Arama sonuçlarınız

1. M

Görünen Şifreyi Gizlemek

Merhaba arkadaşlar , Kullandığım araç takip sisteminin web arayüzün de kullanıcı adı ve şifre girdigimiz yerler görünür bir biçimde duruyor. Benim istediğim ise bu password kısmını yıldızlı yapmak . Arvento arac takip sistemini kullanıyorum . Böyle birşey mümkün müdür? Şimdiden teşekkür...
  2. M

Office Excel Yardım

Öncelikle Merhaba , Excelde yapmak istediğim şeyi kısaca anlatmaya çalışıyım Örneğin ; A1 hücresinde açılır bir liste olacak ve bu listede araç plakalarına yer vereceğim. A2 hücresinde ise A1 hücresinde seçtiğim plakaya ait iki şoförün adı olacak. Bunların nasıl yapıldığını...
  3. M

Laptop kamerası driverı bulamadım

Öncelikle merhaba ; Laptop Marka : Samsung Model : NP-RV510-A03TR Aygıt yöneticisinde görüntüleme aygıtları yok . Kameraya dair hiç bir şey bulamadım aygıt yöneticisinde . Daha öncesinde vardı görüntüleme aygıtları . Lexmark x422 yazıyod . Sanırsam yazıcı driverıymış . Ama bilgisayara bağlı...
  4. M

Fm Haberleşme Sistemleri

Ödev Konusu; " Fm Haberleşme Sistemleri Hakkında Bilgi Veriniz Ve Örnek Verici Alıcı Devresi Çiziniz. " Ödev Konusu Bu. Bu Konular Hakkında Bana Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Teşekkür Ederim.Ödev Teslim Tarihine Az Kaldı Sayılır. Bir An Önce Ödevi Yapıp Aradan Çıkarmak İstiyorum. Şu...
  5. M

Milan Baros ilk 11'de

Teknik direktörümüz Skibbe, Kayserispor'a karşı Baros'u ilk 11'de sahaya sürecek Galatasarayımızın Steaua Bükreş maçı sonrasında Kayserispor ile deplasmanda yapacağı zorlu karşılaşmada teknik direktör Skibbe'nin kadroyu değiştireceği öğrenildi. Skibbe'nin, sakat olduğu için kadrodan...
  6. M

Komik Fenerbahçe fotoğrafları

Troy: Mesajlar silinmiş ve mesaj sahibine 3 gün ceza verilmiştir. Daha önce de küfürden ceza aldığı için bu süre 10 güne çıkarılmıştır.
  7. M

Sdn Forumu Dünyada Tek Forum Olsa Ne Olurdu?

Sdn Forumu Dünyada Tek forum kalırsa ne olur... (mutlaka bakın ) Farzedelim ki dünyadaki bütün forumlar kapandı ve tek forum biz kaldık Amesfa: Troy yaa database gene doldu. Troy: Yuaa varye daha 5 dakika önce 160 GB yer sildik yaa Amesfa: 1 milyar kişi yazıyor beaaa.. Troy: Ya üye alımını...
  8. M

Ve Karabükspor Bank Asya'da

Ve Karabük Bank Asya'da! Yükselme Grubu'nda son haftaya umutlu bir bekleyişle giren Kardemir Karabükspor, Erzurumspor'u 7 farkla avladı, Mersin'den gelen Adana Demirspor'un yenilgi haberi ile ikinci sırayı kapıp Bank Asya 1.Ligi kucakladı.. KARDEMİR KARABÜKSPOR: 7 -...
  9. M

Gençlerimizin örnek aldığı isimler

Gençlerimizin örnek aldığı isimler Yapılan bir araştırmaya göre Türk gençlerinin idolü olan üç isim var. İşte bu ünlüler.... Gençlerin idolü Rahmi Koç, Polat ve Acun! Ankara Genç İşadamları Derneği’nin yaptığı araştırmaya göre, gençler ünlüler arasında kendilerine en çok Rahmi Koç...
  10. M

Kurtlar Vadisi Kıraathanesi

Kurtlar Vadisi Kıraathanesi İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Unkapanı’nda gün erken başlar. Sabah ezanıyla birlikte dükkânlar bir bir açılır ve birdenbire doluverir o daracık sokaklar. Berberinden fırın işçisine, işportacısından memuruna kadar her türlü insana rastlamak...
  11. M

