Arama sonuçlarınız

1. CiiixXx

Şarj bittiği için açılmayan Nexus 4 telefon için çözüm..

Kardeşim her ne kadar göremesende, değerli bilgilerin ve bu bilgileri paylaştığın için teşekkürler. Konuyu cortlatıyorum ama yazmadan da edemicem kusura bakmayın. LG G4 gibi ilginç bir telefonda aynı hatayı aldık. Pil arızası zannederek tam 3 defa pil alıp geri iade ettik. 4. pilde de aynı...
  2. CiiixXx

Fiat Egea Euro NCAP sonuçları açıklandı!

Teşekkürler. Verilmiş sadakamız varmış. Biliyorum yazdığınız şeyleri, ilk sayfada bende benzer şeyler yazmıştım. Çok satabilmek için insan hayatı hiçe sayılıyor. Filo satışlarında daha da ucuza satıyorlar bu aracı. Çalışanların seçme şansı, itiraz etme şansı da yok. Bireysel olarak bu...
  3. CiiixXx

Fiat Egea Euro NCAP sonuçları açıklandı!

Kısa ve öz... Güzel bilgiler. Ek olarak aracın ön koltukları da sıkıntılı. Zaten çarpışma testlerinde ön koltuğun nasıl kırıldığını net görebiliyorsunuz. Koltuğun aslında bu kadar önemli olduğunu hiç düşünmemiştim, ta ki bir minibüs arkadan şiddetli bir şekilde çarpana kadar. Maalesef Fiat...
  4. CiiixXx

Nijeryalı Dolandırıcılar Beni Denedi, Peki Sonuç :D

*Bir dolandırıcı olduğumu başından beri biliyordum. Beni aptal mısın? Sen konuşurken bir polis memuru vardı. Ve şimdi sizin ve aileniz için bir soruşturma başlattı. Babamın polis olduğunu söylemiştim, seni aptal! Yatak, adamım. Gerçekten b.k ye! Türk polisi ve Türk istihbarat birimleri size...
  5. CiiixXx

Galatasaray Lens için temasa geçti

Manken bakıyorlar galiba? Yakışıklı adam lazımsa Türkiye'de çok var hemde çok ucuz yani o kadar paraya yazık günah. Tamam bunun da gideri var ama doğal değil, adam komple Lens yani sonuçta...
  6. CiiixXx

Araba kaçırma anılarınızı anlatın bakalım...

Bende anı çook, kendi arabamızın dışında, arkadaşlarla araba kaçırma anılarımız da var bir sürü. Bir gece, babası Mustafa abiden çok korkan, ama bir o kadar da haylazlık yapan arkadaşım (Arif olsun ismi) gece araba'yı kaçıracağını söyleyip bizi de çağırmıştı. Tamam dedik. Arif evde operasyonu...
  7. CiiixXx

Aliexpress alışveriş

''Sorun olmaz rahat ol'' dememin sebebi, sadece alacağı ürünler için. Xray i unutmadım. Unutursam kalbim kurusun, ciğerim solsun. :D Neler neler, ne şekillerde giriyor gümrükten bir bilsen. Xray'de bir yere kadar. Benim yazdığımı da okuyup, anlamayıp, gidip yasak mallara bodoslama sipariş...
  8. CiiixXx

Sakallı değil alkollü

"Neden yaptınız?" sorusu üzerine "Abdülhamid Han'ın torunu Esma Hatun'a laf söylediği için" diye cevap verdi. Esma Hatun????
  9. CiiixXx

Aliexpress alışveriş

Sorun olmaz, rahatlıkla alabilirsin. 30 euro olayına da takılma, alacağın ürün 30 euro üzerinde ise satıcıya mesaj at, fiyatını düşük göstersin. Yasak mallarda da aynı işlemi yapabilirsin. E sigarayı üzerine flashlight yazarak gönderiyorlar mesela. :D
  10. CiiixXx

ININAL KART HAKKINDA YARDIM EDER MİSİNİZ?

