Arama sonuçlarınız

1. Waxsar

AOC 24G2U vs MSI B460M-A Pro

Bilgisayarı 3 sene sonra satmayı düşünüyorum. H410M-F anakart o zamana kadar yetersiz kalır diye korkuyorum. Kullanacağım işlemci 10400F.
  2. Waxsar

AOC 24G2U vs MSI B460M-A Pro

Arkadaşlar merhaba alacağım sistemde anakartım H410M-F ve monitörüm Asus VP249QGR. Sizce anakartı MSİ B460M- A Pro anakarta mı yoksa monitörü Aoc 24G2U modele mi yükseltmeyilim?
  3. Waxsar

Ekran kartı stokları beklenmeli mi?

Arkadaşlar 1660S i5 10400F li bir sistem alacağım. Ekran kartı stokları ne zaman düzelir? Düzelirse hazır sistem fiyatları düşer mi? Youtube kanalları sistemleri gelecek mi? Şimdiden teşekkürler
  4. Waxsar

Hazır sistem için beklenmeli mi?

Şu bilgisayar. Palit 1660S ve i5 10400F e yükseltip RAM'i x2 yapıp SSD'yi çıkarıyorum. SSD başka siteden daha kaliteli alınacak.
  5. Waxsar

Hazır sistem olarak düşünüyorum. İ3 10100F işlemci ile 5500 TL i5 10400F işlemci ile 6000 TL
  6. Waxsar

Arkadaşlar stok problemleri yüzünden mağazalardaki hazır sistem fiyatları bile çok yüksek. Nvidia 3000 serisi kartlarının çıkış fiyatı 3200₺ olacakmış. Sizce beklenmeli mi? Alacağım sistem 1660S ve i5 10400F li.
  7. Waxsar

6000 TL Hazır Sistem Önerisi

Hocam bu sitede PSU aklımı kurcalıyor. Sağlam gibi değil.
  8. Waxsar

Hayır onlar 6000 TL'nin dışında.
  9. Waxsar

T Taksitli alacağım için maalesef hazır olarak almalıyım.
  10. Waxsar

Arkadaşlar en fazla 6000 TL olan alınabilecek PC tavsiyelerinizi bekliyorum. GameGaraj'dan birkaç özelleştirme yaptığım PC'ler vardı ancak PSU'dan emin olamadım. Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
  11. Waxsar

600- 700 TL Koltuk Önerisi

Merhaba kendime bir koltuk almak istiyorum ancak kaliteli markaların oyuncu koltuk fiyatları çok uçuk. sizce ofis koltuğu olarak rahat kaliteli 600-700 TL bandında iyi bir koltuk var mıdır? Öneriniz nedir?
  12. Waxsar

SE 2020 yi aldım :)

fiyatına göre en güçlü ve kaliteli telefonu almışsın. eğer satmazsan seni en az 5 sene hiç donmadan götürür. 6 sene güncelleme alır. en iyisini yapmışsın hayırlı olsun.
  13. Waxsar

1500 TL Monitör tavsiyesi

daha çok fps oyunları oynayacağım için boyutuna göre yenileme hızı biraz eksik kalabilir
  14. Waxsar

1500 TL Monitör tavsiyesi

Merhaba kendime oyun ve yazılım için kullanacağım bir monitör almak istiyorum. şu iki model arasında kaldım : AOC (Bunun pivot özelliği olması dikkatimi çekti.) GAMEPOWER bunlar arasından veya farklı önereceğiniz monitörler varsa çok iyi olur. Ayrıca taksitli alacağımdan fiyat 1500'ü geçmezse...
  15. Waxsar

7000-7500 Monitör Dahil Toplama Pc

Merhaba bir pc toplamak istiyorum. Bütçem monitör dahil maks.7500 TL çünkü taksitli alacağım için 8000 e kadar çıkıyor. Şuan aklımdaki model bu. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz iyi pcler varsa çok mutlu olurum.
  16. Waxsar

Masaüstü toplamak mantıklı mı?

Öncelikle merhaba. Önceki bir konuda da yazdığım gibi 3 sene sonra üniversiteye gideceğim. Ve seçeceğim bölüm yüksek ihtimalle yazılım alanında olacak. Ve şu anda fiyatlar daha da pahalanmadan bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Önceki konuda çoğu kişi 3 senenin uzun bir süre olduğunu ve pc...
  17. Waxsar

10.000 TL Laptop Önerisi

Merhaba 10 bin tl ye iyi bir laptop almak istiyorum. Sizce Asus, Acer, Hp, Lenovo gibi markalardan hangisini tercih etmeliyim? Monster ısındığı ve kalitesiz olduğu söylendiği için listeye koymadım. (Evet laptop zorunlu :))
  18. Waxsar

8 Bin TL Laptop önerisi

Beyler benim bir arkadaşa en fazla 8 Bin TL lik bir laptop alacağız. Orta seviye oyunlarıda açacak laptop önerilerinizi bekliyorum. Monster istemiyormuş ve laptop almak zorunda.
  19. Waxsar

7500 TL Sistem Önerisi

Merhaba kendime monitör+ kasa dahil 7500 tl'lik bir sistem alacağım(taksit fiyatı dahil). Bunun için iki tane seçeneğim var sizce hangisini tercih etmeliyim. -------- Modart PC-MA1+1000 Tl Monitör ------- EASTERGAMERS-3+AOC 24" 24G2U5/BK (İşlemci Ryzen 3500x'e yükseltilmiş 8 gb ramli hali.)
  20. Waxsar

7000 TL Toplama Pc

Merhabalar toplama pc almak istiyorum ancak fiyatlar baya yüksek. Pc ile kodlama, edit ve oyun oynayacağım. Bütçem Monitör dahil 7000 Tl sadece kasa 5500-6000 Tl taksitli alacağım için bu fiyatları çok geçmezse sevinirim. İtopya vs. sitelere falan bakıyorum iyi önerileriniz varsa çok sevinirim.