Arama sonuçlarınız

1. storm61

Yeter artik fatih terim

'YETER ARTIK FATİH TERİM' Spor - 07 Nisan 2013 11:42 Telegol moderatörü ve Vatan Gazetesi yazarı Serhat Ulueren, Fatih Terim'e eleştiriler yöneltirken ağır bir dil kullandı... İşte Ulueren'in o yazısı: Yeter Artık! Benim için maç 44. dakikada bitti, G.Saray kaybetmiş, kazanmış hiç umrumda...
  2. storm61

Aydınlar'dan şok Aziz Yıldırım iddiası

Şike soruşturması sürecinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ipleri koparan Mehmet Ali Aydınlar,Yıldırım'la ilgili şok bir belgeyi açıklayacağını söyledi! Yurt gazetesinden Büşah Gencer’e konuşan Aydınlar, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı. Amigo Sefa Kalya'nın ameliyat...
  3. storm61

Burak Yılmaz'ın transferinde ilginç detay...

Burak Yılmaz'ın olası bir transferinden Trabzonspor'un da pay alacağı ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl Bordo-Mavili takımı adeta tek başına sırtlayan ancak sezon başında sözleşmesinde yazan madde gereği 5 milyon Euro'ya G.Saray'a giden Burak Yılmaz'ı başkanından, yöneticisine kadar herkes yerin...
  4. storm61

Messi İtalyan Spikeri Ağlattı

http://www.youtube.com/watch?v=I2yPQxvbym0 beni de ağlatmasın... :D
  5. storm61

Uefa'dan fener taraftarı ile ilgili ilginç yorum !!!

UEFA GÖZLEMCİSİ: FENER TARAFTARI GERİ ZEKALI OLMALI Spor - 28 Şubat 2013 11:35 BATE maçında dışarıdan atılan meşaleler nedeniyle Migros Tribünü’nde bulunan Türk bayrağı yanınca oyun dumandan ötürü bir süre durmuştu...BATE maçında dışarıdan atılan meşaleler nedeniyle Migros Tribünü’nde bulunan...
  6. storm61

Trabzon'a şike anıtı!!!

Trabzon'a şike anıtı dikiliyor! Trabzonspor'un 2010-2011 sezonunda şike ile şampiyonluğun elinden alındığını öne sürerek, şehir merkezinde anıt dikilmesini isteyen Bordo-Mavili taraftarların bu ilginç talebi onaylandı. Trabzon Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu,'Temiz Futbol Anıtı'...
  7. storm61

Şike Çalıştayı başladı

İnterpol-FIFA Futbolda Şike ve Yasadışı Bahse Karşı Eğitim ve Önleme Programı Türkiye Çalıştayı İstanbul'da başladı. INTERPOL-FIFA Futbolda Şike ve Yasadışı Bahse Karşı Eğitim ve Önleme Programı Türkiye Çalıştayı İstanbul'da başladı. WOW Hotels & Convention Center'de iki gün sürecek...
  8. storm61

Trabzonsporlu taraftarlardan görülmemiş eylem!

Bordomavi.net Trabzonspor Birliği tarafından ‘Bir ateş de sen yak’ parolasıyla başlatılan organizasyonla, 81 ilde örgütlenerek PFDK üyeleri hakkında ‘görevde yetkiyi kötüye kullanmaktan’ suç duyurusunda bulunmaya başladı. Bordomavi.net Trabzonspor Birliği’nden tarafından tüm Trabzonsporlular...
  9. storm61

F.Bahçe'nin şike yaptığını düşünmüyorum...

f€n€rbahçenin $ike yaptığını dü$ünmüyormu$... Bende Türkiye'de oynanmadığını düşünüyorum... "F.Bahçe'nin şike yaptığını düşünmüyorum" Türkiye Futbol Federasyonu yöneticililerinden Prof. Dr. Mete Düren, Fenerbahçe'nin 3 Temmuz öncesi şampiyonluğu hakederek aldığını söyledi. Türk Futbol...
  10. storm61

Şike Nasıl Yapılır Çalıştayı...

