Arama sonuçlarınız

1. skys

i 7 32 gb gayet hızlı pc

Gayet Hızlı bir bilgisayardır sistem değişikliğinden dolayı satıyorum. 2014 ve sonrası macbookpro ile takas + nakit yapabiliriz. veya msi gibi laptoplarla takas yapabilirim. Parçaları Tek Tek satmıyorum yalnız bazı parçalarda değişiklikler yapabilirim isteğe göre mesajla bilgi alabilirsiniz. Ana...
  2. skys

GTX 770 Fps Sorunu

Arkadaşlar iyi günler bilgisayara dün format attım. Format atmadan önce BF4 te 60-70 fps alırken, format attıktan sonra 20-30 FPS arasında gidip geliyor.Bu fps düşüşü diğer oyunlar içinde geçerli.Varsa başından böyle bi durum geçen bi arkadaşımız yardımcı olabilirse sevinirim
  3. skys

GTX 770 Fps Sorunu

4. skys

Satılık 1100 TL Intel I7 920 İşlemci 8 GB Ram 1 TB HD

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-1100-tl-intel-i7-920-islemci-8-gb-ram-1-tb-hd-144139487/detay Tüm açıklamalar ilanda bulunmaktadır. Fiyatı shiftdelete.net üyeleri için 900 tl ye düşürebilirim. Forumdan alıcı olursa istanbul içi eldende teslim edebilirim
  5. skys

Asus Gtx 770 directcu ii oc Sorun

Arkadaşlar bilgisayarımı yeni topladım. Ancak aşağıdaki resimdeki gibi bi sorun var. Fifa 14 ve Crysis 2de alıyorum bu kaplama sorununu. Battlefield 3 ve 4 oynuyorum Ayrıca Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist oynuyorum bu oyunlarda bi sorunum yok. Acaba Donanımsal bir hatamıdır yoksa benmi bir...
  6. skys

3500-4000 Tl Arası Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar Selamlar. Okulumda 3Ds Max Ve Tasarım dersleri almaya başladım. Açıkcası 3Ds Max çok hoşuma gitti ve üzerine gitmek istiyorum. Şu anki bilgisayarım yapmak istediklerim için yetersiz bu yüzden yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Oyun oynamayıda çok severim :P Kendimce bir bilgisayar...
  7. skys

Kurban Bayramı İndexi

İnternette bulduğum güzel bir flash İndex arkadaşlar. Reklam veya zararlı bir kod yoktur içinde. Yapmanız gereken sadece html'i açıp kendi sitenize göre editlemek. Demo İndir
  8. skys

Araba Kiralamak Ne Kadar Güvenlidir ?

Arkadaşlar bu yaz arkadaşlarımla tatile çıkacağım araba kiralamak istiyoruz. Ama ben yada arkadaşlarımdan kimsenin şu ana kadar araba kiralayıpta bir yere gittiği yok. Sadece ordan burdan duyma bilgiler biliyoruz. Araba kiralamak tehlikelidir başınıza dert gelebilir vs vs vs. Bu konuda tecrübeli...
  9. skys

Polis dayağı şoku! Polisten babaya çocuklarının gözü önünde öldüresiye dayak

Polis dayağı! Ailesinin ve çocuklarının gözü önünde dövdüler! Fatih’te, ailesiyle birlikte aracıyla seyreden sürücü ile polisler arasında yol verme tartışması yaşandı. Olay yerine gelen onlarca polis, eşinin ve çocuklarının gözleri önünde şahsı öldüresiye dövdü. Eşinin yalvarmasına aldırış...
  10. skys

Beşiktaş'ın yeni hocası belli oluyor!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, teknik direktör Mustafa Denizli'ye teklif götürdü; ikili şu anda görüşüyor... Teknik direktör konusunun yılan hikayesine döndüğü Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, Mustafa Denizli'ye teklif götürdü. İkili şu anda görüşüyor. Öte yandan tarafların her konuda...
  11. skys

Xfx HD 6790 Ekran kartı Sorunu

Arkadaşlar BF3 Oynarken bir 15 20 dakika sonra bilgisayar kitleniyor. Ama bu kitlenme sadece BF3te oluyor bir anlam veremedim. Bunun hakkında herhangi bir düşünceniz varmı acaba? Sistem özelliklerim 8 GB DDR3 Ram İntel I7 975 Extreme 650W Psu
  12. skys

Bir Domain Bilgi Sitesi

Sizde eğer benim gibi domain almayı seven(nedemekse bu :D) biriyseniz http://www.savespell.com Bu adresi çok seveceksiniz. Bir çok dilde ki domainleri günlük olarak takip ediyor bu site herhangi bir değişiklik olduğunda Domain süresi dolduğunda yada domain alındığında yada domainin ne zaman...
  13. skys

Çekinmeden frene basın!

