Arama sonuçlarınız

1. ByKaMiKaZe

Facebook messenger sorunu

Login olmadan önce masaüstü sitesi olarak aç. Sonrasında mesajları görüp cevap yazabiliyorsun. chrome ile denedim :)
  2. ByKaMiKaZe

PDF Dosya Boyutu Küçültme Programsız

Direk link
  3. ByKaMiKaZe

GTA 5 SAGLAM CRACK

Atarlanmış :p
  4. ByKaMiKaZe

Samsung Knox Politikası ve Uyanıklılığı

bende root atmak üzereydim askıya aldım şimdilik, işlemcinin uyumaması günde 2 kere şarz etmek+ısı demek :\
  5. ByKaMiKaZe

İşlemci %100 çalışırken Ram %40 çalışıyor.

Ben AMD tercih ediyorum. en iyisi bütcene en uygun olanıdır. uzun zamandır donanım almadığımdan biraz uzak kaldım şunu almalısın diyemem, ama 400tl den fazla para vermem ben işlemciye :)
  6. ByKaMiKaZe

üstadım ram ve işlemcinin görevleri faklı olduğu için, bilen insanın garibine kaçıyor :) @falcon291 gayet güzel açıklamış fazla söze gerek yok :)
  7. ByKaMiKaZe

sağ elimle elmayı tutabiliyorken, sağ ayağımla neden tutamiyorum? gibi alakasız bir soru olmuş :)
  8. ByKaMiKaZe

PC'yi Uzaktan Cep Telefonuyla Açma

dyndns tarzı işlemlerle modemdeki ip'yi öğrendikten sonra yapılmaması için bir sebep yok
  9. ByKaMiKaZe

Üstadım program denemek lazım. Şimdi ben ne desem yalan olur benim denememin üzerinde çok zaman geçti. ama evdeki makineyi açmak için o an modemin hangi ip i aldığını bilmen ve müsait bir port açman gerekiyor.
  10. ByKaMiKaZe

Aynı network içinde Fing iş görüyor. Aynı network içinde olmayacağım diyorsan, modemden port açıp o port'tan makineye uyan demen lazım. ben denemiş başarılı olmuştum ama ben pc den denemiştim pek stabil değildi kullanmayı bırakmıştım.
  11. ByKaMiKaZe

İçlik Giydikten Sonra Yakışıklı Olsan Ne Olur?

Kıçımın donmasındansa çekici olmamayı tercih edenlerdenim :P (sanki içlik giymeyenlerin peşinde kızlar sırada bekliyor):4:
  12. ByKaMiKaZe

Bilgisayar Açılıyor ama görüntü yok

@baba352 o zaman kasanı temizleme vaktin gelmiş :). Kasanın içindeki sıcaklık işlemci veya ekran kartının sıcaklık sınırına dayanınca kendilerini korumak için sistemi resetler. Güç kaynağın da bu sıcaklığa dayanamayım harikiri yapıyor olabilir. :)
  13. ByKaMiKaZe

Yeni güç kaynağı alabilirsin. ama biraz test etmek istersen ekran kartını çıkartıp anakarttakiyle biraz takıl bakalım aynı sorun devam ediyormu?. Tahminimce güç kaynağı ekran kartını beslemek için güç harcamıyacağı için calışmaya devam edecek. Tabi bu arada ekran kartımı sorunlu, onu...
  14. ByKaMiKaZe

Üstadım anlattıklarına göre sorunun Güç kaynağı gibi görünüyor. ekran kartında sorun varmı yokmu bilebilmen için ekran kartını söküp makineyi kapattıktan sonra anakarttakine takman lazım
  15. ByKaMiKaZe

Benim ilk aklıma gelen power sırasıyla sorunun kaynağı olabilecek donanım ekran kartı. ekrannı değiştirdim demişsin ama onla alakalı olmayabilir. Ekran kartını çıkartıp mı anakartın üzerindeki vga ya bağladın ?. Çıkartmadan yaptıysan sistem zaten takılı olan karttan görüntü almaya çalışır.
  16. ByKaMiKaZe

Pc parçaları bu sekilde, nasıl performans alırım ?

www.systemrequirementslab.com buradan bak hocan neyi oynayım oynayamadığın hakında fikrin olur hiç olmazsa
  17. ByKaMiKaZe

Kendi kendine açılan uygulamalar

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify&hl=tr play store linki burası http://forum.shiftdelete.net/android-uygulamalar/348286-tek-care-greenify.html önceden forumda ilcelemesi yapılmış. cihazın uyumlu değilse ne yapılır bilmiyorum üstadım
  18. ByKaMiKaZe

Kendi kendine açılan uygulamalar

root + Greenify senin ilacın root gerekmiyormuş sanırım bir bak istersen
  19. ByKaMiKaZe

Diski Böldüm Ama Düzeltemdedim.

:D:D eyvallah üstadım :D Eyv :) Benim verdiğim aktif kullandığın diskte olası değil. aktif kullandığın windowsta partiton magic önerirdim ama onu zaten windows yapıyormuş :) gerek kalmamış yapmışsındır umarım..
  20. ByKaMiKaZe

Diski Böldüm Ama Düzeltemdedim.

Şu fani dünyada adamın dibi olamadık ya la :P