Arama sonuçlarınız

1. Deffall

A4 Tech 9200F Klavye Mouse Seti Hk. ?

Merhabalar, Konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim. Ancak Şöyle bir sorunum var. Başlıkta belirttiğim klavye mouse setine sahibim ancak usb adaptörünü kayıp ettim. Onu temin etme imkanım var mı ?
  2. Deffall

Msi B450m Gaming Plus Anakart Pin Girişi Hakkında ?

Merhabalar, Aslında sorumu direk olarak @Utkuversus a soracaktım ancak belki başkaları da merak eder diye konu şeklinde açmaya karar verdim. Başlıkta yazan anakarta sahibim. Merak ettiğim konu ise bu anakartın üstünde kaç tane fan için pin girişi bulunmakta ? COUGAR MX-350 MESH 700W 80 PLUS...
  3. Deffall

TP-LINK TL-WA701ND Access Point Hakkında ?

Merhabalar, Elimde TP-LINK TL-WA701ND access point bulunmakta. Bayadır elimde mevcuttu. Normal de kullanmıyordum ancak tekrar kullanmam gerekti. Ne yazik ki bir türlü modem arayüzüne bağlanamadım. Ap yi resetledim lan ile bilgisayara bağladım altında yazan 192.168.0.254 ü yaziyorum ancak...
  4. Deffall

Fatalwar (UO) Azrael (Ömer Kara) Hakkında

Herkese merhaba. Hergün iş sonrası eve gittiğimde evdeki ahaliyi esra erol izlerken denk geliyordum. Genelde de hep aynı kişiden bahsediyorlardı. Ömer Kara. Bugüne kadar dikkattimi çekmemişti ancak bugün tekrar eve gittiğimde gözüm tv ye takıldı ve Azrael nick ini ve avatar resmini görünce bir...
  5. Deffall

Android de sitenin görünümü

Merhabalar . Telefondan girdiğim zaman ekteki gibi gözüküyor. Benden mi kaynaklanıyor ? Yoksa herkeste böyle mi?
  6. Deffall

Anasayfada Bulunan Forumda Son Konular Başlığı Hk.

Merhabalar; Ana sayfada sağ tarafta bulunan menülerden " Forumda Son Konular" adlı sekmenin uzun süredir güncellenmediğini farkettim. Öncelerden de arada bir takılıyor du ama düzeltiyorsunuz diye birşey dememiştim. Ama şimdi bakınca bayadır bir düzeltilmediğini gördüm. Forumda konuları takip...
  7. Deffall

Tozlu.com Kayyum Atanması

Merhabahalar, Belki teknoloji sitesi değil ancak sonuçta bir alışveriş sitesi olduğu için belirtmek istedim. Daha önce devamlı tv de reklamlarını görüyordum bir kere deneyeyim dedim. Ve deneme amaçlı olduğu için uygun fiyata bir ürün almak istedim. Normal sirapiş süresini aştıktan sonra...
  8. Deffall

Blindspot 2. sezon 4.bölüm Türkçe şarkı

İzleyeneniz vardır. Bu yeni bölümde karşımıza direk türkçe bir şarkı çıkıyor. ''acıyla bağlandık aşka seviyorum onu bekliyorum gün boyunca çok arıyorum...'' sözleri google arattım ancak hangi şarkı olduğunu bulamadım.. Onlar nereden bulmuş :)
  9. Deffall

Google Play Hata Kodu: 495 ?

Merhabalar, Yaklaşık son iki haftadır yaşadığım bir sorun. Sorun tam olarak şu şekilde. Mobil ağa bağlı iken internette herhangi bir sıkıntı yok. internette veya uygulamalada dolaşabiliyorum. Ancak google play den uygulama indiremiyorum ve gmail hesabımla senkronizasyon sorunu yaşıyorum. Yani...
  10. Deffall

Turktelekom'a Göre Lenovo Vibe P1 4G Desteklemiyor !!!

