Arama sonuçlarınız

1. M

Android 4.3 Jelly Bean [WAVE I - WAVE II]

Galaxy S4 sahibi olduktan sonra, Wave 2 telefonumu babama devretmiştim. :) XDA forumlarında gezerken Wave ve Wave 2 modelleri için sorunları en aza indirilmiş ve oldukça stabil bir çalışma dikkatimi çekti. Android 4.3 Jelly Bean ROM'unu yüklüyorsunuz telefona. İşlem oldukça basit. Ben yükledim...
  2. M

Erdal Bakkal Kapak Fotoğrafı

Aylar önce Erdal Bakkal kapak fotoğrafı hazırlamış, .PSD dosyasını paylaşmıştım. Üşengeçliğime denk gelmedi açtım .PSD'yi birkaç yer düzelteyim derken bir baktım ki yepyeni birşey ortaya çıkmış. :) 15 dakikalık bir çalışmadır fazla detaya girmeden yaptım. İndirmek için tıklayın. Umarım...
  3. M

JellyBean HD Teması (Bada 2.0) - ÜCRETSİZ!

Samsung'un Bada geliştirmekten vazgeçmesinden sonra, ücretli olarak uygulama, oyun ve tema satan üreticiler de bu durumdan mağdur oldu. Bir tema yapımcısı olan Andreas Reich, ücretli olan birkaç temasını kullanıcılara ücretsiz indirme seçeneği sundu! Bunlardan bir tanesini bu konumda sizlerle...
  4. M

Premium tema satın almak?

İyi geceler forumdaş arkadaşlarım. :) Premium bir WordPress teması satın almayı düşünüyorum. Ancak sanırım firma üyelik sistemiyle çalışıyor. Burada belirtildiği gibi 4 aylık, 1 yıllık ve limitsiz üyelik çeşitleri var. Ben 4 aylık üyelik alırsam, temayı sadece 4 ay mı kullanabileceğim? 4 aydan...
  5. M

WordPress sitenizdeki kategorileri istediğiniz gibi sıralayın

Hem ülkemizde hem de dünyada en fazla tercih edilen içerik yönetim sistemi olarak bilinen ve genellikle bloglarda kullanılmasının yanı sıra şimdilerde kurumsal sitelerde de sıklıkla kullanılmaya başlanan Wordpress’te kategorileri standart kullanımda alfabetik olarak sıralama vardı. Bu...
  6. M

Samsung Wave II (Temiz - Aksesuarları Tam)

Merhaba arkadaşlar Android bir telefon alacağım için telefonumu satıyorum. Telefonumda çizik yoktur, ancak bir kere düştü malesef telefonun sol kısmında çok ince bir kılcal çizik bulunmaktadır. Cihazın garantisi 1 sene daha vardır. Telefonun kutu içeriği tamdır aşağıdaki resimlerdede...
  7. M

Facebook hakkında önemli bir sorun..

Merhaba arkadaşlar bundan 1 hafta önce Facebook hesabımı dondurmuştum, 2 gün sonra tekrar açtım daha sonra hesabı onayla diye bir bölüm çıktı. Herneyse onayladım. Profilime gireyim dedim yine onayla dedi. Mesajlara falan heryere girecekken hesap onaylatıyor. Bende hesabımı zar zor dondurdum...
  8. M

Wave II telefonunuza Android Jelly Bean kurun!

Kesinlikle tema vs değildir! Bildiğimiz Android 4.1.2 Jelly Bean! V0.06 Sürümü yayınlanmış ve konu tamamiyle güncellenmiştir, iyi eğlenceler! Video : http://www.youtube.com/watch?v=SBIsDMhuODk&feature=plcp (BadaTR'ye teşekkürler.) Önemli UYARI : Bu işlemi yapabilmek için telefonunuzda...
  9. M

Kim Milyoner Olmak İster? [v1.1] [Türkçe] (1000 Soru) - Bada 2.0

Bada Türkiye ekibinin hazırladığı bu güzel oyunu sizlerle paylaşma gereği duydum. Genel kültürünüze güveniyorsanız sizde kendinizi test edin! Kaynak
  10. M

Konuşan Kedi "Clancy"

Android'te konuşan Kedi Tom'u bilmeyeniniz çok azdır sanırım. :) Ona benzer bir oyun, eğer minik bir çocuğunuz varsa onun için çok eğlenceli olabilir. :yes: Sadece 2,4 TL'cik. :) Uygulama sayfasına gitmek için tıklayın..
  11. M

Uşak'lı SDN üyeleri var mı?

