Arama sonuçlarınız

1. hesapsilinsin

Lenovo Y5070 Isınma Problemi

Merhaba herkese 1 1.5 senedir y5070 kullanıyorum fakat son zamanlarda sorunlar yaşamaya başladım csgo da low ayarlarda en az 150 fps de oynamayı sürdürüyordum fps: 170 var:0.6 ms ping:82 ms civarı değerler vardı son zamanlarda oyuna giriyorum pc çok fazla ısnıyor sıcaklık 80 -90 dan aşağı...
  2. hesapsilinsin

SDN Beşiktaş Kulübü

#ŞerefiyleHakkıyla Şampiyon Beşiktaş En Büyük BEŞİKTAŞ !
  3. hesapsilinsin

SDN Beşiktaş Kulübü

Şampiyon Beşiktaşım, Ne istersen iste benden İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla, "Artık" eğleneceğiz davullarla zurnalarla..
  4. hesapsilinsin

Söyle Rahatla

yine mesajlarım siliniyor ülkenin gündemini de konuşamayacaksak bu forum ne işe yarar çok merak ediyorum , şimdi anladım sdn forumu neden bu kadar zayıf rakiplerine göre bu kafayla 3-5 aya moderatörler kendi arasında konuşur başarılar size.
  5. hesapsilinsin

SDN Beşiktaş Kulübü

Gomez halayda bile sırıtmıyor yemin ederim ya bu kadar mı karizma olur bir adam
  6. hesapsilinsin

Söyle Rahatla

Konu dışında söyle rahatla adlı konu altında konu dağılmasın diye bizi düşünen koca yürekli moderatör :)
  7. hesapsilinsin

Trabzonspor'un cezası belli oldu

4 Maç ceza bence az sebebi ise "PFDK, Trabzonspor'a Fb maçında çıkan olaylar (atılan yabancı maddeler yüzünden yarıda kalmıştı) nedeniyle 6 maç ceza verdi.. 6 Mart 2014.. "
  8. hesapsilinsin

SDN Beşiktaş Kulübü

Allah herkese Vodafone Arenada maç izlemeyi nasip etsin fırsatı olan kesinlikle kaçırmasın mükemmel bir stadyum olmuş ilk gördüğüm de gerçekten duygulandım bu arada niye bu membranlar geç takılıyor diye baya isyan etmiştim de o membranlar ne kadar büyükmüş öyle görünce şok oldum.Maçtan önce...
  9. hesapsilinsin

SDN Beşiktaş Kulübü

İnşallah ilk maça giden arkadaşım atmosferin çok çok iyi olduğunu söylemişti bakalım öyle miymiş :)
  10. hesapsilinsin

SDN Beşiktaş Kulübü

Akhisar maçında sesim kısılmıştı şimdi sesim düzeldi cumartesi de istanbul yolcusuyuz sesimin sonuna kadar bağırıcam yine bakalım inşallah galibiyetle döneriz döneceğiz :)
  11. hesapsilinsin

Beyaz Futbol - Derin Futbol | Beyaz TV Canlı İzle

"Temel bir gün uçağa binmiş uçakta bir ingiliz bir fransız bir alman , temel demiş yine mi siz" sinan engin bunu okuyup bu ne ya anlamadım dedi seviyorum bu programı ya :D:D
  12. hesapsilinsin

Saat 2 oldu fıkralar başladı yine :D
  13. hesapsilinsin

Lenovo Y5070 mi? HP Pavilion Gaming 15 mi?

Lenovo y50-70 kullanıyorum yaklaşık 1.5 sene oldu hiç bir sorun yaşamadım sadece içindeki sshdyi ssd ile değiştirdim mis gibi kullanıyorum ben 3 milyara almıştım 3.5 4 sanırım fiyatı.
  14. hesapsilinsin

Rasim Ozan "Ertem kamerasız bir yere gitmez" diyor sonra Ertem Şener de ben allahtan başka kimseden korkmam diyor bayılıyorum bu programa ya:D:D:D
  15. hesapsilinsin

SDN Beşiktaş Kulübü

1920*1080 olsaymış çok çok iyiymiş ya :(
  16. hesapsilinsin

Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı'nın sözleşmeleri uzatılıyor

İsmailden yedek bile olmaz da yedek olarak imzaladıklarını düşünüyorum inşallah kaliteli bir sol bek alırlar yoksa düşünemiyorum şampiyonlar liginde bizim sol tarafı yol yaparlar :(
  17. hesapsilinsin

Sivasspor 1-2 Beşiktaş -Maçın Özeti, Golleri - 16 Nisan 2016 Cumartesi

O değil de frei efsane ötesi pas atmış ya bir daha net izledim de sonradan birden aklıma olcayın geçen sene liverpool maçında kendi etrafında döndüğü pozisyon geldi :(
  18. hesapsilinsin

Twitterda birisi vardı gomezin geleceğini söylemişti o arkadaş cissokhoyla anlaşıldığını yazmış. http://www.transfermarkt.com.tr/aly-cissokho/profil/spieler/57515
  19. hesapsilinsin

Her maç olcay ilk 11 yahu anlamıyorum kenarda töre var tolgay var sok birini şu olcaydan daha fazla iş yapar ya her maç aynı stres golde asisti yapan frei çıktı anlamıyorum benim göremediğim bişi mi var bu olcay da tam güzel bişi yaptı dicem yine kaybediyor ...
  20. hesapsilinsin

Xaomi mi5 almak!..

Ben de mi5 almayı çok çok düşündüm fakat gelip gelmeyeceği bile hala belli olmadı telefonun ben de yurtdışından note 5 aldım mis gibi :)