Merhabalar, Bugün mesaj geldi türktelekom'dan. Cihazının destekli değil diye. Bende merak edip 4nokta5g sitesine girdm orada destekli cihaz listesi vardır. Ve Bu listeye göre lenovo vibe p1 destekli olarak gözükmüyor. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  11. Deffall

Oy Kullan Türkiye Gururlansın.

The European Business Awards Linke Tıklayın, Mail adresinizi yazın, Onaylama kodunu yazın ve voteleyin. Mailinize gelen aktivasyon linkini tıklamanız yeterli.
  12. Deffall

Zyxel Teknik Destek Hk.

Merhabalar, Hani yaşadıklarımızı paylaşalım diğer insanlarda bilgilensin dedim. Benim ttnet ile birlikte gelen zyxel modemim var. geçenlerde elektrik için olan adaptör kendi hatam sebebi ile bozuldu. Alternatif aradım ancak uygu olan ne yazık ki bulamadım. Hani 12v 1A olan bir çok adaptör var...
  13. Deffall

Asus x550jk-xo012d hdd/ssd Caddy ( Aparat ) ?

Herkese merhabalar, Konu başlığından da anlaşılacağı gibi Asus x550jk-xo012d modeli için hdd/ssd Caddy ( Aparat ) arıyorum. Ancak şöyle bir durum var farklı modelleri oluyormuş kalınlıklarından dolayı. Ama ben bilgisayarımda ki dvd sürücüsünün kalınlığını öğrenemedim. Acaba bilen var mıdır ya da...
  14. Deffall

Troy Futbol Yorumcusu mu Oluyor ?

Yakında Beyaz Futbolda görürsek şaşırmayın... :)
  15. Deffall

Wifi Genişletme Yardım

Arkadaşlar öncelikle doğru yere mi açtım emin olamadım. Konuya gelecek olursak. Bende 3 tane modem var. Bunlardan ikisi Airties Air 5341 diğeri ise Zyxel vmg3312. Amacım evde kablo kullanmadan wifi aracılığı ile wifi alanını genişletmek. Bu elimdeki modemler ile bu mümkün müdür ? Eğer mümkün...
  16. Deffall

Asus K55VJ Ekran Kararması ve Teknik Servis Problemi

Merhaba arkadaşlar.. Başımdan geçen ve halen geçmekte olan bir olay anlatayım size. Öncelikle kasım ayının son günlerine doğru bilgisayarımı kullanırken bır anda ekran karardı. Önce ne olduğunu anlamadım ancak biraz inceleyince bilgisayarımın gayet sağlıklı bir şekilde çalıştığını sadece lcd...
  17. Deffall

Mozilla Yakınlaştırma Sorunu ?

Merhabalar; Şöyle küçük bir sorum var. Laptop umun çözünürlüğü 1366x768 olduğundan web de dolaşırken sayfalar bana fazlasından yakın geliyor ve tam hakim olamıyorum. Mozilla da web sayfası yakınlaştırma yaptığımda bir nebze olsun istediğim sonucu alıyorum ancak sorun burda başlıyor.. Bu...
  18. Deffall

GM Discovery 09-08-2014 Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar... Bu son güncellemeyi (yaklaşık 26 mb olan ) yaptıktan sonra hat çekme sorunu yaşayan oldu mu ? Bende normalde iyi çeken yerlerde diş düşmesi interneti EDGE olan yerlerde ise bazen hiç çekmeme gibi sorunlar oluyor.. Sizde de son güncellemeden sonra buna benzer sorunlar oldu mu ?
  19. Deffall

Asus k55vj 2-3 Sn. lik Donma

Merhabalar; Benim şöyle bir sorunum var.. Bilgisayarım belli zamanlarda 2-3 snlik bir donma yaşıyor.. Bu oyunlarda oluyor. Yada web de dolaşrken oluyor. Öncelikle dedim ki ekran kart driverin dan dır. Güncelledim devam etti. Sonrasnda win7 kullanıyordum.. Dedim ki işletim sisteminden dir Win...
  20. Deffall

LOL Yükleme Ekranında Kalıyor

Merhabalar kısaca şu şekilde Böyle Kalıyor..