Arama sonuçlarınız

1. Mehmet4242

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaslar 7 plus almayi dusunuyorum. Mat siyahinin boyasinda atma olustugu soyleniyor. Boyle bir sikinti yasayan oldu mu
  2. Mehmet4242

Yurt disi iphone 7 alinir mi artik? Yoksa burdan iphone 7 s7 edge mi?

S7 ye yonelecek gibiyiz o zaman. Ancak 8 bi ciksin fiyatlari bi gormek ona gore hareket etmek mantikli olacak
  3. Mehmet4242

Simdiyi dusunursen s7 edge ama 2-3 sene sonrasi ne olur bilmem --- Gönderi Güncellendi --- Tesekkurler hocam, s8. Konusunda haklisin beklenek gerek ama 2700 bandinda cikmayacagi kesin. Diger konularda kesinlikle haklisin. Apple i hic tercih etmedim bu gune kadar. Tek avantaji var acikcasi. O da...
  4. Mehmet4242

Merhaba dostlar. Simdiye kadar samsung sony ve lg kullanmis biri olarak iphone a gecmeye karar verdim. Ailem yurt disinda su an iphone 7 aldiracaktim fakat ogrendigime gore artik yurt disindan gelen iphone lar da garanti kapsami disina alinmis. Onceden 1 yil garantisi oluyordu. Dolarin da...
  5. Mehmet4242

LG V20 Özellikleri Sızdı

Lg nin servis destegi cok iyi. Lg samsung iphone bu uc marka madur etmiyor. Benim icin diger markalar 1 0 geride. Simdi bana ne lazim dis ses iyi hoparlor var. Buyuk ekran 5.5 ya da 5.7 var. Batarya 4000 var. Genis acili ana kamera var. Daha ne olsun. Ram 6 olsa fiyat daha yuksek olurdu. Ama 64...
  6. Mehmet4242

LG V20 Özellikleri Sızdı

Su an ozellikleri iyi ana kameranin birisi daha da gelistirilseydi harika olurdu. Ama bu ozellikler guzel. Islemci saglam ekran buyuklugu istedigim gibi. Saglamlik testi de iyi olursa alinir. Tabi yine 2800 lerden cikacaktir. 2000 lere dusmesini bekleyecez.
  7. Mehmet4242

Çift Kamera Mı? İris Tarayıcı Mı?

Soylediklerinizin hepsine katiliyorum. Her yeni telefon donemlerinde hep ayni sey soylenir; kamera donanim ekran istiyorsan samsung, stabilite uzun omur guncelleme istiyorsan iphone diye. Ama soyle bir sıkıntı var ben 3000 3500 tl ki artik 4000 e dayanacak gibi ucretler oduyorsam bu tercih...
  8. Mehmet4242

Çift Kamera Mı? İris Tarayıcı Mı?

Aslinda ben de ayni ikilemdeyim. Iris tarayici mi cift kamera mi dersen tabi cift kamera derim genis acili olmasi onemli. Ama s7 nin foto kalitesi ortada note 7 de ust duzey foto cekcektir. Burda cift kameradan ote iphone 7 nin fotograf kalitesi olacaktir. Bunun yaninda spen su ve toza dayanim...
  9. Mehmet4242

LG G5 vs İPhone SE

Normal bence
  10. Mehmet4242

LG G5 vs İPhone SE

Yani normale yakin kotu degil iyi de degil
  11. Mehmet4242

LG G5 vs İPhone SE

Hayirli olsun kardes dogru tercih. Batarya da iyi diyosun problem yok o zaman
  12. Mehmet4242

LG G5 vs İPhone SE

Lg g5 gunumuz teknolojisinde ki internet video vs. Cok uygun bir ekran buyuklugune sahip. 5 inc bile kucuk geliyor artik. 5.3 inc ideal bir boyut alisik degilsen bile 1 haftada alisirsin. Se stabil cok hizli ve guncelleme destegi lg ye gore daha iyi. Stabilite ve guncelleme dersen iphone se ama...
  13. Mehmet4242

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Hocam ben netten hic cihaz almadim ama kesinlikle iade hangi sartlarla saglaniyorsa o yonde hareket edin. Oyle tamir vs. Kabul etmeyin. Bi de eger degisim yaparlarsa farkli renk isteyin. Acilmis cihazlari paketleyebiliyorlar.
  14. Mehmet4242

LG G5 Kullanıcı Kulübü

15. Mehmet4242

[SATILIK] Turkcell'den Alınma 8 Aylık Full Kutu Beyaz Xperia Z3+

1800 e resmi distribitor garantili 8 aylik olmayan sifir z5 almak cok daha mantikli duruyor. Fiyat cok yuksek duruyor 8 aylik cihaz icin
  16. Mehmet4242

Note 7 Fiyatı

Yani ucuz olursa iphone 7 tabi ki deger kaybetmez. Ya da note 7 nin bi 700 800 lira inmesini bekleyip alinabilir. Ama ilk ciktiginda ayni fiyat bandinda iphone 7 tani ki. Iphone 7 de 3400 gibi cikabilir
  17. Mehmet4242

Note 7 Fiyatı

Iphone 7 note 7 ile ayni fiyata gelirse tercih iphone olacaktir orasi kesin
  18. Mehmet4242

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Olabilir
  19. Mehmet4242

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Nesini begenmedin yahu. Ben de kullandim. Htc 10 da kullandim lg g5 de ikisi de harika cihazlar. Bunlara begenmedim demek inandirici olmuyor yani
  20. Mehmet4242

Note 7 Fiyatı

S7 edgeden 50 euro pahali cikacakmis. S7 edge turkiyede 3300 den ciktigina gore +50 euro +trt vergisi 200 lira desen 3600 3700 bandinda cikacaktir S7 edgeye gore kiyaslayinca trt zamsiz fiyati bile 3450 ediyor. S7 edgeden pahali bi telefon. Vergi zammiyla birlikte 3500 bile hayal Dusen...