Arama sonuçlarınız

1. enesenesbera

Valorant için laptopum kaç fps verir

laptopumun özellikleri intel hd graphics 4 gb ram i5 3. nesil orta yada düşük ayarda kaç fps alırım
  2. enesenesbera

lenovo akıllı saat aldım tavsiyeleriniz varmı

dün akşam netten lenovo hw10H aldım daha gelmedi peki tavsiyeleriniz varmı yani şunun gibi şu kadar saat sarjda bırak vb.
  3. enesenesbera

100 tl kulaküstü mikrofonlu kulaklık önerisi

rgb olsun mikrofon olsun birde bütçe 100 tl
  4. enesenesbera

ulan çıldırıcam artık

ben deneyapa gidiyordum youtubeden canlı yayın var 1 saattir devam ediyor car car konuşuyolar çıldırdım sıkıldım 1610884824 nerdeyse sinir kirirzi geçireem bu ne ya
  5. enesenesbera

geforce now bedva oynayamıyorum

deniyorum all bile bu syfayı bulamadı diyor ne yapmalıyım
  6. enesenesbera

müzik tavsiyesi verebilirmisiniz

genelde yanbancı rap müziklerini severim ama başka şarkılarda olur mesala şunları sevdim 1610795054 ve bu müzik
  7. enesenesbera

internetten oynayabileceğim oyunlar

şçyle olmalı cs 1.6 gibi oksa gidip ateş ve su oyunu yazmayın 3d oyunlar olsun cs 1.6 gibi 1610704277 yeter artık @HanzeH herşeye güldüğün yetiyor artık 1610704370 bir öneriniz yokmu
  8. enesenesbera

ps3 vs tablet

sizce hangisi
  9. enesenesbera

Laptop kasma sorunu lenovo marka

özelikler 4 gb ram i5 3. nesil intel hd grafiks ue4 programında kasıyorne yapmalıyım yazılımsal olarak
  10. enesenesbera

unreal engine 4 word setiings yok

sorunun cevabı varmı
  11. enesenesbera

hayatınızda en mutlu olduğunuz an

benim yakın zamanlarda hiç olmadı
  12. enesenesbera

en son gördüğünüz kabus nedir

benimki şöyle oturma odasındayız ailemle akşam dyımda var evin arkası garaj kapağı gibi gece olunca the last uf us gibi zombilerkapıyı kırmaya çalışıyorlar ailemle dayımda güldür güldür izliyor diyorum zombiler geliyor diyorum daha onlar güldür güldür izliyor
  13. enesenesbera

700 tl akıllı saat önerisi

bluetoht arama yada sim kart olan bir akıllı saat öneriniz varmı dipnot: bt arama yada simkart girişi olmalı
  14. enesenesbera

herkesden özür dilerim

herkesen özür dilerim 1610011927 @NickChicken senin bilmediğin bir konu var o yüzden özür diledim
  15. enesenesbera

Forum için profil fotosu önerisi

sdn için havalı bir fotoğraf önerisi havalı olsun
  16. enesenesbera

sdn nin en genç üyesiyim

geçen açılan konuda ben en genç oldum 10 yaşla sizce bu iyimi kötümü
  17. enesenesbera

bu müzüğin ismi nedir

burda 0.24 de başlayan müziğin ismi nedir lütfenn 1609929904 neden gülüyosunuz yaa hadi nolur bak söyleyin
  18. enesenesbera

kuşum konuştu

az önce sdnde takılırken kuşum konuşmuş annem ve kardeşim dedi 1609928812 sizin hiç konuşan yada konuşmayan kuşunuz varmı @Sibraius 1609928876 yada @Zaur
  19. enesenesbera

udemy den kurs alıcam sıkıntı yaşarmıyım

udemyden kurs alıcam aldıktan sonra kursu udemynin sitesinden mi izlicem anlamadım
  20. enesenesbera

bu tablet alınırmı

sm t510 tablet alınırmı param 900 tl ye 2. rl bunu buldum pubg cod falan oynucağım başka bir öneriniz varmı 1609749481 mesala bunun yerine t5 alınırmı 1609749626 heey neden kimse cevap yazmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 1609750025 uleyyn neden kimse ceva yazmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrr