Arama sonuçlarınız

1. Genero

Lenovo Y50-70 59 K45765 Hakkında

Merhaba arkadaşlar sizlere sormak istediğim birşey var, Uzun uğraşlar ve araştırma sonucu Lenovo Y50 ve Dell 7559 arasında kaldım, daha doğrusu seçenekleri 2'ye indirdim. Sizlere sorum şu ki; bir mimarlık öğrencisi olarak Y50 ye iyice kaydım ama işimi görür mü? İkinci bir durumsa, sadece...
  2. Genero

SSD Sorunu

Arkadaşlar ben tatildeyken kardeşim bilgisayarı açmaya çalıştığında açmamış windows açılış ekranında donup kalıyormuş oda format atmış diğer bir diske kurmuş windowsu.. şuanda o ssdyi biosda görebiliyorum fakat disk yönetimi kısmında çıkmıyor. aygıt yöneticisi kısmında da gizli olarak çıkıyor...
  3. Genero

Note 2 kırılan ekran ve açılan Çerçeve

Telefon kesinlikle düşmedi http://m1308.hizliresim.com/1d/7/r89tx.jpg Resimde görüldüğü üzere ekranın ses tuşları hizasında kırılma var.hatta tırnağımı sürtsem kalkıcak şekilde.İşin enteresan tarafi metal Çerçevenin açılması Ses tuşlarının olduğu sol taraftan metal Çerçeveyi tutunca yarım...
  4. Genero

Sony vaio fit e

http://www.btsony.com/asp/product/3375/Sony-Vaio-Fit-E-SVF1521TST-Notebook-MS-Office-Hediye Arkadaşlar bu linkteki sony vaio ultrabook nasıldır.. çizim amaçlı kullanıcam solidworks - autocad vs. gibi programlar kullanmak için alıcam
  5. Genero

Takasda alacağım laptop

arkadaşlar tablet ile laptop takas edicem alabileceğim fiyat aralığında bulduğum 4 tane laptop var..kullanım amacım çizim olacak autocad revit ve solid kullanıyorum.. bir arkadaşım acer marka i3 ile solidde sorun yaşamıyorum dedi buna itafen bakmaya başladım laptopa.. neyse elimde 4 seçenek var...
  6. Genero

Autocad Revit için uygun mudur

Arkadaşlar bir tanidik ile bir takas düşünüyoruz ben tabletimi Packard bell easynote tv44-hc-606tk laptopu ile değiştirebilirim ama autocad revit gibi programlarda takilma vs. Birşey yaşar miyim? Bu pc yeterli olur mu
  7. Genero

Kraliçelerimiz Euroleague’de finale yükseldi

FİBA Kadınlar Euroleague Sekizli Finali’nde mücadele eden Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, yarı final maçında Slovakya’nın Good Angels Kosice ekibini 68-56 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Takımımız bu başarısı Euroleague’de final oynayan ilk Türk takımı oldu. Fenerbahçemiz finalde ev...
  8. Genero

Fenerbahçemiz Euroleague’de yarı final maçına çıkıyor

FİBA Kadınlar Euroleague Sekizli Finali’nde mücadele eden Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, yarı final maçında Slovakya’nın Good Angels Kosice ekibi ile karşılaşacak. 22 Mart Cuma günü TSİ 17:30’da başlayacak olan mücadele NTV Spor’dan canlı olarak ekranlara getirecek. Rusya’nın...
  9. Genero

Access point kurulumu

arkadaşlar bir türlü çözemedim bu konuda deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum gerekirse teamviewer ile uzaktan bağlantıda yapabiliriz. sorunum şu airties 6372SO model airtouch destekli modemim var aynı şekilde bugün almış olduğum airties airtouch destekli 4310 access point var. güya tek...
  10. Genero

Galatasaray 71-75 Fenerbahçe | Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 24. Hafta

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 24.haftasında Fenerbahçe, derbi mücadelesinde Galatasaray’ı normal süresi 62-62 eşitlikle biten mücadelede uzatma sonunda 75-71’lik skorla mağlup etti. Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki derbi mücadelesini TBF Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF Genel Sekreteri Ali...
  11. Genero

Fenerbahçe Ülker 69-65 Galatasaray (Genç Erkek Basketbol)

