Arama sonuçlarınız

1. Burk.Clik

Euro 2016 Fantasy Football

Euro 2016 ya sayılı günler kala Fantasy futbolla heyecanımızı azda olsa arttırabileceğimizi düşündüm. UEFA: UEFA EURO 2016 Fantasy UEFA EURO 2016 Fantasy on the App Store Oluşturduğum ligin kodu 466248IF Katılmak isteyen arkadaşları bekliyorum.
  2. Burk.Clik

Monitörü İkinci Ekran Olarak Nasıl Kullanabilirim ?

Dizüstünde yaptığım bazı işler için ekranın yetersiz geldiğini düşünerek monitör almaya karar verdim. Monitörü ikinci ekran olarak kullanmak istiyorum. Her ekranda ayrı masaüstüleri olması mümkün mü ? Biraz araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım. Ekranı genişletip monitöre yayma olayı var ama...
  3. Burk.Clik

Günlün Kullanım İçin Dizüstü Tavsiyesi

Office kullanılacak, günlük kullanım için taşıması kolay bir dizüstü bakıyorum. Uzun yıllar kullanılacağı için minimum 8gb ram,15,6' den küçük ekran ve full hd ekran olması en önemli şartlarım. ASUS T300CHI-FH011H 2 Sİ 1ARADA NOTEBOOK - Teknosa Aklıma yatan model bu. Fiyat olarak daha yukarı...
  4. Burk.Clik

Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesine İhtiyacım Var

Hyperx cloud 2, g35 ve corsair gaming h2100 arasında seçim yapmak istiyorum. Öncelikli tercihim hyperx. Kullananların çoğu oldukça memnun. Diğer 2 kulaklık kablosuz ve corsairin Türkiyede satışı maalesef yok bu yüzden eğer corsairi tercih edersem amazondan almak zorunda kalacağım. Hyperx hem usb...
  5. Burk.Clik

Okul Dondurma ve Mazeret

Okulu dondurup tekrar sınava hazırlanmak istiyorum ama benden mazeret belgesi istediler. Sağlık raporu almak neredeyse imkansız bu yüzden diğer seçenek fakirlik belgesi. Muhtarı ikna edip alabilir miyiz ? Eğer alırsam daha sonra aldığım bu belge bana sorun yaratır mı ?
  6. Burk.Clik

Okul dondurma ve Askerlik Hakkında

09.10.1996 doğumluyum. Bu sene okulu dondurup tekrar hazırlanma kararı aldım ama bazı kişiler askere çağrılabilirsin dedi. Daha önce böyle bir durum yaşamış veya yardımcı olabilecek var mı ?
  7. Burk.Clik

Okul dondurma, KYK kredisi ve askerlik

Öncelikle herkese hayırlı geceler. 19 yaşında Manisada inşaat mühendisliği okumaktayım. 09.10.1996 doğumluyum. İlk sene zor bazı nedenlerden dolayı istemeyerek tercih yapmak zorunda kaldım. Bundan dolayı her zaman kafamda tekrar hazırlanmak vardı. Bu sene okul puanım kırılmayacağı için...
  8. Burk.Clik

F/P SSD Tavsiyesi

Laptopumdaki cd sürücüsünü çıkartıp yerine ssd takmaya karar verdim fakat ssdler hakkında fazla bilgim yok. Malum piyasada birçok model mevcut yanlış bir tercih yapmak istemiyorum. SSD ye işletim sistemini,2-3 oyun ve autocad gibi birkaç program kurmayı planlıyorum. 120 veya 240 gb uygun fiyat...
  9. Burk.Clik

Fifa 2016 Ön Sipariş Hakkında

Malumunuz fifa 16 yakın bir zamanda piyasaya çıkacak bu yüzden dolar iyice yükselmeden almak istiyorum. Öncelikle g2a.com a baktım ve global key 40€, Türkiye fiyatından 48 tl daha ucuz. Brezilyada 88 tl ye satan bir sitede mevcut fakat bu keylerde sıkıntı çıkma ihtimali daha yüksek. Ben g2a den...
  10. Burk.Clik

Asus Laptop İlginç Bir Hata

Herkese iyi günler, elimde asus k550ln bir laptop var. Bana bilgisayara format atmam için verildi. Formattan önce bilgisayarı açtığımda asus yazısından sonra windows başlamıyor ekran siyah kalıyordu. Bununla hiç uğraşmadım direk temiz bir format attım. Formattan sonra driverlerı yüklemeye...
  11. Burk.Clik

Origin Hesabıma Nasıl Ulaşabilirim ?

