Arama sonuçlarınız

1. Ottomanzo

Haber(ler) / Koseyazar(lar)i

Cesitli ve populer kaynaklardan haberlerin paylasildigi bir haber (web) sitesi mi, yoksa gerek gazetelerin gerekse populer internet sitelerin kose yazilarinin paylasildigi bir sitemi daha fazla ilgi gorur ? Kisaca; haber sitesimi, yoksa koseyazilarinin yayinlandigi websitemi daha fazla ilgi gorur ?
  2. Ottomanzo

Okunma sayisi

Kendi domein ismimiz henuz yok, yani wordpress.com'den ucretsiz olarak yazilar yaziyoruz sorum ise yazilarin altinda yazinin okunma sayisini gorebilmemiz icin ne yapmamiz lazim ? ( ornegin okunma sayisi: 200, veya sadece 200 yazsin ) yardimci olursaniz seviniriz.
  3. Ottomanzo

Wordpress soru!

Wordpress kullanici adini degistirme gibi bir olanagimiz varmi ? Mesele xxx.wordpress.com ornegin ottomanzo2011.wordpress.com yapmak istiyoruz bu mumkun mu ?
  4. Ottomanzo

En beğendiğiniz haber kanalı?

Yeni olmasina ragmen a haberi begeniyorum.
  5. Ottomanzo

Fox haber kanali mi ?
  6. Ottomanzo

7. Ottomanzo

Hz. Peygamber'i anmak!

İçinde büyüyüp yetiştiğim ortamda... Sorulduğunda, herkes "Elhamdülillah Müslüman'ım" noktasındaydı. Doğrusu, inanç meselesi ciddi merak konusuydu; hakkında çok okunur, öğrenilirdi. Dinleri ve içine doğduğun dinini bilmek önemliydi. Fakat iş dini yaşayıp "hissetmeye" gelince... İşte o...
  8. Ottomanzo

Babıali

Bir zamanlar ülkeye yön veren birkaç gazete günlük hayatın yaşandığı yer diye bilinen, uzun yıllar Babıali denilen Cağaloğlu‘ndaki küçük idare binalarında hazırlanıyordu. Bodrum katlarına sıkıştırılan matbaalarda basılıyordu... En büyük sermayesinin insan olduğu ve kariyer budalalarının...
  9. Ottomanzo

Medeniyet fikri ve İstanbul'un şifreleri

Benzersiz bir medeniyetin çocuklarıyız: Avrupalıların hem birbirleriyle kıran kırana boğuştukları, hem de handiyse bütün kıtaları sömürgeleştirdikleri, mevcut medeniyetlerin kökünü kazıdıkları bir zaman diliminde; din, dil, kültür, etnisite ayırımı yapılmadığı için bütün farklılıkların...
  10. Ottomanzo

2010 yilinin en iyi haber sitesi ?

Internet (haber) sitelerin cok onemli oldugunu dusunuyorum, yoksa sadece ulusal gazetelerin websiteleri ile haber edinmek guzel olmazdi! hele ulke kocaman medya grublari varken..
  11. Ottomanzo

Ekranların az sonrası ve yargıdaki yığılma

İlgi çekici bir konu yakalamışlar, bir cümleyle özetlemişler, haber bülteni girişinde sayılan başlıklar arasında o konunun çok kişiyi ekrana bağlayacağını biliyorlar... Habire anons ediyorlar. Fakat sıra bir türlü o habere gelmiyor; hep az sonra... Altta yazı geçiyor, az sonra... Arada haber...
  12. Ottomanzo

Turkish Tudors

Çok etkilendikleri belli: Kanuni, dizinin ilk bölümünde Henry Tudor'a da sataştı! Onun da canına okuyacakmış. (Oysa İngiltere'yle aramız iyiydi o dönemde, her iki ülke de İspanya ve Avusturya'yla ortak sorun yaşıyordu.) "Muhteşem Yüzyıl" dizisi canım... Hani şu, daha başlamadan, nereden...
  13. Ottomanzo

Nergis hatırası

Unuttun mu? Ruhlar bedenlerden önce yaratıldığında. Ezelde meclis kurulduğunda. "Ben sizin Rabbiniz değil miyim?", diye sorulduğunda. "Evet, O'sun", diye karşılık veren. Kendisinden söz alındığında soruya cevapla, sese sesle mukabele eden bir ruhun vardı senin. Hani, varlık, kokuşmuş...
  14. Ottomanzo

Ne tur haberleri takip ediyorsunuz ?

Sanirim benim anketi duzenleme (cok secenekli hale getirme) gibi bir olanagim yok, Mod. birisi anketi cok secenekli yaparsa seviniriz.
  15. Ottomanzo

Ne tur haberleri takip ediyorsunuz ?

Gecen gunku konu basligi ile (anketli) begendiginiz, takip ettiginiz haber sitesini sormustum. Bugun ise haber sitelerindeki ne tur haberleri takip ettiginizi ogrenmek istiyorum.
  16. Ottomanzo

mynet dogan grubunami ait acaba ?
  17. Ottomanzo

Zaten en iyisinden kastim begendiginiz, takip ettiginiz :$ ---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:13 ---------- Olmamasinin hemen izah edeyim, dikkat ettiyseniz hurriyet, milliyet, sabah, aksam vs. gibi sitelerde yok. Gazetelerin websitelerinden bagimsiz bir...
  18. Ottomanzo

Mutlu yıllar

Bugün 2010 yılının son günü. Güzellikleri ve çirkinlikleri ile bu sene de bitti gitti işte. Bugüne kadar zamanı tutabilen mi olmuş? Akıp gidiyor avuçlarımızın arasından bizlere nanik yaparak. Bizlerse sadece önümüzden pervasızca geçişini izlemekle yetiniyoruz, zaman denilen hainin. Bizi terk...
  19. Ottomanzo

Yazete.com'u da ekliyecektim ankete fakat unuttum (:
  20. Ottomanzo

2010

2010 yılı hem Türk futbolu, hem de dünya futbolu açısından sıradışı olaylara sahne oldu. Futbolseverler, tarihin belki de en büyük bireysel ve takım performanslarına şahit oldular, hala da olmaktalar. Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo, Dünya Kupası'nda aradıklarını bulamasalar da, her hafta...