Arama sonuçlarınız

1. hasbi_muharip

Lenovo 3000 n100 batarya

Arkadaşlar merhaba. Sorunum şöyle: Eski bataryam pert olduğundan bir alışveriş sitesinden yeni batarya sipariş ettim. Bataryada herhangi bir sorun yok test ettim. Sarj vs problem yok. Fakat laptop açılırken batarya takılıysa laptop sadece güvenli modda açılıyor. Normal bir şekilde...
  2. hasbi_muharip

Asus marka laptopa ram tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Asus n61jv marka laptopum var 3 gb ram var ve yükseltmek istiyorum. Asusun sitesinden aldığım bilgiler şunlar: üstte gösterilen özelliklere uygun ram alacağım. Tavsiyesi olan var mı(marka-fiyat-kaç gb)? Şimdiden teşekkürler.
  3. hasbi_muharip

Annem sandığım :d

Bir gün okuldan saat 5 sularında eve gelmiştim. Annem evde yoktu gelmesini bekliyordum ki eve gelmemden yaklaşık 1-1.5 saat sonra camdan bir kadının geldiğini gördüm. Ev müstakil olduğundan gelenden gidenden bu şekilde haberimiz oluyordu. Evimiz 2 katlıydı üst komşu da evde yoktu umre ziyaretine...
  4. hasbi_muharip

Firefoxa Mail Check Eklentisi Yardım

Arkadaşlar son günlerde google ın gizlilik politikasını değiştirdiği haberi sonucu kişisel gizlilik ile ilgili şüpheler oluştu. Bende bir Google ve Chrome kullanıcısı olarak aynı zamanda Gmaili de kullanıyorum. Ama bu son olaylardan sonra firefox a tekrar dönüş yapmayı düşünüyorum her ne kadar...
  5. hasbi_muharip

C# tuş basılana kadar döngü

Merhaba arkadaşlar c# ta bir program ile ilgili yardım istiyorum sizlerden. Şimdiden çok teşekkürler. Program bir animasyon ile açılmakta ve daha sonra menüye geçmekte. Animasyon kısmında (henüz taslak) bir tuşa basılana kadar animasyona devam etmesini istiyorum. Bu programda "Enter" tuşu...
  6. hasbi_muharip

İnternette gözle görülür derecede yavaşlama

Arkadaşlar son birkaç gündür internette özellikle yabancı sitelerde bir yavaşlama söz konusu. Galiba upload siteleri hakkındaki soruşturmanın buna etkisi var. IDM premium hesapla (alttaki resimde turbobit) çektiğim dosya 3 katı yavaş inmekte. Alttaki speedtest sonuçlarından da göreceğiniz...
  7. hasbi_muharip

Asus N61jv için soğutucu tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Asus n61jv serisi bir notebook um var ve buna uygun bir soğutucu aramaktayım. Üstteki resimden de göreceğiniz üzere fan sol tarafta ve alttaki resimden de göreceğiniz üzere alttan soğutucular bir işe yaramaz sanırım. Tavsiyelerinizi beklemekteyim. Teşekkürler :rolleyes:
  8. hasbi_muharip

Windows 7 x64 - Tr/dropper.gen yardım

Arkadaslar merhaba. Asus marka Notebookumda Windows 7 home premium x64 surumunu kullaniyorum(lisansli). Yaklasik 2 haftadir pc kendi kendine donuyordu arada sirada. Eset kuruluydu. Bende 3-4 gun once virusten suphelendim ve esetin bir ise yaramadigina karar verdim. Eseti kaldirip Kaspersky...
  9. hasbi_muharip

P-660W-T1 v3

- Ttnet Netlimitsiz 8megabit abonesiyim. Kasımda bir problem yoktu gayet iyi ve hızlıydı ama aralık ayında internet berbat şekilde yavaşladı.. - Dostlar modemin arayüzündeki şu bilgilere dikkat: - Şimdi bu resimde dikkat çektiğim noktada modeme gelen net hız oranı 2048 kbps / 799 kbps...
  10. hasbi_muharip

Microsoft RichCopy ile çok hızlı dosya kopyalama

Microsoft RichCopy, işletim sisteminin kendi dosya kopyalama sisteminden çok daha hızlı kopyalama ve taşıma yapabileceğiniz bir yazılım. RichCopy özellikle ağ üzerinden yapılan kopyalama işlemlerinde öne çıkıyor. RichCopy aslında yeni bir uygulama değil. Windows 95'ten beri kullanılmakta olan...
  11. hasbi_muharip

TSK'nın 'Samur'u Hazır

Tamamen Türk mühendislerce geliştirilen ve tasarlanan ''Samur'' adı verilen seyyar yüzücü hücum köprüsü ile tank ve zırhlı araçlar için akarsu ve nehirler engel olmaktan çıkıyor. FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri için üretilen Samur'un ilk prototipi...
  12. hasbi_muharip

Rail Gun - Amerika'dan devrim niteliğinde silah

ABD ordusu patlayıcı madde içermeyen geleceğin silahını denedi. "Railgun" sesten 7 kat hızlı hareket ediyor. Ses hızının 7 katına ulaşan merminin fırlatılışında barut veya başka bir yanıcı, patlayıcı madde kullanılmıyor. Sesten 7 kat hızlı ilerleyen yeni nesil top ve mermileri, başarılı...
  13. hasbi_muharip

Yapışkan notlar yardım!

Arkadaşlar kardeşim, windows 7 nin kendi özelliği olan ve benim kullanmış olduğum masaüstü yapışkan notlarımdan, benim için önemli olan bir yapışkan notu sağ üstteki çarpıyı kapat sanarak sildi!!! Kurtarabilmenin bir yolu var mı?
  14. hasbi_muharip

HATA!!! P-660W-T1 v3 Modem arayüzü ayarlar

Merhaba arkadaşlar modemimle ilgili bir sorun yaşıyorum. Sizlerle paylaşayım dedim. Zyxel modem kullanan arkadaşlar bilirler 192.168.1.1 den modem arayüzüne girdiğimizde ve şifremizide girdikten sonra böyle bir sayfa gelir karşımıza. Fakat işin ilginç kısmı birkaç gün önce modem durduk...
  15. hasbi_muharip

My Lockbox 2.3

My Lockbox ile klasörleri gizleyebilir, kilitleyebilir ve şifre koruması ekleyebilirsiniz. Bu program sayesinde ulaşılmasını istemediğiniz özel dosyalarınızı koruyabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda sadece tek klasör korunabilmektedir.
  16. hasbi_muharip

Assassin's Creed 2 : İlginç hata!

http://www.vimeo.com/17030535