Öncelikle herkese iyi günler. Eski bir origin hesabım mevcut uzun süredir girmiyordum bugün girmeye denediğimde şifresini hatırlayamadım. Bende doğal olarak mailimi kullanarak yeni bir şifre istedim fakat microsoft mail hesabımı silmiş. Sanırım uzun süre giriş yapmadığım için hesabım silinmiş...
  12. Burk.Clik

Televizyon Tavsiyesi

Günaydın, ailecek oturma odamıza bir televizyon almaya karar verdik. Fiyat sınırımız yaklaşık 1600 tl. LG ve Samsung modelleri arasından seçim yapacağım bunu dışındaki markalardan istemiyoruz. http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-40UB800V http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-49LB620V Bunlar...
  13. Burk.Clik

Digitürk PLAY Tek maç bilgilendirme

Bugünkü maçı izlemek için digitürk play den fb-gs maçını almak istiyorum 35 tl gibi bir fiyat söz konusunu fakat ben bu parayı verdiğimde internetten rahatça izleyebilecek miyiz ? Fiber internet kullanıyorum tek sıkıntım 35 tl verip bana yayın gelmemesi. Birde alırsam yayın ne zaman açılır ne...
  14. Burk.Clik

Windows 8.1'de Dualshock 3 kullanmak mümkün mü ?

Elimde DS 3 bulunmakta bunu w8 işletim sistemli bir pc de kullanmak istiyorum fakat araştırmama rağmen nasıl yapacağımı bulamadım. Bir kaç sitede belli programlar verilmiş fakat linkler ya zaman aşımına uğramış yada o programlar artık kullanılamaz hale gelmiş. DS 3 ü çalıştırmak mümkün mü ...
  15. Burk.Clik

NP550P5C-S05TR Windows 8 Sürücü Yardım

Bilgisayara format atmam gerekti, bilgisayar normalde w8 etiketli fakat ilk aldığımız 7 yükletmiştik. Şuan windows 8 yükleyeceğim fakat sitesinde w8 için sürücü bulamıyorum(http://www.samsung.com/tr/support/model/NP550P5C-S05TR). W8 için uyumlu sürücüleri nereden bulabilirim, bu konuda fikri...
  16. Burk.Clik

Samsung laptop ilginç bir sorun

Bilgisayar açıldıktan sonra kişisel bilgilerin olmadığını ve yapılacak işlemlerin kaydedilemeyeceğini bildiren bir uyarı almış, bir nevi güvenli modda açmış kendini. Bu sorunla karşılasan arkadaş bilgisayarı kapatıp yeniden açmış fakat durum değişmemiş. Bu şekilde bilgisayarda işlem yapmaya...
  17. Burk.Clik

Fifa 2015 Tam Ekran Sorunu

Oyun tam ekranda açılmıyor sürekli pencere modunda çalışıyor. Tam ekranda açmak için ne yapmalıyım. Alt+enter da işe yaramıyor. Az önce çözdüm. Teamviewer yüzünden kaynaklanıyormus
  18. Burk.Clik

Ping Sorunu

TTNET 16 mps netlimitsiz paketi mevcut. Hız konusunda sıkıntı yok fakat oyunlarda aldığım ping değerleri gerçekten çok kötü daha önce akk den olabileceğini düşündüm ama bu ay kota sıfırlanınca ping değerlerimde bir değişme olmadığını gördüm. LoL,Fifa ve CS GO oynarken ping 100 ün altına...
  19. Burk.Clik

Asus ve TTNET Kampanyası Yardım

Herkes iyi akşamlar. Bugün vatan bilgisayardan asus g550jk aldım. Satış danışmanı TTNET ilk 4 ay bedava(24 ay taahhütlü)+asus memopad tablet kampanyası olduğunu söyledi. Her şey güzel çok hoş lakin...
  20. Burk.Clik

Modem sürekli kendini resetliyor

3 yıldır kullandığım Zyxel modemim kendi kendini resetlemeye başladı. Power ışığı yaniyor dsl ışığı yanmaya başladıktan birkaç saniye sonra bütün ışıklar sönüyor ve tekrar power ışığı yanmaya başlıyor. Bu olay sürekli devam ediyor. 3 saatten beri durum böyle. Sorunu halletmek için neler...