Fenerbahçe Ülker 69-65 Galatasaray (Genç Erkek Basketbol) Fenerbahçe Ülker Genç Basketbol Takımımız, Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilen turnuvadaki ikinci maçında Galatasaray ile karşılaştı. Fenerbahçemiz, Galatasaray karşısında sahadan 69-65 galip ayrıldı. Maçın periyotları...
  12. Genero

Digitürk doping internet

arkadaşlar superonline kullanıyorum bir sorun oldu ve mahkeme ile iptal kararı çıktı ücretsiz iptal ettireceğim ama kararsız aldım superonline taahtütsüz internet vermiyor bulunduğum bölgede fiberde yok digitürk'ün doping ile kampanyası dikkatimi çekti giriş paketi + 2 keyif paketi + sinema...
  13. Genero

Turkcell 3G ve H+ sorunu

arkadaşlar evde sürekli H+ çeken telefonum bu ara 3Gyi bile ara ara kaybediyor telefonla ilgili olduğunu sanmadığım bir olay ama geçenlerde başka bir telefona sim kartımı takarken baya çizmiştim çipi acaba bu sorun ondan kaynaklanabilir mi ? yoksa kötü hava şartlarına mı bağlıyalım :) yoksa...
  14. Genero

Note 2 açılır pencere

ya arkadaşlar geçenlerde bir mail geldi bir hesaplama yapmam lazımdı ama multitasking'de hesap makinesi yokmuş.Bunu eklemenin bir yolu varmı.Hatta internet popup gibi açılıyor ya hesap makinasındada olmalıydı.
  15. Genero

Bir fikir verir misiniz ?

Arkadaşlar superonline aboneliğimi 3-4 ay önce akk uygulanması ile bir sinirle tüketici hakem heyetine başvurmuştum.hoş 2 ay uygulandı ama ne yapacakları belli olmuyor son 2 aydırda uygulanmıyor.Bugün sonuç elime ulaştı 1 yıllık daha sözleşmem var superonline ile bunu bedelsiz iptal edebilme...
  16. Genero

Mike Batiste ve Bo McCalebb "en iyiler" arasında yer aldı

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen "Eurobasket yılın en iyi 5’i" anketinde Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncularından Bo McCalebb ve Mike Batiste de yer aldı. Eurobasket tarafından yapılan ankette, 2012 yılının en iyi beşine,’Olympiacos’tan Vassilis Spanoulis...
  17. Genero

İnternette içerik engelleme

arkadaşlar oluşan bir kaç olay yüzünden şirketin bilgisayarlarına casus bir yazılım kurmak istiyorum.cinsel içerik ve benim ekliyebileceğim bir kaç siteye erişimi engellemek istiyorum ama yazılım belli olamamalı saatin yanındaki simgelerde filan çıkmasını istemiyorum bu konuda yardımcı olabilir...
  18. Genero

Meireles'in cezası 4 maça indirildi

PFDK tarafından 11 maç ile cezalandırılan Raul Meireles’in cezası Tahkim Kurulu tarafından 4 maça düşürüldü. Tahkim Kurulu’ndan yapılan açıklama şöyle: "Fenerbahçe A.Ş' nin, futbolcusu Raul Jose Trindade Meireles ile ilgili PFDK'nın 20.12.2012 tarihli ve E. 2012-2013/534, K.2012-2013/637...
  19. Genero

Şükrü Saracoğlu’nu Rahmetle Anıyoruz

Fenerbahçe Stadyumu’nu Kulübümüze kazandırarak, 17 yıl boyunca Başkanlığımızı yapan ve 27 Aralık 1953 günü vefat eden eski Başbakanlarımızdan Şükrü Saracoğlu’nu, ölümünün 59. yıldönümünde bir kez daha saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz. Şükrü Saracoğlu Kimdir? 1887 yılında Ödemiş’te doğan...
  20. Genero

Uros Tripkovic: “ Türkiye’nin en iyi takımındayım”

Basketbol Erkek Takımımızın yeni transferi Uros Tripkovic, Fenerbahçe Ülker’i Türkiye’nin en iyi takımı olarak gördüğünü; burada ve yeniden Euroleague’de olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Takımla idmanlara çıkmaya başlayan ve Resmi İnternet Sitemize kısa bir açıklama yapan Sırp oyun...