Arama sonuçlarınız

1. Egosiesta

Vodafone geçiceklere tavsiyem

Hocam ben Türk telekom kullanıyordum Vodafone ye geçtim tarife olarak 49 tl ye 10 gb internet sınırsız whatsapp müzik ıvır zıvır felan verdiler anlatırlarken her şey güzel Dakikalarımla yurt dışınıda arayabiliyorum o yanıda güzel ama gel gelelim internetine normalde aşırı hızlı değil zaten ama...
  2. Egosiesta

Laptop şarj aleti patladı yan sanayide kasma yapıyor

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi bilgisayarımın şarj aleti prizdeyken durduk yere yandı çok kötü bir koku sardı etrafı daha sonra bir arkadaşımdan uygun girişli bir tane şarj aleti aldım. Çin malı prize takılan kısmını 3lü prizden kesmiş bilgisayara takılı kısmınıda başka bir şeyden...
  3. Egosiesta

Düşük hız

Binanin altindaki internet kafe daha yuksek hiz alıyor bilgisayarından hiz testi yapinca o kadar cihaz bagli olmasina ragmen.
  4. Egosiesta

Düşük hız

Dediğinizin aynısı oldu ilgisizlikte sınır tanımıyorlar resmen. --- Gönderi Güncellendi --- Usta turknet kullandınız mi acaba nasil bir bilginiz var midir ?
  5. Egosiesta

Hiper vs Fiber arasındaki ping değerleri

Yan binadan fiber kullanımı olabilir benim eski sitemde 4 tane bina vardı bir tanesinin altındaydı fiber kutusu diğerlerine dağıtılıyordu hiper intenet daha hızlı güzel olacaktır ama dediği gibiyse vardır.
  6. Egosiesta

Bilgisayarımdaki yavaşlık ve oyunlarda aldığım hatalar

kardeşim ekran kartını güncel değilse güncelle belkide intel in ekran kartı vardır bilgisayar ona bağlanıyordur nvidea ya geçirirsen bir sıkıntı olmaz.
  7. Egosiesta

GAMING SET ÖNERİSİ ?

Bence ayrı ayrı alsan daha iyi
  8. Egosiesta

FPS Oyunları İçin Oyuncu Mouse Tavsiyesi

Onu bende bir türlü anlayamadım valla :D bende başta a4tech bloody r8 diye aldım da üzerinde herhangi bir a4tech işareti yok yazısı yok ama macro programının içinde a4tech x7 lerde kullanılan oscar macro da var :) ama gerçekten pişman olmazsın
  9. Egosiesta

Dizüstü Power Tuşu Çalışmıyor

Tuşun bağlantı kablosunu bağladıgınıza emin misiniz yada klavyenin altındaki bağlantı da çıkmış olabilir olmadı herhangi bir tamirci kolayca yapabilir bence.
  10. Egosiesta

FPS Oyunları İçin Oyuncu Mouse Tavsiyesi

Merhaba arkadaşım ben bloody r8 kullanıyorum hem kablosuz hemde tüm oyunlarda çok iyi macrosu olsun sağı solu aldığım günden beri çok memnunum bir kaç mause değiştirdim bunda kararlı kaldım
  11. Egosiesta

Bilgisayarım aniden kapanıyor ve hiçbir şeye tepki vermiyor ?

Bilgisayarın çok ısınıyor olma şansı var mıdır ?
  12. Egosiesta

Lg V20 mi yoksa İphone 7 Plus mı

Bana göre her zaman ios ön planda iphone 6 plus kullanıyorum kaç sene önce alınmış cihaaz hala hiç bir problem yok sıkıntısız kullanıyorum
  13. Egosiesta

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Iphone 7 nin amerika fiyatlarını bilen var mıdır ? Özellikle plus modelinin ve 6 dan geçmek mantıklı mı ? 6 plus kullanıyorum güç olarak yeterli ama bilemiyorum ek özellikleri vs nedir bilgi verirseniz sevinirim
  14. Egosiesta

Vodafone mi Türk Telekom mu

Türk Telekom un 4.5 g alt yapısı gayet güzel ben çoğu yede sıkıntısız giriyorum gösterge çubuğunda 2 kademe çekse bile 30 mbps den yukarıda sürekli internetimin hızı bu yüzden içiniz rahat olsun çekmiyor muhabbeti eskide kaldı zaman la düzeldi.
  15. Egosiesta

iPhone SE Nasıldır?

Arkasında elma gördüğünü alacaksın
  16. Egosiesta

Kayıtsız Iphone 6S

Aynen oyle idare edebilirsiniz.
  17. Egosiesta

Razer'dan iPad Pro için Mekanik Klavye

9.7 inclik icinde gelirse güzel olur.
  18. Egosiesta

Türk Telekom vs Turkcell

Ustam mardinde çekme kapasitesi nasil bilmiyorum ama eğer kullanan birisi varsa etrafinda bir bak ne kadar cekiyor ama cekmeme olayi kalmadi bende turk telekom kullaniyorum cok memenunum her yerde sıkıntısız giriyorum
  19. Egosiesta

Minecraft Kasıyor (WİN10)

Büyük ihtimalle onboard intel ekran kartında oynuyorsun. O kart da çoğu minecraft kasıyor.
  20. Egosiesta

Acil yardim gm elite suya düştü çalışmıyor

General mobile elite telefonu anneme hediye olarak almıştım 1 buçuk sene önce felan neyse geçen 5-6 ay önce telefonu kirli bir suya düşürmüş peşine de yıkamış telefon hala çalışınca su gecirmiyor felan sanmış kapatıp pirincin icine felan koymamis eve geldiginde telefon acilmiyordu ben pirincin...