Arama sonuçlarınız

1. istanbultelekom

Perde modelleri

merhaba, sitenin tasarımı + seo su çok hoşuma gitti, örnek tescil etsin diyerek paylaşıyorum.. istanbulperdeci.com
  2. istanbultelekom

Bilişimcilerin izlemesi tavsiye edilen 10 film / belgesel

http://www.yorumsuz.org/izlenmesi-gereken-10-elektronik-film-t205345.html
  3. istanbultelekom

Görsel Eğitim

Merhaba, Arkadaşlar; ********************* Sitesini şiddetle tavsiye ediyorum. ( Web Mastercı Arkadaşlara... )
  4. istanbultelekom

Kaset Deşifre

Merhaba, Arkadaşlar; Video-Teyp Kaset, DVD, VCD, MP3 Ses Kayıtlarının, Bilgisayar ortamına aktarma ihidacı duyuyorsanız, bu siteden gereken bilgiye ulaşa bilirsiniz. www.kasetdesifre.net
  5. istanbultelekom

Osmanlıca Çeviri

Merhaba, Arkadaşlar; Osmanlıca'dan Türkçe Çevirme Yaptırmak İstiyorsanız, ( ihdiyaç duyuyorsanız ) www.osmanlicaceviri.com adresini tavsiye ederim...
  6. istanbultelekom

Daha iyi yazılım geliştiricisi olmak için ipucları

Diğer geliştiricilerin kodlarını okuyun. Daha iyi yazmak için daha iyi okumak gerekir. Okunacak kodlar olarak API'lerin örnek kodları gibi ufak ve öğretici yanı pek bulunmayan satırlar yerine daha geniş içerikli yazılımların, özellikle açık kaynak yazılımlarının gittikce yaygınlaştığı bir...
  7. istanbultelekom

Ninite-Yeni bir bilgisayara program yüklemenin en hızlı yolu

Sanal alemde Sörf yaparken tesadüfen denk geldi, hoşuma gitti sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Saygılar.. http://ninite.com/
  8. istanbultelekom

Microsoftun günahları + Hataları >>

Burada hem fsfnin verdiklerini hem kendiminkileri ekliyeceğim. Eğitimle Etkileme: Bugün, bilgisayarla eğitim gören çocuklardan çoğuna bir tek şirketin ürününü kullanmaları öğretiliyor: Microsoft yazılımı. Microsoft, eğitim bölümleri yanına çekebilmek için lobicilik ve pazarlamaya büyük paralar...
  9. istanbultelekom

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Diğer) Yeni !!

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Diğer) Bu yazı Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? adlı çalışmanın 9. ve son bölümü… Belli bir grup altında toplamadığımız ama çevremizdeki bilgisayar mühendislerinin yaptıklarına şahit olduğumuz bir çok iş var. Bazılarından bahsederek bu çalışmayı...
  10. istanbultelekom

Yazılım Mühendisini Kim Öldürdü? (İpucu: Okulda oldu)

Yazılım Mühendisini Kim Öldürdü? (İpucu: Okulda oldu) Günümüzdeki bilgisayar mühendisliği dersleri yeterince sıkı değil, iyi düşünme ve problem çözmeyi teşvik etmiyor. Aksine derslere katılımı kolaylaştırmak için içerik daha da...
  11. istanbultelekom

Yazılım projeleri neden gecikir?

Yazılım projeleri neden gecikir? Programcıların zaman tahmin yeteneği çok kötüdür. Neredeyse tüm yazılım projeleri tahmin edilenin iki hatta bazen üç, dört ve fazla katı zamanda tamamlanır. Çünkü; Programcılar hesaplama yaparken aslında çok zaman alan toplantıları ve kodlama dışı...
  12. istanbultelekom

Ağustos'ta en çok 'evden iş'i merak ettik

Ağustos'ta en çok 'evden iş'i merak ettik Google'ın verilerine göre Ağustos ayında aramalarda öne çıkan kelime 'evden iş imkanı' oldu. İSTANBUL - Ağustos ayında en çok evden iş imkanını merak ettik. Google'ın verilerine göre 'iş terimleri' kategorisinde Ağustos itibariyle aramalarda öne...
  13. istanbultelekom

2009 Yılı Karikatürleri >>

http://www.kocaeliaydinlarocagi.org.tr/Karikatur.aspx
  14. istanbultelekom

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Web)

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Web) Bu yazı Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? adlı çalışmanın 7. bölümü… Internet’in hayatımızın her noktasında yer almasının bir sonucu olarak web siteleri ile ilgili işler bilişim mesleklerinin önemli bir alanı haline geldi. Diğer çoğu...
  15. istanbultelekom

Bob Parsonsun hayatta kalmak için 16 formülü

Bob Parsons’un hayatta kalmak için 16 formülü Rahatınızı bozun! Rahat koltuklardan başarı geleceğine inanmıyorum. İnsanlar “ama bu riskli” diyebilirler. Cevabım basit : “Risk sadece kadavralara lazım değildir” Asla vazgeçmeyin! Neredeyse hiç bir şey ilk...
  16. istanbultelekom

Harika bi söz!!

Bende 1 Lira Vardı. Sende 1 Lira vardı. Paraları değiştirdik, yine 1 liramız var. Bende 1 bilgi Sende 1 bilgi vardı. Bilgileri değiştirdik şimdi sende 2 bende 2 bilgi var. --------------------------------------------------------- Birgün beni boynu eğik görürseniz bilinki yere düşen birini...
  17. istanbultelekom

Bilgisayarcı adam işsiz kalmaz

Bilgisayarcı adam işsiz kalmaz Ekonomik krizin tüm dünyayı vurduğu şu günlerde ülkemizde de işten çıkarmalar başladı. Bilişim sektörü gibi temel ihtiyaçtan sayılmayan alanlarda çalışanlar, ne kadar uzman olurlarsa olsunlar maalesef bir masraf kalemi olarak görülüyorlar. Krizin hissedilmeye...
  18. istanbultelekom

İnternetten Kokoreç Siparişi verdim...

Merhaba Arkadaşlar; İnternet Üzerinen kokoreç siparişi vere biliyoruz. İncelemek isteyenler linke bakabilir. Saygılar... Bi'Kokoreç
  19. istanbultelekom

İnternette Ücretsiz Reklam vermek isteyenler!..

Merhaba; arkadaşlar, Reklam İnternet reklamı Arama Motorları Sponsor Bağlantı ücretsiz reklam için promosyon kodları aşağıda. Ben kullandım. Ücret ödemeden reklam verdim. Kullanılmayanları kullanabilirsiniz.. HQPQM58513 PEMRE71788 WGLPY57983 JSWHN78700 NWOQA20449...