Arama sonuçlarınız

1. MyNickname

Photoshop öğrenmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar başlık gayet açık ve net, eğitim videolarını izle internette bir sürü kaynak var vs. cevaplar verecek olanlar için zaten bunlardan başlayacağım fakat henüz 0 seviyesinde olduğum için belki vereceğiniz ufak tavsiyeler daha hızlı öğrenmeme yarayabilir. Eğitim videoları...
  2. MyNickname

Telefondaki SS'leri PC'ye atmak

Merhaba arkadaşlar telefonumdan aldığım ekran görüntüleri telden açtığım zaman gayet net açtığım zaman yazıları vs okuyabiliyorum yani telefonun ekran çözünürlüğü kadar. Fakat teli pc ye bağladığım zaman bu fotoları 30 kb gibi çok aşırı düşük kalitede görebiliyorum çözünürlük de 270x480...
  3. MyNickname

Photoshop ve tasarım için yazılım ve laptop tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar tasarım için bir notebook almayı düşünüyorum. 3 bin lira civarı bütçem var. Daha önce tasarım vs. yapmadım sıfırdan başlayacağım. Öncelikle gerek çok daha üstün özellikleri olsun gerek alışık olduğumdan ötürü ve bütçe farkından dolayı olsun mantığım pc'den yana ama...
  4. MyNickname

Asira Torrents

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır takip ettiğim bir siteydi torrentlere vitrinden bakar gibi göz gezdiriyordum ama indiremiyordum tabi :D. Neyse sonra şansıma geçen haftasonu üyelikler açıldı 40 gb civarı indirme yaptım 25 gb civarı da upload(Bir kaç gün sonunda). Sonra siteye...
  5. MyNickname

Müziklerin Gerçek Kalitesi

Arkadaşlar flac kalitesini farkettiğimden beri arşivimdeki çoğu müziği flac versiyonlarıyla değiştirdim şuan 192 -320kbps ve .flac karışık şarkılarım var fakat ben bazılarından şüpheliyim bunların gerçek kalitelerini gösteren bir program vardı ismini bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan yardım...
  6. MyNickname

Google Drive'dan dosya indirmek

Arkadaşlar başkasının paylaştığı bir müzik albümünü indirmek istiyorum tıkladığımda indir butonuna basacağım anda ekran grileşiyor(yazılar arkadan görünüyor) sonra hiçbir yere tıklanmıyor farklı bir sekmeden açtığımda da aynısı oluyor. Kaç farklı tarayıcıdan denedim yine aynı bilen var mı
  7. MyNickname

Nexus 5 Klavye Titreşimi

Arkadaşlar bunu daha önce ayarlardan dokununca titreşim seçeneğinden kapattım. Sonra bugün baktığımda klavye titreşimi açıktı, ben de dün gece açık unutmuşum diye düşündüm fakat ayarlarda kapalıydı defalarca aç kapa yapmama rağmen düzelmedi bir türlü klavye titreşimini kapatamıyorum. Ne yapmalıyım
  8. MyNickname

Bulut depolama

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gün önce Nexus 5 aldım. Telefondan memnunum fakat hafızası çok az geldi. Ben de video ve fotoğraflarımı herhangi bir bulut depolama uygulamasına yükliyim bari telefonda yer kaplamasın dedim. Telefonda hazır yüklü olan Google Drive' a yükledim fakat bu sefer google...