Arama sonuçlarınız

1. Onur Memiş

Htc M9 'HTC' yazısında kalıyor ve açılmıyor ?

Htc m9 cihazım HTC yazısında kaldı ve açılmıyor hard reset attım ama hiç bir işe yaramadı ne yapmam lazım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
  2. Onur Memiş

Lg G4 - İphone 5S

Ekran boyutu önemli değil işlemci olsun grafik performansı olsun hangisi alınır ?
  3. Onur Memiş

İphone 6 plus Dokunmatik Sorunu

Aynen hepsini denedim şuan 9.3.1 yüklü hatta. Sıfırdan reset atıp bile denedim hala bi ilerleme yok
  4. Onur Memiş

Yardım edecek kimse yokmu ?
  5. Onur Memiş

arkadaşlar iyi günler.. İphone 6 plusta ne çok sık olarak nede nadir diyebileceğim kadar dokunmatik ekran basmıyor fakat yazılımsal bir donma değil bu sadece ekran basmıyor ortadaki tuş kilit tuşu falan çalışıyor. Düzeltmenin yoluda kilit tuşuna basıp ekranı kapatıp tekrar geri açınca ekran...
  6. Onur Memiş

Oyun oynamak için hangi telefonu alsam.

Asus Zenfone 2 al oyunlarda çok iyi performansı var
  7. Onur Memiş

Appstore'da dream league soccer yok

Dream league soccer 2016 app store'da mevcut şuan baktım
  8. Onur Memiş

Touch tanımlanamıyor ıphone 5s

Allahın sevdiği kuluymuşsun bildiğin :D:D:D
  9. Onur Memiş

Ekran videosu Kaydetmek

Maalesef bir mac'im yok :)
  10. Onur Memiş

Yukarda telefon numaralarını verdim arayıp alcaksın randevu anlamadığın kısım neresi ?
  11. Onur Memiş

Ekran videosu Kaydetmek

ios 9 ve jailbreaksiz olması lazım
  12. Onur Memiş

Ekran videosu Kaydetmek

İos işletim sistemine uygun ekran videosu kaydetme programı önerirmisiniz ? (Bedeva olsa iyi olur) :D
  13. Onur Memiş

Hacklendim acil yardım lazım

Onunda bi şekilde yedekleme yöntemi varmı bilmiyorum bi araştır ama aklıma gelen ilk çözüm format atmak ve kesin çözüm yani
  14. Onur Memiş

Zorlu center Tel No:0212 708 3700 Akasya Avm Tel No:0216) 250 7100 buralardan birini arayarak alıyosun randevuyu
  15. Onur Memiş

Hacklendim acil yardım lazım

En güzeli yedeklerini al bi format at rahatlarsın ;)
  16. Onur Memiş

Randevu almak gerçekten sabır işi Allah kolaylık versin. Şöylede bi durum var ios sürümün eski ise yani 8.3 falan o sürümden kaynaklı bi hata olduğunu biliyorum. Randevu aldıktan sonra apple servisi farkı olarak hiç bi sıkıntıya girmeden telefonun eskisinden daha iyi olacağınıda aklından çıkarma;)
  17. Onur Memiş

Birinci sorum hangi sürümü kullanıyosun ? İkinciside hiçmi görmüyor parmağını yoksa gördüğü halde hep yanlış mı diyor ?
  18. Onur Memiş

Telefon Tavsiysi

1000 tl değilde çok ama çok az daha çıkarsan güzel bi asus zenfone 2 al 4 gb ram'in tadını çıkar ;)
  19. Onur Memiş

Max 1700 telefon Önerisi: Sadece Sosyal Medya Kullanıcıları İçin

Lg G4 kamera performansı açısından gayet güzel sosyal medya içinde işlemcisi ve ram'i fazlasıyla yeter
  20. Onur Memiş

PowerColor HD 6570 2GB 128 Bit Desem ?

tabikide daha sağlıklı bi performans gösterir en azından videodaki o kasılmaları dahada azaltırsın