 dakikalık video

Oyundan yeni bir video geldi video için spoiler uyarımızı yapalım :) Çıkış tarihi 7 aralık .
  8. okinkurt

Dishonored 2: PS4/Pro/Xbox One/PC grafik karşılaştırma

Oyunun grafiklerini karşılaştıran güzel bir video hazırlanmış videoda konsolları kendi aralarında ve pc ile kıyaslamışlar iyi seyirler.
  9. okinkurt

Amnesia: Collection çıktı

Oynayanları korkudan titreten serinin collection paketi çıktı , paket içeriğinde Amnesia: The Dark Descent, Justine ve A Machine for Pig bulunuyor paket PSN TR'de de 85 TL ye satışa sunulmuş durumda ilgilenenlere duyurulur . Fragman :
  10. okinkurt

7.8 lik depreme rağmen oyunu bırakmadı

Bildiğimiz üzere Yeni Zelanda'da büyük bir deprem yaşandı bu depreme oyun esnasında yakalanan Delrio Sierra adlı oyuncu kaçmak yerine W.o.w oynamaya devam etti gerçekten tam bir oyun manyağı diyebiliriz :) siz böle bir hadise yaşasanız oyuna devam edermisiniz ?
  11. okinkurt

Steam Son bahar ve kış indirim tarihleri

Steam son bahar ve kış indirim tarihleri sızdırılmış lashman adlı twiter kullanıcısının verdiği tarihlere göre indirimler şu şekilde Son bahar indirimleri 23 Kasım Çarşamba 20:50’de başlayıp ve 29 Kasım Salı 21:10’da sona ericek Kış indirimleri 22 Aralık Perşembe 20:50’de başlayıp 2 Ocak...
  12. okinkurt

Candle pc çıktı

2D macera ve bulmaca oyunu Candle çıkışını yaptı oyunun grafikler oldukça hoş videodaki sesi Trine serisini oynayan arkadaşlar hatırlayacaktır :) Steam Link : Candle on Steam
  13. okinkurt

Reconquest geliyor

Bağımsız bir stüdyo olan StormCube Games tarafından yeni bir oyun duyuruldu oyunun ismi Reconquest , oyun Red alert 2 tarzı diyebiliriz grafiklerini ben şahsen grey go ya benzettim biraz :) oyunda 2 farklı güç olucak Outlaw Clan ve Urban Forces bunlarda 10 farklı hikaye görevi olucak :) Teaser :
  14. okinkurt

Suriye'de Türk jetlerine "yerde" görev

Ani çıkacak hedeflere karşı "yerde bekler"uçak görevlendiren Hava Kuvvetleri Komutanlığına, PKK/PYD üyesi 200'e yakın teröristin etkisiz hale getirildiği harekatın ardından bu görevin verilmesi dikkati çekiyor Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı...
  15. okinkurt

Steep yeni fragman geldi

Oyundan yeni bir fragman daha geldi iyi seyirler.
  16. okinkurt

Rekabet Kurulu Teknosa'ya 18 milyon TL ceza verdi

Teknosa KAP'a yaptığı açıklamada, Rekabet Kurulu tarafından Şirket'e 18 milyon TL ceza verildiği İdare Mahkemeleri yolunun açık olduğu ve konuyla ilgili olarak bütün yasal hakların kullanılacağı belirtildi. Teknosa tarafından KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "13.03.2015...
  17. okinkurt

Dishonored 2 Çıkış videosu

Oyunun çıkış videosu yayınlandı iyi seyirler .
  18. okinkurt

Battlefield 1 Dıce ın en hızlı satan oyunu

Oyun daha ilk fragmanından beri oldukça yoğun ilgi ile karşılaşmıştı hatırlarsak bu sonuçlara çokta şaşırmıyoruz ama rakamlar baya iyi gerçekten şirket tarafından yayımlanan Infografiğe göre oyun toplam 59 milyon saat oynanmış (bu süreye 91 saat katkım var :D) bu sürenin 9 milyonu operasyon...
  19. okinkurt

Dishonored 2 ilk gün update boyutu

Merakla beklenen Dishonored 2 nin ilk gün gelicek güncellemesinin boyutu belli oldu boyut tam 9gb baya yüksek gerçekten benim gibi kotalı net kullananlar için kötü bir haber diyebiliriz ilk oyunda grafikler berbat ancak konu ve oynanış gayet güzeldi bakalım 2. oyun nasıl olucak .
  20. okinkurt

The Division için DX12 Desteği geldi

Bilgisayar sürümü oldukça iddaa lı haberler ile çıkmıştı hatırlarsanız division pc için en iyi optimize bizde olucak bilgisayarın tüm kaynaklarını kullanıcaz vs diye firma büyük beklenti yarattı ancak sonuç tam anlamıyla patates oldu şahsen benimde beklentim büyüktü ama oyunu satın bile almadım...