Kurtlar Vadisi 38.Bölüm Memati'nin Dinlediği Türkü

Arkadaşlar Kv 38.Bölümde Memati'nin Dinlediği Türküyü Uzun Bir Araştırmadan Sonra Buldum. Sizlerle Paylaşmak İsterim! Türkü'nün Linkini Buraya Koymak Serbestmi? Yoksa İsteyenlere Linki Pm'denmi Atıyım! Yetkili Bir Arkadaş Cvp Yazarsa Sevinirim?
  12. M

Sdn Forum Mini Chat

Sdn Forum Ana Sayfasında Mini Chat Olsa Süper Olmazmı Arkadaşlar. Smf İçin Bir Sürü MiniChat Scriptleri Var. Yetkililere Duyrulur :D
  13. M

Galatasaray Taraftar Sitesi Www.GsArena.Net

Www.GsArena.Net Galatasaray Taraftarları İçin Açtığım Yeni Site! Site Henuz Yeni Sayılır. Tüm Galatasaray'lıları Paylaşım İçin Www.GsArena.Net Bekliyoruz!
  14. M

Film Ve Müzik Sitesi İçin Alan Adı Aranıyor?

Selam Arkadaşlar Yeni Bir Site Daha Açmak İstiyorum. İçinde Sadece Film Ve Müzik Olcak. Alan Adı Bulamadım. Bulsamda Alan Adları Kullanılıyor. Sizinde Fikirlerinizi Almak İstedim. Siteyi Bugun Acmam Lazım Fikirlerinizi Bir An Önce Bekliyorum Şimdiden Tşkler!
  15. M

TrkGenleri'nin Yeni Adresi

Edit.
  16. M

Tv Kartından İnternete Bağlanmak

Selam Arkadaslar Kafama Takılan Bir Soruyu Sizlere Sormak İstedim. Bu Skystar2 Dijital Tv Kartlarında Uydudan Yüksek Hızda İnternet Olayı Varmıs. Ofline Download Diye Bişi. Ben Bu Olayı Pek Anlamadım. Yani İnternette Sörf, Msn Vs Yapılabilecekmi Ayrıca İnternete Girmek İçin Tv Kartına Bi...
  17. M

www.LeechTurk.Com Torrent Sitesi

Sevgili Sdn Üyeleri Sizlere Önerebilceğim Cok Süper Bir Torrent Sitesi Daha.Henuz Yeni Olmasına Ragmen Kısa Sürede İlgi Ceken Torrent Sitelerinden Biri. http://www.leechturk.com Su An İçin Siteye Üye Alımı Acıktır. İleriki Zamanlarda Davetiyeli Sisteme Gecilirse Buradan İsteyen Arkadaslarımıza...
  18. M

Turktorrent

;D degerli arkadaslarim size onerebilecegim tek adres http://www.turktorrent.org/ turktorrent adi altinda aradiginiz her seyi rahatlikla ulasabileceginiz!paylasimin en guzelini bu sitede bulabilirsiniz.ayrica radyo dinleyebilrsiniz su anda siteye uye alimi devam etmektedir eger ilerki...
  19. M

İnternet Radyosu Acmak(Yardımmm)

Selam Arkadaşlar Belki Bu Konuda Tecrubeli Arkadaşlarımız vardır. Benim sizden istediğim bir radyo acacam ve bu radyo internet üzerinden dinlenebilecek mesela şöyle bişi http://www.kardelenfm.com/ Böle Bişi. Benim Sitem Var site sorun değil ama bole bi radyo nasıl acacağım veya nereden acacağım...
  20. M

Tek Dosya Halinde Resimler

Selam Arkadaşlar Sizlerden Bi Ricam Olcaktı.Sizlerden Tek Dosya Halinde Resim Linkleri Rica Ediyorum. Yani 150-200 veya Sayısı Farketmez Bu Kadar Cok Resimin Bir Arada Olduğu Dosya Linki Rica Ediyorum Lütfen . Bana Resim Lazım Yardımcı Olursanız Sevinirim.Hadi Sdn Üyeleri Büyüklüğünüzü Gösterin:)