Arama sonuçlarınız

1. neydiyaaunuttum

Quik net mi? ttnemi?

bu haberi okuyun sonra tartışalım sizce en iyisi hangisi yada şöyle sorayım ttnet aboneliğimi iptal ettirip buna geçmek nekadar doğru olur buarada ttnet kotalı 4gb 26 tl ödüyorum hızınıda tahmin edersiniz Türkiye’de evlerin kapısına kadar 100 Mbps’e varan hızlarda...
  2. neydiyaaunuttum

Lcd tv tavsiyesi

selam başlıktanda anlaşılacağı gibi lcd tv almak istiyorum bitane fiyatı bana göre uygun bi tv buldum vestel pixellenge 42pf6012 full hd tv fiyatı 1900 tl buna bide 35900 codebox hd digiturk uyumlu uydu alıcısı ekledim e tv sehpasız olmaz yani en azından ben duvara monte sağından solundan...
  3. neydiyaaunuttum

Lcd tv tavsiyesi

4. neydiyaaunuttum

Dikkat et aklın gitmesin show budur ...

müzik ışık show olay bitmiştir :) Giriş Yap | Facebook
  5. neydiyaaunuttum

Aöl kayıtları hakkında bilgi

merhaba arkadaslar su acık aöl kayıtları ne zaman yapılıyo tam bi tarih bilen varsa ve eminse bana yazabilirmi ikinci kkayıt şansı varmı kaçıranlar için ben tam bilmiyorum bi arkadas sordu kardeşi iiçin bilen varsa bi yardım etsin
  6. neydiyaaunuttum

Usr 9108 modem adaptörü

Arkadaşlar elimde böyle bi kablusuz modem var sorunun şu ben bunun adaptörünü yanlışlıkla kırdım şimdi ise bulamıyorum nerden nasıl bulurum onuda bilmiyorum nerden nasıl bi adaptör almalıyımki çalışsın bu melet adaptör atıldı maalesef ama modem duruyo lütfen bi tavsiye verin bana evde başka...
  7. neydiyaaunuttum

Prensin aşkı

Birgün uzaklarda bi ülkede çok yakışıklı bi prens yaşarmış ancak prens kimselerin bilmediği bi sebepten dolayı heryıl sadce iki kelime konuşabiliyormuş mesela 2 kelime söyleyeceği zaman bir yıl susuyor böylece ertesi yıl iki kelime söyleme hakkı oluyomuş birgün yakışıklı ama bi okadar talihsiz...
  8. neydiyaaunuttum

Windows bir sorunla karşılaştı hata iletisi

bikaç sefer denememe rağmen ne yaptıysam bu sorunu cözemedim windowsun kendi yazma sihirbasını kullanarak önceden cd dvd yazıyodum ama şimdi yazmıyo aşşalık daha önce yazdım ama şimdi bu uyarıyı veriyo windows bi sorunla karsılastı windowsun neyapmasını istersiniz diyo atla diyorum kapatıyo...
  9. neydiyaaunuttum

windows bi sorunla karsılastı dvd yazmıyo

bikaç sefer denememe rağmen ne yaptıysam bu sorunu cözemedim windowsun kendi yazma sihirbasını kullanarak önceden cd dvd yazıyodum ama şimdi yazmıyo aşşalık daha önce yazdım ama şimdi bu uyarıyı veriyo windows bi sorunla karsılastı windowsun neyapmasını istersiniz diyo atla diyorum kapatıyo...
  10. neydiyaaunuttum

Live mail sorunum

merhaba son bikaç gündür maili açamıyorum msmail.dll hatası veriyo ne yapabilirm yardım edin kaldırıp defalarca kez yeniden kurdum olmadı 9 sürümünü kullanıyorum kullanıcı adının admin olması gerekiyomuş sanırım ama bende değil tek kullanıcı var oda benim adım nasıl yapıcam lütfen yardım
  11. neydiyaaunuttum

live mail sorunu acil..

slm benim bi sorunum var ne ettiysem çözemedim düne kadar adam gib içalışan live mail şimdi sorun çıkarıyo live maili açmaya çalıştığımda windows live mail veri tabanı kurtarılıyo diye bi pencere çıkıyo sonra live mail başlatılamadı diskinizde boş alan yok yada belleğiniz bitmiş gibi bi haata...
  12. neydiyaaunuttum

ilginççç

bişy sorucam daha önce mynete yada ekolaya girdiğimde yani google üzerinden yazıp giriyodum bugün gene denedim googleye mynet yazdığımda mynet yazısnın altında busite bilgisayarınıza zarar verebilir diyo ekolay dada aynı şey sizce neolmuştur
  13. neydiyaaunuttum

arap kızı yeni klip ibooooooooooo

arap kızı yeni vesiyon hele içlerinde bi kızıl var süper yaptıları iş dandik ama kendileri iyii http://video.eksenim.mynet.com/wigproductions/Arap_K_zlar/41686/
  14. neydiyaaunuttum

FAT2 mi yoksa NTFS mi?

merhaba arkadaslar benim sitem fat32 120 gb hdd var 2 gb tan fazla ram var sizce benim için ntfs mi daha iyi olur yoksa fat 32 de kalmammı daha faydalı yani şöyle soriim 1 ntfs nin negibi bi dezavantajları var fat32 ye göre 2 ntfs yatıktan sonra sanırım fat32 ye dönüştüremiyorz dğrumu? 3...
  15. neydiyaaunuttum

Abd ve fikir özgürlüğü

George Bush bir ilkokula ziyarete gider. Sinifin birinde yaptigi konusmadan sonra cocuklara soru sorabilmeleri icin imkan tanir. Parmak kaldiran Bob der ki "Sayin baskan uc sorum var size" 1 Nicin Amerika BM'nin onayi olmadan Irak'a girdi? 2 Siz rakibiniz Kerry'den daha az oy aldiginiz halde...
  16. neydiyaaunuttum

birbiri ardına kapanan sitelere çözüm

nternete girerken kullanıcı adı ve şifrenin yanısıra kimlik de sorulsun. Kimliğini ibraz edemeyen internete giremesin. Travestiler de giremesin. Taşıt pulu gibi "modem pulu" diye de birşey olsun. 6 ayda bir Ziraat Bankası'ndan pul alıp modemin görünen bir yerine yapıştıralım, devlete ek gelir...