İninal karta atm'den para yüklerken telefon numarası girilmesi gerekiyor ama herhangi bir bilgi gelmiyor telefona. Para yüklese bile, internet üzerinden alışverişlerde 3D güvenlik uygulaması var, telefon numarasına bankadan gelen güvenlik şifresini girmeden alışverişi tamamlayamaz. Ama her...
  11. CiiixXx

Pascal Nouma'dan Van Persie'nin hareketine yanıt

Forması içerde hocam. Genelde böyle, maç içinde ara ara çıkarttığı, düzelttiği de oluyor formasını. Bu arada forma için cezaya sevk edilmedi. Görüntüde suç sabit değil, hukuk açısından formamı düzelttim dese kimse bir şey diyemez. @unsur O kadar bakacak yer varken Tosiç'e bakmasının sebebi...
  12. CiiixXx

Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası

Yazdıklarım, maçın her pozisyonu ile ilgili değil, konunun açılış şekli ve altına yapılan enteresan yorumlarla ilgili sadece. Elbette Fenerbahçeli oyuncuların da hataları, yanlışları var. Yenilgiyi tamamen Fenerbahçe’ye ve bazı oyunculara yıkmak doğru değil. Biz de hatalı kararlardan...
  13. CiiixXx

Diyorum ki; RvP nasıl kaydı ama İnönü'de, hibrit çimde, Oğuzhan'a bakarak :D
  14. CiiixXx

... --- Gönderi Güncellendi --- Bu çok sık bahsettiğiniz konuya ek olarak, ''Rakibimize yapılan bu saygısızlığı kabul edemeyiz'' diye lanse ettiğiniz Nouma'nın gönderilmesi olayı. Bizzat kendi yazısından. Normalde 3 ay verilip itiraz ile 30 45 güne inebilecek bir ceza, O dönemin başkanı...
  15. CiiixXx

Tecavüz etmek dediğiniz şey, bulduğunuz bir iki pozisyon sadece... Nerenizle izlediniz maçı anlamıyorum. Ona buna saldıracağınıza suçu kendinizde arayın. Beşiktaş'ın en büyük hatası başta çakma filozofun takımını dizginleyememesi ve Oğuzhan'ın maçın başında gereksiz şekilde ortamı germesi...
  16. CiiixXx

Beşiktaş savcılığa suç duyurusunda bulunacak!

Elinizden geleni ardınıza koymayın...
  17. CiiixXx

Fotoğrafı bırakın videosunu izleyin. Formamı düzelttim dese hiç bir ceza veremezsin. Hiç bir şey çıkmaz bundan. Nouma'yı hatırlayanlar bilirler, 7 ay ceza almasının sebebi kendi kulübüdür. Beşiktaş'tan ayrılması için cezanın uzun olmasını bizzat kendi yöneticiler istedi. Verilen cezaya...
  18. CiiixXx

Hakem şov :D Bu nasıl konu açmaktır. Bırakın tarafsız birisi yapsın bu işi. Fenerbahçe lehine sayısız şova imza atmış, hakem ile kazanmış filan. Beşiktaş yarattığı saçma sapan gerginliğine yenildi. Fenerbahçe bu ciddiye alacaksın herşeyden önce.
  19. CiiixXx

Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası Maçı Ne Zaman?

Fenerbahçe büyük takımdır. Bir mağlubiyetle yıkılmaz, aksine çok daha güçlü ve konsantrasyonu yüksek çıkacak maça. Bence, İnönü'de ilk mağlubiyeti yaşayacak Beşiktaş. Normal süre ve uzatmalar berabere biter, seri penaltıları izleriz. :) Atmosfer güzel olacak ama, Fenerbahçe'de böyle...
  20. CiiixXx

Elimde fazladan bir monitör var kaç tl eder?

LCD ekranlı, 1080p desteklemiyor, HDMI giriş yok. 120 - 130 tl filan eder. Geçenlerde böyle bir monitör arıyordum, baya bir baktım piyasaya. Fiyatlar son günlerde biraz arttı gibi. Ben şansa tertemiz Samsung BX2250 buldum 150 tl'ye hemen aldım.