Arama sonuçlarınız

1. A

Tuvalet yaz gönder.

İngiltere'de kaybolan şoförler için "SatNav" olarak ilk kez verilmeye başlanan hizmet, şimdi de "SatLav" adıyla alışveriş sırasında sıkışanlara en yakın tuvaleti bulmalarına yardımcı olacak. Westminster Kent Konseyi, bugün cep telefonlarında başlattığı yeni bir kısa...
  2. A

Wall Mart

YAKINDA MİGROSLAR WALL MART OLURSA WAL MART LA TANIŞACAK OLANLAR .. Bilgilenmekte fayda var diye dusundum...kim bilir bize nasıl güzel tanıtılacak?.. Uzunca bir yazi ama enteresan ve fikir sahibi olmakta fayda var Walmart canavarı son rakamlara göre 256 milyar dolar cirosu olan dev bir market...
  3. A

Kadınlar?

Harun Reşit, savaşta esir aldığı düşman generale '-Hayatını bağışlarım ama bir şartım var: Kadınlar hayatta en çok ne ister, budur bilmek istediğim.Bu sorunun yanıtını getir; kurtar kelleni.'der. General sorar soruşturur, bu çetin sorunun yanıtını arar ve Kafdağı'ndaki bir...
  4. A

Kelimelerin bilmediğimiz anlamları var?

Bas agrisi : Kadinlar tarafindan en fazla kullanilan dogum kontrol yontemi. Nanosaniye : Trafikte isigin yesile donmesi ve arkadaki hayvanin korna calmasi arasinda gecen sure. Futbol : Kadinlarin kocalari yerine bilmeden evlendikleri nesne. Hardware : Bilgisayarin software arizasi nedeniyle...
  5. A

Dünyayı pes dedirten yasaklar

ALBAMA - Pazar gunleri domino oynamak yasaktir. - Kilisede sahte biyik takip komiklik yapmak yasaktir. ARKANSAS - Hicbir canli oldurulemez. Bocekler dahil. - Kocanin karisini ayda bir dovmesi normal fakat birden fazla dovmesi yasaktir. Little Rock kasabasinda caddede opusenler hapisle...
  6. A

Zeki adam bill gates

Bir hippi, Michael Jordan, Bill Gates ve Dalai Lama aynı uçakta yolculuk ediyorlarmış. Oldukça yüksek bir irtifada uçarlarken, uçağın motorları birdenbire bozulmuş ve uçak hızla düşmeye başlamış. Pilot büyük bir telaşla yolcuların yanına gelmiş. "Beyler" demiş "biraz sonra yere...
  7. A

Trafik Polisi

Adamın birini gece vakti çevirir trafik polisi ceza yazacak ya sorar ; - Beyefendi ruhsat lütfen ! - Buyrun Memur Bey . - Alkol ?! - Yok Memur Bey . - Kemer takılımıydı ?! - Evet Memur Bey . - İlk yardım çantanız ?! - Tastamam yerinde Memur Bey . Bakmış olacağı yok memur ; - Mezdeke kasetin...
  8. A

Komik mi acı mı? Siz karar verin...

WorldPerfect Bu şirketin müşteriye yardim hattında banda alınmış bir telefon konuşmasını okuyacaksınız. Bu konuşma sonrası WorldPerfect görevlisi isinden kovuluyor. Kovulan görevli WorldPerfecti kendisini "Gerekçesiz" işten çıkardığı için mahkemeye veriyor. İste bu konuşmanın...
  9. A

Fıkralar !!!

YANMIŞ ARABA Temel arabasını yangına karşı sigortalatmış..Sigortacı Temel'e -İsterseniz biraz daha para verip aranızı çalınmaya karşıda sigortalata bilirsiniz demiş.. Bunun üzerine Temel hafif sert bir şekilde sigortacıya çıkışır.. -Siz beni kazıklamayamı çalışıyorsunuz..Yanmış arabayı...
  10. A

İlginç Olaylar !!!

Bir işçinin 600 tonluk press makinesinin arasından emeklemek suretiyle geçerek ucundaki 2450 santigratlık fırında sigarasını yakmaya çalışması. (Karabük Demir Çelik Fabrikaları) · -------------------------------------------------------------------------------- Kurtarmaya gelen ambulansın...
  11. A

İtiraf

:} :} :}
  12. A

Kadınlarla Başedilemez.

Bir çift,hafta sonunda balık avlayabilecekleri bir göle giderler. Erkek alaca karanlıkta balığa çıkmasını,karısıda kitap okumayı severmiş. Bir sabah adam saatler süren balıktan sonra eve dönmüş ve uyuya kalmış Bayan etrafı fazla bilmemesine rağmen tekneyle açılmaya karar vermiş. Kısa bir süre...
  13. A

İdda

51. piyade alayında yüzbaşı jack diye bir subay varmış. Bu alayda bütün herkes bu yzb'dan illallah demiş. Çünkü her girdiği iddiayı kazanıyormuş. Alay komutanı sonunda dayanamayıp yzb. jackin tayinini çıkarmayı başarmış. Ve bizim yzb. 61. piyade alayına tayini çıkmış. 51. piyade alay...
  14. A

Çin evleri.

Ruhum sıkıldı valla. +( +(
  15. A

Hangi delikanlı biner?

şahsen ben binmem. +( +(
  16. A

Komik resimler

Umarıım beğenirsiniz? :P :P :P
  17. A

Dünyanın En Büyük Deliği İçine Giren Kayboluyor.

Bu resimler Sibirya'da bulunan bir elmas madeninin resimleridir. Bu çukurun derinligi 525 Mt. çapı ise 1.200 metredir. Müthiş hava boşlugu yaratması sebebiyle bu çukur üzerinde uçak ve helikopter uçması yasaklanmıştır. Daha önce verilmedi heralde. :* :*
  18. A

E maili görünce şok.

bu olay tamamen gerçektir kişiler ve kurumlar tamamen gerçektir.. daha önceden verilmiş olabilir.Beni uyarın. Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı e-maili farkında olmadan...