Arama sonuçlarınız

1. vacip42

Dahili harddiski harici olarak kullanma

Merhabalar, dizüstü bilgisayarımda mevcut olan 2,5" 1 TB hdd'yi 480 gb SSD ile değiştireceğim. CD-Rom yuvası nadir de olsa gerekli olduğu için çıkacak olan HDD'yi harici kutu alarak kullanmayı düşünüyorum. Çıkardığım 1 TB hdd'yi biçimlendirmeden harici kutuya takıp USB üzerinden kullandığımda...
  2. vacip42

Kişisel bir rica

Merhabalar, forumda eski üyelerdenim eskisi kadar cevap yazamıyorum ama takip ediyorum forumu pek fazla bilinen üyelerden değilim. Şimdi sizden kişisel bir istekte buluncam :) Forumda bu tür istekler yasak mı bilmiyorum. Eğer hatam varsa affola. Duymuşsunuzdur arabamı çok seviyorum diye bir...
  3. vacip42

Opera-Facebook sorunu

Resimde görüldüğü gibi facebook logosu olması gereken yerde farklı bir resim var bu herkestemi böyle acaba?
  4. vacip42

Film tavsiyesi istiyorum.

Herkeze selamlar.. Bir film merağıdır gidiyor :) doğa konulu (sel-deprem-çığ-volkan-fırtına vs.) film arıyorum önerebilecekleriniz varmı?
  5. vacip42

Kasko sigorta işinden anlayanlar.

Forumda araç kasko-sigorta işinden anlayan varsa özelden bana ulaşabilirmi birkaç sorum olacak
  6. vacip42

Bir delik üzerine...

Oldukça geniş bir araziye yayılmış 18 delikli bir kulüpte golf oynayan adam, kaçıncı delikte olduğunu şaşırmış.. Az ilerisinde oynayan bir kadın görmüş. Ona doğru yürümüş.. "Kaçıncı delikte oynadığımı şaşırdım da" demiş.. "Ben 7'nci delikte oynuyorum" demiş kadın. "Siz benden bir delik...
  7. vacip42

Bu simge nedir?

Slm arkadaslar bügün görev cubugunda bilmediğim bi simge gördüm fareyi üstüne getirince "Sansüre hayır" yazısı cıkıyor ne sağtık ne soltık bi işlem yapılmıyor üstünde görev yöneticisinden birçok şeyi sonlandırmama rağmende gitmedi nedir bu ?
  8. vacip42

İnternet kopuyor

dünden beri internet bazen pc yi açtığımda olmuyor 2-3 defa modemi kapatıp acınca geliyor bazen tel kablosunu söküp takınca geliyor ama genede bağlanıyordum fakat sıklıkla kopmalar oluyordu az önce modemin ayarlarını-bağlantıyı kntro letmek için ip yi yazıp modeme bağlanmak istedim uzun bi süre...
  9. vacip42

Titanic müziği

Slm arkadaslar bana titaniğin film nüziği lazım ama sadece müzik olcak sanatçının sesi olmayacak.
  10. vacip42

Sanırım fazla yorgunum

Saat 8 gibi eve geldiğimde yorgundum kapıya geldim elimde flashbellek vardı anahtar sanıp kapağını açtım anahtar deliğine doğru götürdüm anahtar deliğine usb bellek takmaya çalışan tek kişi benim galiba :D:D neyse ben dinleneyim en iyisi :S
  11. vacip42

Hacivat-karagöz videoları arıyorum

slm arkadaslar bu hafta içinde bana hacivat-karagöz videoları lazım ama perdede olanından okuldan istediler elinde olan varsa yükleyebilirmi veya bi link verebilirmisiniz?
  12. vacip42

Takozun Evreleri :D

....
  13. vacip42

Svchost.exe hatası!

Bilgisayara sabah nod32 antivirüs yükledim ondan beri bu hatayı alıyorum ilk açılışta c/windows ta svchost dosyası olmasına rağmen bulunamadı diyor nasıl düzeltebilirim bunu ?
  14. vacip42

Discovery channel'ın frekansı nedir?

Arkdaşlar discovery channel ın frekansını bilen biri yazabilirmi be ndaha önce uydudan izliyordum fakat uydu resetlendikten sonra izleyemedim frekansmı değişti noldu iblmiyorum bide uydu yayınından izlenebiliyormu ?
  15. vacip42

MSN 9 kamera sorunu

Msn 9 da durumum uygundayken görüntülü arama yaptığımda vbenim kameram açılmıyor sadece kendi kameramı acamayı denesen gene açılmıyor fakat çevrimdışı olarak görünürken kendi kameramı açabiliyorum nasıl düzelir bu sorun :S
  16. vacip42

Toner dolumu hakkında bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar toner dolumu hakkında bilgisi olan forumda paylaşabilirmi.
  17. vacip42

İnternet kopması

Arkadaslar internete sürekli kopma oluyor modemi açıp kontrol yaptığımda ise aşağıdaki bilgiler cıkıyor adsl servis sağlayıcınızın bağlantısının test edilmesinde hiç bi sorun yok hep başarılı ama isternet servis sağlayıcınızın bağlantısının test edilmeisnde hep biri veya birkaçı başarısız...
  18. vacip42

Bu nedir?

yorumları sağ alk köşesinde M.O. yazan bi buton var tıklayınca yeşil oluyo tekrar tıklarsam gene mavi oluyor üstüne gelincede "bu mesajdan alıntı" yazıyor bi türlü ne işe yaradığını bulamadım biri açıklayabilirmi :helpsmilie::wacko:;)
  19. vacip42

İnternetten video izleyemiyorum

İnternetten mediaplayer tabanlı videolatı izleyemiyorum mesela mynetten haber videosu izlemek istediğimde internet sayfası takılıyor görevyöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum baskada bisey yapılmıyor nasıl düzeltirim bunu ?