Arama sonuçlarınız

1. C

Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Maalesef 4.5g de bu sorun var.
  2. C

Bu fiyatlarla samsung alınmaz artık almayalım enazından Türkiyede burnu sürtünsün yeter artık 5000 bine telefonmu olur.
  3. C

Bende bu fiyat politikasını bırakmazsa başka markalara kayacağım maalesef 2.el araba fiyatına telefonmu alınır insaf.
  4. C

İlginç bana gelmedi daha.
  5. C

Evet sonunda beklenen Şubat ayı güncellemesi banada geldi darısı Mart ayı güncellemesine ne değişiklik olacaksa artık.
  6. C

Note 7 yi Türkiyede kimse almaz boşuna samsung heveslenmesin.
  7. C

Maalesef gelmeyecek gibi gözüküyor tam bir hayal kırıklığı.
  8. C

Evet aldığımdan beri hiç bir mms açılmadı maalesef
  9. C

Tabiki Note 4 kesinlikle tavsiye ederim.
  10. C

En yeni güncellemeyle cihaz sanki daha hızlandı pil tüketimindede kullandığım uygulamalara bağlı artılar var hafıza da biraz daha serbest bırakılmış samsung bizi unutmadığı için çok memnunum artık 7.0 sürümünü yakında verirse hakikaten tadından yenmez note 4 kullanmak bir ayrıcalık sonuçta...
  11. C

Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Note 7 kullanıcılarına Galaxy S8 indirimi! 2 aydır Galaxy Note 7 modelinin yol açtığı krizle boğuşan Samsung'dan müşterilerine yeni bir takas teklifi geldi. Galaxty Note 7'lerde aşırı ısınma ve alev alma sorunu nedeniyle kabus gibi günler geçiren Samsung, krizden çıkmanın yollarını arıyor...
  12. C

Bence bu konu kapatılmalı telefon tamamen piyasadan çekildi ve üretimi durduruldu ama bazı bayiler hala değişim olacağını söyledi sanırım üretimin durdurulduğundan bi haberler.Halen elinde olan arkadaşlar biran evvel cihazı yetkililere teslim etmeli.cihaz çok ciddi sorun yaşıyor.
  13. C

Bu sorun bendede oldu edge yan ekran uygulaması deaktif yaptım teli açtım kapattım düzeldi.
  14. C

Kullanan arkadaşlar görüşlerini yazarsa daha iyi olur bu arada bende ios yerine jep Android i tercih etmişimdir kendimi kısıtlanmamış hissediyorum androidde.
  15. C

Note 7 yi bekleyenler için hiç iyi olmadı bu iş.
  16. C

Note 7 deki sorunları gördükten sonra enaz 1 yıl daha note 4 le devam kararı aldım anlaşılan note8 i bekleyeceğiz belki böylesi iyi oldu fazla masrafa gerek yok.Note 8 in çok daha sorunsuz olacağını düşünüyorum özellikle pilde çok artıları olabilir elinde note 4 olanlar kıymetini bilsin çok...
  17. C

Sizce Note 3 alınır mı?

Asla 1400 verilmez.
  18. C

4 bine telefon almak bence çılgınlık 1 tane bile almayın burunları sürtülsün bu fırsatçıların 'her kimse'Bu telefon fiyatlarını böyle fahiş fiyata sattıran vijdansızların.
  19. C

Sanmam.
  20. C

Hele bir laz arkadaş alsın kullansın test etsin olumluysa bende note 4 den note 7 ye terfi ederim.