Arama sonuçlarınız

1. storm61

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

iyice bakmak lazım :mrgreen:
  2. storm61

Şehirlerarası otobüslerde devrim gibi karar!

otobüsler devrilmiştir :)
  3. storm61

Flaş! Yargıtay şikeyi onadı!

4. storm61

Balıkesirspor 3-1 Trabzonspor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 4 Aralık 2013 Çarşamba

Alma TRABZONun Ahını Çıkar Fethiye Fethiye (twitter)
  5. storm61

Trabzonspor, devler listesinde!

gs ninde yarısı ts olduğuna göre sorun yok ilk 25 te 1,5 ts, yarım gs :tongue:
  6. storm61

Biri beni silksin! Yok mu beni silken? | Ben de Özledim

ilk gördüğümde ingilizce: f.. you türkçesi: lanet olsun, dedim :)
  7. storm61

İbrahim Hacıosmanoğlu'na taşlı saldırı

bize, kadıköyün de saracoğlunun da Trabzon olduğunu unutanlara iyi kapak ve hatırlatma olmuş... :)
  8. storm61

"Fenerbahçe küme düşebilir"

gerekçeli karar açıklanınca fener aklanacakmış, yeniden, inşaatlar başlayacak, tarlalar ekilecek, ekinler yeşerecek herşey eskisi gibi olacakmış, sonra da başkanları her maça gitmemek için rapor almak zorunda kalmayacakmış...
  9. storm61

CAS, Fenerbahçe'nin cezasını onadı

Yani özetle: http://www.youtube.com/watch?v=wBCP-Wrz5dc
  10. storm61

Sanatçı resimde ne anlatmak istemiş!!!

git başımdan yemeğimi kirletiyorsun :)
  11. storm61

Gezi Parkı Eylemi için açılan başlığı kapatalım mı?

he ya normal gündemimize (şikeye) dönelim bi di mi? :mrgreen:
  12. storm61

UEFA'dan Fenerbahçe'ye 2+1 yıl men cezası!

fener "ban" yemiş :D
  13. storm61

UEFA'dan Fenerbahçe'ye 2+1 yıl men cezası!

14. storm61

Bilgisayardan anlayanlar acil gelsin

şarjı bitmiş olmasın, prize takılı mı? şarj edip etmediğini de kontrol et...
  15. storm61

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Duran Adamlar denizde http://www.ensonhaber.com/duran-adamlar-denizde-2013-06-23.html
  16. storm61

Korpe Nickli Üyeden Alıntı O kadar yapmacıklar ki naptıklarını bile bilmiyorlar Abi sen çok yanlış gelmişsin yaaa üç yoga bi fatiha
  17. storm61

Can Dündar'ın da Twitter hesabına kedi girmis! Rota Haber › Gündem Haberleri › Can Dündar'ın da Twitter hesabına kedi girmis! Gezi ayaklanması süresince twitter hesaplarından halkı provoke eden ve kışkırtıcı twit atan ünlüler, eylemlerin başarıya ulaşmaması üzerine tek tek çark etmeye başladı...
  18. storm61

MUHASEBE .. Ben artık ne şairim, ne fıkra muharriri! Sadece beyni zonklayanlardan biri! Bakmayın tozduğuma meşhur Babialide! Bulmuşum rahatımı ben bir tesellide. Fikrin ne fahişesi oldum, ne zamparası! Bir vicdanın, bilemem, kaçtır hava parası? ……………….. Cemiyet, ah cemiyet, yok edilen...
  19. storm61

İyi kapak olmuş... Murat Zelan'ın duran adamlar çıkışıGezi Parkı olaylarının diyalog sürecinde #duranadam eylemi ön planda. Başta sosyal medya olmak üzere Taksim Gezi Parkı olaylarına biraz ilgisi olan herkes #duranadam eylemini konuşuyor. Kah eleştiriliyor, kah destek veriliyor. Son...
  20. storm61

yok bence farz-ı kifaye :D mesela cenaze namazı, farz-ı kifaye... muhalefet ölmüş buyrun cenaze namazına demek istiyor :) ne günlere kaldık, bu olaylar bitene kadar fotoşokta yasaklansın :)