Arama sonuçlarınız

1. Egosiesta

Laptop şarj aleti patladı yan sanayide kasma yapıyor

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi bilgisayarımın şarj aleti prizdeyken durduk yere yandı çok kötü bir koku sardı etrafı daha sonra bir arkadaşımdan uygun girişli bir tane şarj aleti aldım. Çin malı prize takılan kısmını 3lü prizden kesmiş bilgisayara takılı kısmınıda başka bir şeyden...
  2. Egosiesta

Acil yardim gm elite suya düştü çalışmıyor

General mobile elite telefonu anneme hediye olarak almıştım 1 buçuk sene önce felan neyse geçen 5-6 ay önce telefonu kirli bir suya düşürmüş peşine de yıkamış telefon hala çalışınca su gecirmiyor felan sanmış kapatıp pirincin icine felan koymamis eve geldiginde telefon acilmiyordu ben pirincin...
  3. Egosiesta

Yalova 3g 4.5 g hız testi

Merhaba iyi günler yalovaya tatile geldim gelmişken sizler içinde hız testi yapayım öncelikle testlerin hepsi kapali bir ev içinde yapilmistir ust katlarda ve disarida daha fazla hız elde edilebilir. 3g ile bu kadar hız alan oldu mu ? Yanitlarsaniz sevinirim
  4. Egosiesta

Clash of clans th9 duvarları 9 102 lvl hesap

Hesap resimleri özelden paylaşılır fiyatta anlaşma yakılır özleden yazabilirsiniz oyun ios platformundadır.
  5. Egosiesta

Otomatik vites araba stop etti

Dün gece otomatik ford fiesta 2011 benzinli arabamla evime dönerken evin yakınlarında birden stop etti bu durum ilk kez başıma geliyor neden olabilir ? Aracı her seferinde kullandığım gibi kullandım çalıştırırken tekleyip çalıştı devam ettim eve geldim ama korkuyorum bie şey var mıdır ?
  6. Egosiesta

Volkswagen scirocco yorumlar yakıt tüketimi

Merhaba iyi günler canim çok fazla bu araçtan istiyor ama çok fazla aklima takilan sorular var ilk olarak 1.4 tsi 160 bg lik yada 150 lik istiyorum manuel yada dsg sanzuman çok kararsızım kullanan bazı kisiler 100 km de 22 litre yakabildigini soyluyorlar adam gibi sürüşlerde ne kadar yakar temiz...
  7. Egosiesta

Sarj sorunu 6 plus

Son sarjdan bu yana 3.7 saat gecmis onceden daha cok gidiyor gibi geliyordu kullanım bu normal mi ?
  8. Egosiesta

Tekirdağ turktelekom 4.5 g hız testi

Arkadaşlar durum şu sekilde onceden 15 20 mbps ydi
  9. Egosiesta

Apple müzik radyo sorunu önemli

Merhaba arkadaşlar apple muzik kullanıyorum cihazim iphone 6 plus radyo da iken müziklerin sesleri kısık geliyor herkes de mi böyle yoksa sadece bende mi ? Normal muziklerden dinleyince arama yapıp dinleyince sorun yok sadece radyoda sıkıntı var para ile kullandigim bir uygulamanın böyle saçma...
  10. Egosiesta

İphone aşırı ram kullanımı

Arkadaşlar iphone 6 plus cihazımda ram kullanımı bu şekilde boşta şuanda cihaz herhalde tek whatsapp açık kullanılabilecek 63 mb ram gösteriyor ama her türlü uygulamayı felan açıyor fakat cihaz ısınıyor sizde de durum böyle mi ?
  11. Egosiesta

Kocaman gereksiz reklam

Şu reklamdan bildirimlerimleri göremiyorum bıktım bu reklamdan. Ne yapabilirim
  12. Egosiesta

Laptop hangi parçaları yükselte bilirim sistem resimleri var

Arkadaşlar laptop um artık yetersiz kalmakta hangi parçalarını yükseltebilirim yeni bir bilgisayar almak istemiyorum yeni bilgisayar alırsam ipad alamayacağım o nedenle ekran kartı felan değişebiliyor mu bilen arkadaşlar yorum yapabilir mi ssd alsam hız fazla fark edermi teşekkürler.
  13. Egosiesta

Cd rom girisinin ismi resimli

Arkadaşlar şu girişin ismi nedir ona uykun kablo alınarak usb ile bağlanabilir mi ? http://i.hizliresim.com/8Z7L3d.jpg
  14. Egosiesta

Whatsapp sürekli çevrim içi olmak

Arkadaşlar whatsapp da sürekli çevrim içi olmaya ihtiyacım var bir sürelik nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı? İphone için ekranı sürekli açık bırakmak istemiyorum bilgisayardan bırakma şansım varsa olabilir.
  15. Egosiesta

Ford fiesta anahtar kilidi araba çalışmıyor ÖNEMLİ

Merhaba arkadaşlar ford fiesta aracımın anahtarını kaybetmiştik yeni anahtar yaptırdık o arabayı çalıltırıyor fakat 2 gün sonra arabanın eski anahtarını bulduk bu anahtar sadece kapıları açabiliyor marş basmıyor onu düzeltebilir miyiz ? kontoğa takılıyor 2. kademeye kadar geliyor sonra bir şey...
  16. Egosiesta

Yurt dışı ipad pro 9.7 sim kart takılır mı ONEMLİ

Arkadaşlar amerikadan ipad pro 9.7 getirticem bir arkadaşımla fakat aklımda bir soru var bildiginiz gibi sim kart takılan modelleri var bunlar dan almayı düşünüyorum fakat Türkiye sim kartı taktığımda normal internete girmeye devam edebilecek miyim edemeyeceksem sadece wifi modelini alacağım...
  17. Egosiesta

Iphone 6plus volte desteği

Yukarida yazdim gerci ama destek gelecek mi bilgisi olan var mi 3000 tl verdigimiz cihazda olmayinca kafayi yiyorum :)
  18. Egosiesta

Bütün sitelerde kullanılabilecek banka kartı

Her siteden alış veriş yapabileceğim ön ödemeli kart gibi ( paypal nakit , innial ) gibi bir banka kartı istiyorum 17 yaşındayım büyük birisinin üzerine alabilirim kart kullanım ücreti yoksa daha iyi olur
  19. Egosiesta

Eartport benzeri kulaklık

İphone airport benzeri iyi bir kulaklık istiyorum bilen felan varsa yardımcı olabilir mi ?
  20. Egosiesta

Android mi almalıyım air 2 mi

Arkadaşlar tablet almak istiyorum ama çok kararsız kaldım şuanda iphone 6 plus kullanıyorum senkronize çalışması için ipad düşünüyorum bir yandanda andorid almak istiyorum farklılik olsun diye android programlarını felan kullanabilmek için. Sizce ne yapmalıyım android bu civarlarda tablet onerir...