Merhaba arkadaşlar, çok merak etmişimdir. Uşak'ta yaşayan, yada memleketi Uşak olan SDN üyelerini. Ben kendim Uşak'lıyım ve Uşak'ta yaşıyorum. Uşak'lı üyeler kimler ? Görmek isteriz :) Hatta çok olursak buluşma yaparızda nerde o günler :)
  12. M

Cengiz Bozkurt röportajı (Erdal Bakkal!)

Merhaba arkadaşlar, hobi olarak açtığım bir blogum var koyu bir Leyla ile Mecnun hayranı olduğum için açtım ve karakterlerin ağzından yazıyoruz. Hiç bir para amacı gütmüyoruz. Herneyse benim gerçekleştirmek istediğim şeylerden biri Kireçburnuna gidip mekanları görmek, gezmek. Ve oyuncularla...
  13. M

Hysteria Project bada için Çıktı!

"Hysteria Project" , Kahramanı sizsiniz!Unutulmaz bir maceraya adımınızı atın! Acaba doğru kararlar alıp oyunu tek parça olarak bitirebilecek misiniz?Videoyu izlerseniz çığır açan bir oyun deneyimi yaşayacağınızı anlarsınız.Oyun esnasında arada çıkan videoları izleyerek ilerlemeli ve olayı...
  14. M

Apple Tema [bada 2.0]

Merhaba arkadaşlar, bu konumda sizlere Apple iconlarıyla ve arkaplanıyla hazırlanmış bir temayı paylaşacağım tema oldukça güzel :) Destekleyen telefonlar ; Wave 723 (Bada 2.0), Wave575 (Bada 2.0) , Wave I (Bada 2.0) , Wave II (Bada 2.0), Wave III İndirmek için tıklayın.
  15. M

Bada 2.0 GPS Hızlandırma

Merhaba arkadaşlar, çoğu wave kullanıcılarının yani bada 2.0 kullanıcılarının şikayet ettiği durumlardan biride GPS'tir, bu konumuzda sizlere GPS'i hızlandırmayı,güçlendirmeyi göreceğiz. NOT:Bu işlemi yapabilmek için telefona debug ayarı yapılmamış olması gerekmektedir. 1.*#7092463*#...
  16. M

HTC One X Tema [Bada 2.0]

Merhaba arkadaşlar bir forumda rastladığım ve çok beğendiğim bir temayı sizlerle paylaşmak istiyorum, tema oldukça şık ve kullanışlı adı üstünde HTC One X duvar kağıtları ve iconlarıyla yapılmış, tema yapımcısı "hk632" 'ye teşekkürler. İNDİR (Türkçe) : İNDİR Kaynak
  17. M

Myst WordPress Teması (Türkçe)

Merhaba arkadaşlar, bugün sıkılmış bir şekilde dolanırken, bir forumda konu gördüm, bir arkadaş tema Türkçeleştirilmesini istemiş bende can sıkıntısına Türkçeleş'tirdim, yani tam anlamıyla türkçeleştirmiş gibi oldum. Tema panelinden tutun arama formu vs. hatta temanın orjinal fontları Türkçe...
  18. M

Erdal Bakkal - Sahibi var mı bu çuvalın?

Gece tekrarını izledikten sonra dilimde dolanan replik hala gülüyorum :lol: http://www.youtube.com/watch?v=l1uLV4PiWgs
  19. M

Hakkını helal et :D

Facebook'ta dolaşırken gördüm, çok güldüm :D Yemeksepetin'den sipariş veren bir adam online görüşmedeki operatörle konuştukları :D ;
  20. M

Bada 2.0 SDN CFW v1 - Öneriler..

Merhaba arkadaşlar, bada bölümünde genelde çok fazla paylaşım yapamıyorum bunların sebepleri var, hayalim olan CFW yapabilmek. CFW nedir? Örneğin bada 2.0 XXLA1 sürümünü bir program aracılığıyla düzenleyip, sürümde olan ancak kullanıcılara gösterilmeyen özellikleri aktif etmek ve ekten uyguluma...