Arama sonuçlarınız

1. Ugurreze

2-3 aylığına eve internet bağlatmak mümkün mü

Mümkün, kurulum+ aktivasyon ücretini 400-500 arası ödeyip her ayda indirimsiz internete 150-200 lira aylık odeyecekse taahhütsuz kullabilir 1604695175 Milenocam da taahhüt var diye biliyorum
  2. Ugurreze

2-3 aylığına eve internet bağlatmak mümkün mü

Tu Doğru, 1 ve 2 yıllık taahhütler ,Turknet tahhutsuz kullanabilirsin adsl olarak ama
  3. Ugurreze

Turknet internet kopmaları

Tamam güldük eglendik dostum kendine gel artik🤣🤣🤣
  4. Ugurreze

Evime 2. İnteneti bağladım. 1. hat düştü neden?

İnterneti iptal ederek sorunu çözmüşsun galiba
  5. Ugurreze

🤣🤣🤣🤣🤣 Hiç fark etmedim 😂 eeee neymiş sorun merak ettim
  6. Ugurreze

17 kat dedin her kat arası 4-5 metre 68-85 arasi kablo çekmişsin kablo mesafesi uzun fiber de Cat 6 kablosu üzerinden 130 metreye kadar sorun olmuyor adsl için 68-85 arası uzun olabilir dostum
  7. Ugurreze

Turknet internet kopmaları

Adsl ve VDSL türk Telekom alt yapisi ,sen yapcagini yapmışsın Cat 6 kablo bile çekmişsin sorun sende değil 40 yaşındaki alt yapıda daha genc alt yapilara geç Türksat ,Türkcell ve Vodafone fiber alt yapisii varsa binanda hemen geç yoksa yapacağın şey türk telekoma geçmek portu değiştirirler...
  8. Ugurreze

Fiber internet ve diğer odalar

Dagitamazsin dostum sanlisin türk telekom fiber kablo çekmiş digeriyle ugrasilmaz zaten bosver
  9. Ugurreze

İnternet Sağlayıcıları

Vodafone hem Türksat hemde Türkcell alt yapısından hizmet vermekte Türksat alt yapısından fiyatlarımız Superonline alt yapısına nazaran daha uygun 7-12 arası hız düşümüde yok bizde mesaj attım ararsaniz detaylı bilgilendirebilirim
  10. Ugurreze

Millenicom alınır mı? Dolandırıcı M?

Binanda Vodafone,Türkcell veya Türksat fiber varmı varsa bunlardan birinin fiberini kullan
  11. Ugurreze

TURKCELL'e geçilir mi?

Hem Türkcell de hemde çalışmış hemde Vodafone da çalışan biri olarak konuşuyorum Fark eden bir şey yok Vodafone Türkcell in fiber alt yapısını kullaniyor modem kablo her şey aynı boşuna Türkcell fazla para ödeme
  12. Ugurreze

Kablo

Türk Telekom çekiyor
  13. Ugurreze

İnternet sağlayıcı önerisi

Genel olarak konuşuyorum ,türk Telekomun ya fiberini kullanıyordur yada kutusu arkadaşınin evine yakındır
  14. Ugurreze

Başlangıçta genelde iyidir türk telekom ilerleyen zamanlar yavaşlar o internet
  15. Ugurreze

Fiber internet için yardım

Fiber de 500 liraya kadar cayma bedelini mahsup yoluyla karsiliyorlar 1603785971 Türksat ve Türkcell alt yapısında da fiber hizmeti veriyor bu alt yapılardan 500 e kadar kendi alt yapısindan sinirsiz cayma bedelini karşıliyorlar
  16. Ugurreze

Vodafone nun adsl veya VDSL onermem Vodafone kullanacaksan fiber kullanacaksın Türksat ,turkcell ve kendi alt yapisindan hizmet veriyor
  17. Ugurreze

Türksat alt yapısından Vodafon'da alabilir 7-12 arası hız düşümü yok
  18. Ugurreze

Turknet pişmanlıktir kendi alt yapısı yok türk Telekomun alt yapısını kullaniyor
  19. Ugurreze

Kablowebtv giriş hatası

Tamam bakalım dostum insallah senin sorununda çözülür
  20. Ugurreze

Kablowebtv giriş hatası

Digeriyle dene birde