Arama sonuçlarınız

1. M

Görünen Şifreyi Gizlemek

Güncel.
  2. M

Görünen Şifreyi Gizlemek

Merhaba arkadaşlar , Kullandığım araç takip sisteminin web arayüzün de kullanıcı adı ve şifre girdigimiz yerler görünür bir biçimde duruyor. Benim istediğim ise bu password kısmını yıldızlı yapmak . Arvento arac takip sistemini kullanıyorum . Böyle birşey mümkün müdür? Şimdiden teşekkür...
  3. M

Office Excel Yardım

Hocam videoyu dikkatli bir şekilde izleyip yaptım tam istediğim şekilde oldu. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum.
  4. M

Office Excel Yardım

tamam herşey çok güzel bi noktaya kadar geldik ama aynı plakaya ait iki şoför var . nasıl a1 de plakaları seçiyorsam a2 de de bu plakaya ait şoförleri seçmek istiyorum bunu yapabiliyomuyuz ?
  5. M

Office Excel Yardım

Hocam bilmediğimizden hepsi bize zor geliyor. Anlatım yapabilirseniz yapmayı deniyim .
  6. M

Office Excel Yardım

Böyle bir düzenleme imkanı excelde yokmudur yani .
  7. M

Office Excel Yardım

Öncelikle Merhaba , Excelde yapmak istediğim şeyi kısaca anlatmaya çalışıyım Örneğin ; A1 hücresinde açılır bir liste olacak ve bu listede araç plakalarına yer vereceğim. A2 hücresinde ise A1 hücresinde seçtiğim plakaya ait iki şoförün adı olacak. Bunların nasıl yapıldığını...
  8. M

Laptop kamerası driverı bulamadım

Yardım ?
  9. M

Laptop kamerası driverı bulamadım

Öncelikle merhaba ; Laptop Marka : Samsung Model : NP-RV510-A03TR Aygıt yöneticisinde görüntüleme aygıtları yok . Kameraya dair hiç bir şey bulamadım aygıt yöneticisinde . Daha öncesinde vardı görüntüleme aygıtları . Lexmark x422 yazıyod . Sanırsam yazıcı driverıymış . Ama bilgisayara bağlı...
  10. M

Fm Haberleşme Sistemleri

tamam bi bakıyım teşekkür ederim.
  11. M

Fm Haberleşme Sistemleri

Ödev Konusu; " Fm Haberleşme Sistemleri Hakkında Bilgi Veriniz Ve Örnek Verici Alıcı Devresi Çiziniz. " Ödev Konusu Bu. Bu Konular Hakkında Bana Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Teşekkür Ederim.Ödev Teslim Tarihine Az Kaldı Sayılır. Bir An Önce Ödevi Yapıp Aradan Çıkarmak İstiyorum. Şu...
  12. M

Windows tarih oluyor

windowsumu kimselere vermem :D o hep kalbimizde olucak:D
  13. M

Milan Baros ilk 11'de

Teknik direktörümüz Skibbe, Kayserispor'a karşı Baros'u ilk 11'de sahaya sürecek Galatasarayımızın Steaua Bükreş maçı sonrasında Kayserispor ile deplasmanda yapacağı zorlu karşılaşmada teknik direktör Skibbe'nin kadroyu değiştireceği öğrenildi. Skibbe'nin, sakat olduğu için kadrodan...
  14. M

Burda Bayrak Olması Lazımdı.. :S

bayrakmı :D orda başka bişi olması lazım :D
  15. M

Forum'un En Yeni Üyesi

Hoşgeldin Gerizekalı :D
  16. M

Futbolda Yaratıcı Pankartlar

Kırıcı Olmak İçin Değil Gülmek İçin Koydum ;)
  17. M

OKS'de 97 Öğrenci Birinci Oldu.

97 Birinci :^)
  18. M

- Be5te ile Röportaj

Gerçekten Güzel Bi Düşünce. Yürüyün Be Kim Tutar Sizi :P
  19. M

VİDEO: Gmail hesabı açmak ve MSN adresi olarak kullanmak

Siz Bu Konuyu Paylaşmadan 1 Gün Önce Gmail Hesabı Aldım! Herşeyi Doğru Yapmıstım Ama Hesabı Aktifleştirememiştim! Bu Video Sayesinde Onuda Yaptım! Saolun;)
  20. M

Olursa olur...

Denemekte Fayda Var Tabiki ;D Belki Olur :D