Arama sonuçlarınız

1. Potsleaf

GTA 5 Yüksek Vram Kullanımı GTX 970

Bütün sistemi yeniden kurarsam bütün oyunlarda yeniden inmesi gerekecek daha kolay bir çözümü olması gerek.
  2. Potsleaf

oyunu yeniden kurdum bir şey değişmedi sorun bir virüs galiba tranierdan girdi bir çok virüs programı algılayamadı tavsiye edeceğin bir şey var mı
  3. Potsleaf

hocam gtx 950 li sistemimdeki oyunu bu pcye aktardım sorun devam ediyor formatta attım eski driver kurdum şimdi onu deniyeceğim. --- Gönderi Güncellendi --- oyunu yeniden indirince sorun çözülmezse 50gb akn boşuna gitmiş olucak onu üzülüyorum şuan :( --- Gönderi Güncellendi --- eski...
  4. Potsleaf

ayarları en yükseğe de alsam en düşüğe de hep fps drop oluyor bir objeye falan çarpınca fps çok daha fazla düşüyor
  5. Potsleaf

sorun çözülmüyor ayarları daha önce dediğiniz gibi yaptım herşeyi en düşük normal kullanımı 1 gb altı olması gerekirken 3 gb civarı kullandı --- Gönderi Güncellendi --- fps 130 150 de görüyor 5 15 ide görüyor en düşükte
  6. Potsleaf

ram kötü biliyorum ama vram kullanımı etkilemiyeceğini düşünüyorum ve ramlerden memnunum --- Gönderi Güncellendi --- sorun çözülmüyor nasıl çözülür başka fikri olan yok mu ?
  7. Potsleaf

windows defender ile yaptım temiz gösteriyor
  8. Potsleaf

format atsam düzelir mi sizce ? GTA 5 in sağlam olduğu dosyalardan da denedim sorun aynı 2 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu sadece gta 5 te oluyor birde sorun --- Gönderi Güncellendi --- güncel yeniden kurdum değişmedi bir önceki driverıda kurdum değişmedi
  9. Potsleaf

kasma var mağlesef orjinal oyun
  10. Potsleaf

cw sorunu çıkmadı bende Allah'a şükür ama bu sorunda kart ile alakası yok gta 5 in sorunu --- Gönderi Güncellendi --- kasma var mağlesef
  11. Potsleaf

Arkadaşlar Bu Sistemde GTA 5 te sıkıntı çıkartıyor i7 4770k GTX 970 Gigabyte H81-DS2V 4+4 8 GB Hilevel 1600mhz ram CM 650M güç kaynağı Sorun ise gta 5 in grafik ayarlarındaki gösterdiği video memory kısmında 2503mb yazdığı halde aslında 3.5 gb kullanması bu sorun neden olabilir tranier...
  12. Potsleaf

GTA 5 YÜKSEK VRAM KULLANIMI

Arkadaşlar Bu Sistemde GTA 5 te sıkıntı çıkartıyor i7 4770k GTX 970 Gigabyte H81-DS2V 4+4 8 GB Hilevel 1600mhz ram CM 650M güç kaynağı Sorun ise gta 5 in grafik ayarlarındaki gösterdiği video memory kısmında 2503mb yazdığı halde aslında 3.5 gb kullanması bu sorun neden olabilir tranier...
  13. Potsleaf

GTA V Yüksek işlemci kullanımı

evet aynı hdd yi kullandım
  14. Potsleaf

evet denedim i7 4770klı sisteme geçtim gtx 970 i ona taktım %40 cpu kullanımı alıyorum o işlemcide bir sıkıntı var her halde .
  15. Potsleaf

Sorun devam ediyor çıldırcam
  16. Potsleaf

%90 lara çıkıyor en fazla ultradan very high yaptım yansımayı filtresinide kapadım daha kısıp işlemci kullanımını düşürebilirim ama bu seferde görsellik bozuluyor :D sağ olun yardımcı oldunuz baya teşekkürler . İyi forumlar
  17. Potsleaf

Yansıma ayarlarını kısınca düzeldi arkadaşlar neden yansıma ama başkalarında olmuyor
  18. Potsleaf

evet denedim kapalı iken daha kötü fps yükseldikçe işlemciye yük arttığından daha kötü oluyor .
  19. Potsleaf

Oyun orjinal
  20. Potsleaf

oyun orjinal