Arama sonuçlarınız

1. K

Erdogan: Tavrım moderatöre

Biz kimin hain kimin kahraman olduğunu iyi biliriz. Yarın öbür gün başbakan her zaman ki gibi 180 derece dönerse o zaman ne yapacaksınız merak ediyorum. Şunu da unutmayın hainliği AKP kimseye bırakmaz.
  2. K

CHP den Başbakan'a Davos Tepkisi

Bir de son mesajıma ekleme yapmak istiyorum yandaş medyanın çarpıtmalarıyla insanları yargılamayalım. Cımbızla çekilen cümlelere değil adamın söylediğinin bütününe bakalım.
  3. K

CHP den Başbakan'a Davos Tepkisi

Son 3 cümlesi hariç söylediklerinin tamamına katılıyorum. Son 3 cümlesini nezaketen söyledi ama yanlış yaptı. Dünya Hamas'ı terör listesinde gösteriyor. Sen bunu kabul etmezsen onlar da PKK'yı kabul etmez. Yani her şey karşılıklı. Hamas'ın bize ne faydası var? Başbakanın şovundan sonra bile...
  4. K

Sen bunun gerçekten samimi olduğuna inanıyor musun? Bekle 2-3 gün içinde bunun kokusu çıkar. Başbakan dün basın toplasında tepkim moderatöre dedi. SDN moderatörleri kulağınız çınlasın. Yani her zamanki gibi 180 derece döndü. Başbakanın bunu yapması yeterli değil. Türk Telekom'u yahudilere kim...
  5. K

elbruz46 erdoğan'ın yahudi cesaret madalyasını gördün mü ödül nasıl alınırmış gör! genel başkanımız abd'de cia güdümünde dünyayı fethederken elbruz46 sana bir soru ashabulyemin kardeşimizin kargalarla problemi var onları klavuz edinmiş ilgili atasözünü hatırladın mı :D:D:D
  6. K

Bu foto çok şey anlatıyor

Gerçekten öyle mi sanıyorsun. Milletin umurunda mı başbakanın şovu millet ekmek derdinde. Çoğu insan geceleri aç yatmakta o insanların bunlardan haberi bile olmaz. Onu hava alanında karşılayanlara bakarsan yanılırsın. Onlar kendi taraftarları. Organize bir şekilde oraya toplatılmışlar. Millet...
  7. K

Bu foto çok şey anlatıyor

Bravo başbakanım en büyük sensin. Durmak yok yola devam. Başbakana bak be Türk tarihinin en büyük lideri. Yürü be kim tutar seni. Olmert ayağına paspas olsun. İşte vizyon bu. Başbakanım seni seviyoruz sayende ekonomi uçuyor, her şey iyi. Hiçbir sorunumuz yok. Allah seni başımızdan eksik etmesin...
  8. K

Arkadaş ben olayı genel çerçevede değerlendiririm. Soğukkanlı biri olduğum için gerçeklerin farkındayım. Tekrar yazıyorum başbakan inşallah bu laflarını sözde bırakmaz da eyleme geçirir. Anlaşılamamak ne kadar kötü bir şey. Başbakan yarın öbür gün tekrar İsrail ile bir araya gelirse ben o zaman...
  9. K

Perez mort olmuş elimize ne geçti. Başbakan BOP eşbaşkanlığını bırakacak mı, aldığı Yahudi cesaret madalyasını geri verecek mi, İsrail ile ilgili askeri anlaşmaları iptal edecek mi... Siyonistlerle iş birliği yapanlar gelip benim gibi düşünenleri siyonistlik ile suçlayınca çok çelişkili...
  10. K

Ben Perez'in özür dilediğini sadece Türk sitelerinde görüyorum. Yurt dışında özür dilediğine dair haber yok. Umarım bu yaptıkları seçime dönük manevra olmaz. Katliamcı İsrail kimden özür dilemiş ki Erdoğan'dan özür dilesin. Olayın muhalefetle ne alakası var ki olayı ikide bir muhalefete...
  11. K

Başbakanın işi şov. Yaptıkları da seçime yönelik. İşiniz gücünüz şakşakçılık olduğu için gerçeğin farkında değilsiniz. Başbakan samimi ise CHP'nin teklif ettiği İsrail'i kınama çağrısına olumlu cevap versin ve aldığı Yahudi cesaret madalyasını geri versin. Artı tüm askeri anlaşmaları iptal...
  12. K

Türkiye için Kampanya

Teklifini destekliyorum ve bunu 1 hafta değil 365 gün yapalım. İş olsun diye değil yürekten yapalım.
  13. K

Başbakan Tayyip Erdoğan, Davos'ta WEF Başkanı birlikte basın toplantısı düzenledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Davos'ta, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ile katıldığı Gazze konulu paneldeki tepkisinin, oturumu yöneten moderatöre olduğunu belirterek, ''Herhangi bir şekilde ne...
  14. K

15. K

Bizimki cumhuriyet değil, sanki krallık

Savaş Süzal - yeniçağ Bizimkiler takım halinde Davos’a gitmiş. Bizim cahil cühela medya takımı Davos’ta Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) Başkanı Klaus Schwab’ın, Türkiye’nin ekonomik krizden güçlenerek çıkacağını söylediğini yazıyor. Aynı, kebabımızı beğendiğini...
  16. K

Rum profesörden gerçek katliam itirafı

Yani durmak yok yola devam diyorsun. O zaman el mi yaman bey mi yaman göreceğiz:innocent: Yalnız ABD'ye fazla güveniyorsunuz:helpsmilie:
  17. K

Sahte seçmen kontrolü

Arkadaş CHP'li de olabilir başka partili de. Seni niye bu kadar ilgilendiriyor ki?
  18. K

Çöküşün Bedeli

Baykal'ın dün partisinin grup toplantısında yaptığı konuşma son derece önemliydi. 'Hukuk'un ayaklar altına alındığı bir dönemden geçiyoruz. Türkiye bir korku ülkesi haline getirildi. Gerilim çok yüksek. Muhalif insanlar, aylardır, dalga dalga evlerinden alınıyor, usulsüz aramalar...
  19. K

Erdoğan Davosta Esti Gürledi

Başbakanın esip gürlemesi AB ve ABD'nin ondan desteğini çektiğinin belirtisidir.
  20. K

Korkulan oldu, Kılıçdaroğlu kayboldu

Sanki herkes İstanbul'u biliyor da atıp tutup konuşuyor. Bugün taksiciler bile İstanbul'u yeteri kadar bilmiyor. Taksim'e ayak basmamış binlerce insan var. İstanbul o kadar çarpıkki kimi zaman adres bulmanız bile zor oluyor. Ne de olsa megaköy. Hem bu ekip işi. Tek başına bu işi yapmayacak ki...