Arama sonuçlarınız

1. E

PUBG LİTE feature level 10.0 is required to run the engine hatası

Merhabalar Bugün Pubg Lite İndirdim Ve Bu hatayı Aldım ekran kartım güncel herşeyim güncel denedim çoğu şeyi ama olmadı sistem özelliklerimi aşağıya bıraktım.
  2. E

Power Tuşu Kablolari Nasıl Takılır

Merhabalar benim asus anakartim var ddr3 ddr3 bilgisayarın açma tuşuna bastığımda açılmadı kasayı söktüm baktim kablo çıkmış takiyorum geri çıkıyor gevşek geliyor reset tuşum var onu Powere bağlamak istiyorum ama ayrı ayri reset powe hdd gibi yerler yazmıyor sadece panel var yardımcı olurmusunuz...
  3. E

komik snlik editler nerden bulurum

merhaba ben oyun video içerik üretiyorum youtube için videoları artık uzun tutmaya başladım ve komil olaylar oluryor o olaylarda 1 2 sn komik gülmeler fln editler oluyor onları nerden bula bilirim?
  4. E

bu sistem pubg lite açar mı ?

merhabalar kullandığım sistem düşük ayarlarda pubg lite oynamama izin veririmi sizce ? - 6 gb ram -intel core 2 duo E7400 2.80 ghz -ATI Radeon HD 4300/4500 series 1440-900 60hz -ASUS anakart DirectX 11 -Windows 8.1 pro x64
  5. E

An operating system wasn't found hatası alıyorum, ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar pc ye yeni hdd taktım büyük ihtimalle sıfır içinde sistem yok usb ye komşudan rica ettim Windows 7 atmış pc taktım bu hatayı veriyor "An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system press crtl+alt+Del to restart" usb siz...
  6. E

Pc Açılırken Yazılarda Kalıyor

Hdd'em bozuldu çıkardim evdeki kamera sistemin içindeki hdd alıp taktım ilk normal açıldı Windows logosunda kaldı res attım açılırken ki yazılarda kalıyor biosa fln gire biliyorum tarihi de ayarladim olmadı format mi lazım?