İstanbul'da şike zirvesi! İstanbul'da "şike nasıl yapılır" çalıştayı düzenleniyor. Çalıştaya Aziz Yıldırım da davet edildi. Yıldırım'ın çalıştaya katılıp katılmayacağı merak konusu... FIFA ve İnterpol, TFF, Kulüp başkanları, hakemler, futbolcular, Türkiye’de şike soruşturmasını yürüten...
  11. storm61

Tahkim Kurulu'ndan Meireles açıklaması

Tahkim Kurulu'ndan Meireles açıklaması Tahkim Kurulu üyesi, Meireles'in hakkındaki kararı nasıl aldıklarını ve toplantıda yaşananları anlattı. Tahkim Kurulu, Meireles'in maçın hakemi Halis Özkahya'yatükürmediğine kanaat getirip, 11 maçlık cezayı dört maça düşürürken, yasak nedeniyle isminin...
  12. storm61

Sabri'den Gangnam Style Dansı

http://www.youtube.com/watch?v=yfO7SYa6zdw
  13. storm61

1461 Trabzonlu futbolcudan Fenerbahçe'ye büyük taş!

Ortalık karışacak! 1461 Trabzonlu futbolcudan Fenerbahçe'ye büyük taş! 4/12/12 16:39 Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile eşleşen 1461 Trabzon'un futbolcusu Göksu Alhas, Twitter'da ortalığı karıştırdı. Göksu Alhas "PTT 1. Lig'de karşılaşmayı beklediğimiz Fenerbahçe ile Türkiye Kupası'nda...
  14. storm61

Suat Kılıç: Trabzonspor hakkını arıyor!

Suat Kılıç: Trabzonspor hakkını arıyor! Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Bakan Suat Kılıç'ın TRT Türk'te yayımlanan Görüş Farkı programındaki görüşlerine yer verildi. 22.11.2012 18:06 Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada...
  15. storm61

Bir Madalya Daha Garanti

Nur Tatar finalde 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'yi temsil eden tek bayan tekvandocu olan Nur Tatar finalde. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'yi temsil eden tek bayan tekvandocu olan Nur Tatar, tekvando kadınlar 67 kiloda Carmen Marton'ı 6-0 yenerek finale yükseldi Servet...
  16. storm61

Hıncal Uluç Bombaladı

Hıncal Hocanın söylediklerini ben kısaca şöyle özetledim: Yurtta Şike Uefa da Şike... Hıncal Uluç: Fenerbahçe'nin amacı G.Saray'ı karıştırmak Hıncal Uluç Fotomaç gazetesinden Bülent Can'a verdiği röportajda spor gündemini değerlendirdi. Hıncal Uluç Fotomaç gazetesinden Bülent Can'a verdiği...
  17. storm61

Mahkemeye Göre Şike Olmasaydı Puan Durumu Böyle Olacaktı

ŞİKE OLMASAYDI PUAN FARKI NE OLACAKTI Spor - 05 Temmuz 2012 07:38 2010-2011 sezonunda eğer şike yapılmasaydı Fenerbahçe ligi Trabzon'un ardından 70 puanla ikinci sırada tamamlayacaktı. Mahkeme, şike kararını açıklarken, Aziz Yıldırım’ın FB-İBB, Karabük-FB, FB-A.Gücü ve Sivas-FB maçlarında...
  18. storm61

Şener'den Karadeniz fıkrası gibi yanıt!

Şener'den Karadeniz fıkrası gibi yanıt! Sadri Şener, İBB maçında elektriklerin neden kesildiği sorusuna öyle bir yanıt verdi ki.... 18/09/11 22:54 Habertürk TV'de yayınlanan "Takımdan Ayrı Düz Koşu" programına katılan...
  19. storm61

İtalyan spikerlerin dramı!!

http://www.youtube.com/watch?v=uD7UuhHyFdY&feature=player_embedded Bizim italyanlara da geçmiş olsun:):w00t:
  20. storm61

Play Off sistemi!!

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]