Arama sonuçlarınız

1. M

Ben Bi Şey Demem Video Konuşsun

aynen aynen.:biggrin:
  2. M

pardon yanlış yere gitti.et yığını diyen arkadaş sen üstüne alın laflarımı. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bi dakka sen niye milletin yatmasını bekliyon.yoksa... :D:D:D:D:D:D:D:D
  3. M

e napıyım yani kardeşim benim için hiç bi anlam ifade etmiyor yani.beğeniyorsan buyur izle beğenmiyorsan da gölge etme mümkünse.tamam anladık sevmedin de burayı kalabalık etme yani ne gerek var.
  4. M

siz bi işten anlamıyorsunuz anladım.
  5. M

hah ya saol
  6. M

ya bana birisi daily kodu nası eklenir desin bi ekleyemedim bi türlü
  7. M

ya youtube yapamıyorum yüklemedi gitti daily yaptım onu bekliyorum şimdi
  8. M

sadece fiziği olsa iyi dans nasıl ama :)
  9. M

hazırlıyorum birazdan geliyor
  10. M

Format atmasam da...

oha 5 yıl mı?:blink:
  11. M

ya kardeşim hasta oldum ya.var mı böyle bi şey(varsa paylaşalım)kim bu kız ya şarkıyı kim söylüyo bilen yok mu hiç.
  12. M

bilemiyorum artık :D
  13. M

ah ah 20 mi 30 mu oldu izlediğim amma kim bu hatun.bilinmeyen hatunlara da mı konu açsam bi :biggrin:.ayrıca videoyu ekleyen mısırlı arkadaşla iletişime geçildi işallah cvp yazar da devamını da koyarım. ben bu videoyu buraya direk nası eklerim link olmadı yaw.
  14. M

http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=161728603756 http://www.dailymotion.com/video/xb273p_hilwa_webcam ya kardeşim bi şuraya video ekleyemedim.bunlarla idare edin artık. indirmek isteyenler için http://rapidshare.com/files/303331091/hilllllllllllllllllllllllllllllllwa.zip.html
  15. M

Linux'ta Msn, Linux'ta Nero, Linux'ta Movie Maker

bende pek anlamam ama sana biraz bilgi verebilirim.msn yok ama ubuntuda bi program var msn açılabiliyor.movie maker bilemem ama nero türevleri var.ama illa windows programları kullanacam dersen wine diye bi uygulama var işini görebilir.google a sor ayrıntılı bilgi bulursun.
  16. M

Snag It 7 bedava key kaçırmayın

ne iş yapar bu snag ıt kardeş
  17. M

Sözlenme Teklifi !

ilk olarak bu olayını foruma taşıma salla bizi napacan.git etrafındakilere sor.bu özel bi konu çok özel hemde.
  18. M

Vmware & Virtual box & Ubuntu Compiz

kanımca ekran kartın hem virtual e hem normal bilgisayarlarını karşılamıyor.compiz in neyini merak ediyon.pencere jöle gibi olur sallanır paso.videoları mevcut
  19. M

Kopya Korumalı Cd ile İlgili İki Sorun

ya hocam neye çevirirsem çeviriyim.benim amacım bunun imajlı halini almak değil.normal bilgisayara kopyalamak.sonra kafama göre içinden silerim ekleme yaparım bi cd hazırlarım.imaj olunca bu mümkün olmuyor.ister track olsun mp3 olsun avi olsun format önemli değil. ÇÖZÜM:MEDİA PLAYER'I AÇIN...
  20. M

Kopya Korumalı Cd ile İlgili İki Sorun

ben şimdi bu ana dosyaları göremiyorum demi kesin olarak.normal kopyalama yapamıyorum yani.