Arama sonuçlarınız

1. mzafa

1500-2000 TL Arası En İyi Telefonlar

Merhaba arkadaşlar, Ankete koyduğum telefonlar arasında bir anket başlatıyorum, Deneyim sahibi olanlar yardım ederlerse sevinirim, Artık bu fiyatlara amiral gemi almak imkansız olduğu için en iyi fiyat performans ürününü bulmak zorundayız. Fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor, ama ortalama...
  2. mzafa

Telefon Önerileri

Oppo a5 2020 vs xiaomi redmi note 8 Kamera rengi konusunda oppo, batarya konusunda oppo ve işlemci konusunda oppo daha üstün gibi geldi, sizce genel olarak ne diyorsunuz?
  3. mzafa

HTC 10 Kullananlar Kulübü

HTC destek hattıyla irtibata geçtim ve bu batarya konusuna değindim, bana klavuz yolladılar batarya testini yapmamı istediler, şaka gibi batarya %87 çıktı, %70 in altında olsaymış değişim yapacaklarmış. Orijinal bataryada bulamıyorum kendim değiştirsem, bulsam da değiştirmek yürek istiyor.
  4. mzafa

Valla şu anda batarya hariç bi şikayetim yok telefondan, sırf kulaklıkla müzik dinlemek bile yetiyor, ve bence yeni çıkan orta segment telefonlara göre halen daha iyi kamerası.
  5. mzafa

Şaşırdım sevindim ahah :) At gibi telefon maşallah ya, o değilde ben oturumu kapat dedim geri girmiyor, kişiselleştirme yapamıyorum valla simgedir saattir değiştiremiyorum. HTC den mail aldım, kayıtlı e posta bulamadık dediler, e posta sunucunuzla irtibata geçiniz dedi :) Google ile...
  6. mzafa

Selam dostlar, Bu telefonu halen kullanan var mı bilmiyorum ama bir problemim var. HTC temalarda oturum açamıyorum, Htc sunucularına bağlanamadı hatası alıyorum sürekli. Var mı bir çaresi, çözümü ? Destek ile irtibata geçmeye çalıştım ama yanıt alamadım.
  7. mzafa

Haha mantıklı dostum :)
  8. mzafa

Kulaklık halen Ateş ediyor Ateş :)
  9. mzafa

Xiaomi Mi 6 Kullanıcıları Kulübü

selam arkadaşlar, yardıma ihtiyacım var, kardeşimde şu an bu telefon var ve bugün durup dururken telefon şarjda olmamasına rağmen şarj oluyor gösteriyor ve git gide şarjı bitiyor, kabloyu taktığımda hiçbir şey olmuyor, telefon kendini şarjda sanıyor nedir bu durum bilen var mı?
  10. mzafa

HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Şu anda HTC nin en üst telefonu HTC U12 Plus fakat fiyat aralığı biraz yüksek olabilir, bu sene içinde yeni bir amiral gemi gelecek mi şüpheli, ben şu an HTC 10 kullanıyorum, maşallah daha bi sıkıntısını görmedim, fakat HTC bazı şeylerde elini eteğini çekmeye başladı telefonda zarar ediyor...
  11. mzafa

Sultan papağanı hakkında

Selam dostlar, kuşu alalı 2 ayı geçiyor ve sağlığına kavuştu alıştı, günün yaklaşık 10 saatini kafesin dışında geçiyor, elden yem yiyor ama el uzatıldığında tıslayıp ısırmaya kalkışıyor. Kafesin üstünde dururken burnumu yaklaştırıp kaşıyabiliyorum ama ele karşı fobisi var, ben bu kuşu burnumla...
  12. mzafa

Tak çıkar yapınca içim gidiyor niyeyse biraz eski kafa düşünüş ama öyle.
  13. mzafa

Şarj aletini hissederek takacaksin dostum, takarken dua edeceksin inşallah yavaş şarj ediyor yazmaz diye jdbdhdhd Valla o konuda neler neler denedim anlatamam, 1 ay boyunca hiç sıkıntı olmadan hızlı şarj etti bir gün bir bakıyorum yavaşça şarj çıkıyor kafayı yiyorum çıkarıp takıyorum bazen...
  14. mzafa

Ben gedikli olarak buralardayım istediğiniz sorulara yanıt bulunur HTC 10 fan ???
  15. mzafa

Hayırlı olsun dostum burada bir ben kaldım sanırım :) Arada uğrayın dertleşelim jxndnd
  16. mzafa

Aliexpress kargom gelmedi

Benimkiler geldi nihayet, ptt biriktirip öyle dağıtıyor bence.
  17. mzafa

Dostum aman Asusu boşver güncelleme namına bişey yok, xiaomi al derim, hatta yeni çıkan meizu modellerine bak. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Peki HTC 10 u satabildiniz mi?
  18. mzafa

Aliexpress kargom gelmedi

Benimde gelmedi maalesef 11 Kasımda sipariş vermiştim halen bekliyorum, arada 1 ürün geldi lastikli bir şekilde 6 ürün en üstteki benim diğerleri başkasının adına, bizim eve bırakmışlar, ptt dikkat etmiyor Allaha emanet atıp gidiyor. O yüzden benimkiler de başkasına gitmiş olabilir.