Türk mühendisler yakıt tasarrufunun sırrını çözdü 01 Haziran 2012 Cuma, 14:01:30 Kocaeli'nde genç mühendislerce hazırlanan ve araçlarda yüzde 30'a varan yakıt tasarrufusağlayan proje testi geçti. Frenleme esnasında kaybolan enerjinin tekrar sisteme kazandırılmasını sağlayan projenin test...
  14. skys

WoltLab Burning Board

Ülkemizde Gameforge'ye ait olan tüm oyunların kullandığı forum sistemi 2011 Senesinin en iyi forum yazılımı seçilmiştir, İlgili makaleye burdan ulaşabilirsiniz (http://www.woltlab.com/news/Burning-Board-Best-Forum-Software-2011.html) Demo:http://board.ogame.com.tr/index.php?page=Index Şu anki...
  15. skys

Tomato Cart Açık Kaynak E-Ticaret Yazılımı

Şu an stabil olan sürümü TomatoCart V1.1.7 demo adreslerini ve download adreslerini aşağıda bulabilirsiniz. * Username: admin * Password: admin Administration Panel http://demo.tomatocart.com/admin Store Front http://demo.tomatocart.com Şu an beta aşamasında olan TomatoCart V2.0...
  16. skys

ASP Playground.NET Forum

Şu anda internette en çok kullanılan ASP Forum olduğu söylenebilir ve ASP yazılım dilini kullanan en pahalı forum sistemide olduğu söylenebilir. Eğerki sitenizde ASPplayground Copyright'ını kullanmak istemiyorsanız 397$ ücret ödemek zorundasınız. Copyright'lı sürümü ise 297$ şu anda. Bu forum...
  17. skys

XenForo Kurulumu - Resimli Anlatım

Anlatıma başlamadan önce gerekli dosyaları FTP'inize attığınızı ve Veritabanı işlemlerinizi bitirdiğinizi varsayıyorum. Kuruluma başlamadan önce XenForo Sistem Gereksinimleri konumuzu okuyup sunucunuzun gerekli modülleri olup olmadığını kontrol ediniz. 1.www.siteadresiniz.com/forum/install/...
  18. skys

PhpBB2 - PhpBB3 Özellik Karşılaştırması

phpBB™ artık üçüncü sürümde... 3.0 sürümü, profesyonel kalitede modüler dizaynı, yüksek güvenliği, çoklu dil arayüzü, bir çok veritabanı sunucu desteği ve tam özelleştirilebilir şablonlarıyla yayında. Aşağıda phpBB'nin 2.0.x sürümleriyle 3.0.x sürümlerinin karşılaştırması yapılarak phpBB...
  19. skys

XenForo Sistem Gereksinimleri

Xenforo yazılımını kurabilmemiz için sunucunuzda kurulu olması gerekli olan bazı programlar mevcuttur. Eğer Kurulum Sırasında Hata Mesajı Alıyorsanız Sunucunuzda; PHP Sürümünün : 5.2.4 + MySQL Sürümün: 5.0 + ve üzeri olduğundan, Sunucunuzda "MySQLi, GD, PCRE, SPL, SimpleXML, DOM, JSON...
  20. skys

'Milli tankımızı 2017'de ortaya çıkaracağız'

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, “İnşallah hep beraber el birliği içinde tamamıyla, her şeyi yüzde 100 Türk eseri, Türk mühendisinin, Türk girişimcisinin eseri olan milli tankımızı ortaya çıkaracağız. Ne zaman bu? 2017 diyoruz” dedi. Arifiye ilçesinde kurulu bulunan Otokar'da basına...